Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Czysty iCloud oryginalna płyta główna dla iphone 5 5G 16GB 32GB 64 GB, ale odblokowana płyta główna z system ios tablica logiczna + chipy

Czysty iCloud oryginalna płyta główna dla iphone 5 5G 16GB 32GB 64 GB, ale odblokowana płyta główna z system ios tablica logiczna + chipy

Części do telefonów komórkowych

  zł59.84
  • (0)

SKU: w892

Tagi: rc toys cześci, pleciona tacka, spodnie gotick, spodnie hentai, plecionki 0 60, sople do okien, plecionka 0 16, plecione paski, plecione serce.

Specyfikacja:

 • Product Situation: In Stock
 • Zakres częstotliwości: original mainboard
 • Typ: Wewnętrzny
 • Color: Randomly
 • Status: used
 • Numer/Liczba modelu: for iphone 5
 • Capacity: 16GB / 32GB / 64GB
 • QC: Full QC Tested
 • Quality: Original & unlocked
 • Kompatybilna marka: Apple iPhone
 • Nazwa marki: QZC

Witamy w naszym sklepie! Proszę zwrócić uwagę na nasze ważne wskazówki: 1. Kiedy zdecydujesz się przekazać nam zamówienie, przeczytaj wszystko, co zostało wprowadzone, w razie wątpliwości skontaktuj się z nami. W przeciwnym razie, jak przeczytałeś wszystkie wprowadzone i zrozumieć informacje o produkcie. 2 . Jeśli chcesz dużo, skontaktuj się ze mną lub zostaw mi wiadomość, dam ci najlepsze ceny sprzedaży hurtowej.

1. Płyta główna jest oryginalna i odblokowana, jest bezpłatna i czysta iCloud, możesz wejść do własnego iCloud, to Może być stosowany w dowolnym kraju, Ale to nie jest nowe, jak wiesz, cała oryginalna płyta główna nie ma nowego, wszystkie używane i stare, przed wysyłką, będziemy testować go raz za razem, upewnij się, że może w 100% dobra praca, zapraszamy do zamówienia. Nie akceptujemy żadnych sporów dotyczących używanej płyty głównej lub starej lub drugiej ręki, dziękuję

2. Jeśli nie wiesz, jak zainstalować, proszę zrobić montaż przez profesjonalną osobę, każdy problem, który został spowodowany przez instalację, nie będziemy za to odpowiedzialni, dzięki!

Aby zapewnić, że otrzymasz zamówienie bezpieczniej i szybciej, dołożymy wszelkich starań, aby to, co powinniśmy zrobić, ale ponieważ różne kraje mają różne zasady taryfowe, wszelkie opłaty importowe lub opłaty są odpowiedzialnością kupującego. Jeśli paczka nie może zostać dostarczona ze względu na kupujących Z tego powodu (W tym odmowa podpisania), kupujący powinien pozwolić sobie na wszystkie dodatkowe koszty!

1. Akceptujemy płatności przez www.cigarblog.pl ESCROW

2. Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3. Jeśli nie możesz się wymeldować natychmiast po zakończeniu aukcji, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności należy zrealizować w ciągu 3 dni.

4.100% wszystkich dostarczonych produktów zostanie przetestowanych przed wysyłką i gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty, które otrzymasz, będą działać poprawnie.

5. Obecnie wysyłamy do kraju na całym świecie. Z wyjątkiem APO/FPO za pomocą zaufanych usług kurierskich stron trzecich.

6. Ile czasu zajmuje mi otrzymanie zamówień.

7. czas potrzebny na otrzymanie zamówienia zależy od 2 czynników: wybranej metody dostawy i okresu realizacji zamówienia. należy pamiętać, że dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że otrzymasz zamówienie w odpowiednim czasie. poniżej znajdują się szacunkowe ramy czasowe.

Poniżej znajdują się nasze współpracujące firmy logistyczne i szacunkowe ramy czasowe. Czas transportu zależy od tego, gdzie się znajdujesz.

Sposób dostawy oszacować czas

DHL 3 ~ 7 dni

FEDEX 3 ~ 7 dni

UPS 3 ~ 7 dni

EMS 8 ~ 12 dni

www.cigarblog.pl standardowa wysyłka 19-39days

www.cigarblog.pl premii wysyłka 10-15days

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia lub inne problemy, które są w gestii usługi spedycyjnej. Ale pomożemy ci śledzić paczkę, dopóki nie otrzymasz.

Jeśli wybierzesz sposób wysyłki DHL, pieniądze, które płacisz w zamówieniu, dotyczą tylko telefonu i

Normalna opłata za wysyłkę dhl. Jakiś adres jest odległym miejscem dla systemu DHL, to jest

Powód, dla którego informujemy cię o zapłaceniu za zdalną opłatę. Dzięki f Lub Zrozumienie.

1. Produkty są najwyższa jakość, więc jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, którą zostały zakupione, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Tak szybko, jak to możliwe. Będziemy w stanie pomóc w wszelkich zwrotach i zwrotach w zależności od stanu przedmiotu.

2. Jeśli otrzymane towary nie są zgodne z opisem. Prosimy o poinformowanie nas i odesłanie nas w ciągu 3 dni w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Zwrócimy pieniądze w ciągu tygodnia od otrzymania zwrotu towaru.

3. Oferujemy 3 miesiące gwarancji na wszystkie nasze produkty. Wszystkie produkty muszą być zwrócone w oryginalnym stanie

Należy pamiętać, że następujące elementy nie podlegają zwrotowi:

1). Używane przedmioty

2). Przedmioty bez naszej naklejki lub oryginalnego opakowania

3). Przedmioty nie wysłane przez nas

Uwaga: klient powinien ponieść koszty wysyłki towaru z powrotem, zapłacimy za wysyłkę do ponownego wysłania.

Wam też może się spodobać