Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

DP18 wysokiej jakości narzędzia hss moduł frezu DP18 1-8 #8 sztuk zestawu kąta ciśnienia 14.5 stopni darmowa wysyłka

DP18 wysokiej jakości narzędzia hss moduł frezu DP18 1-8 #8 sztuk zestawu kąta ciśnienia 14.5 stopni darmowa wysyłka

Narzędzia i akcesoria do maszyn

  zł286.44 zł421.24
  • (0)

SKU: w5928

Tagi: kabel aux kątowy, kabel iphon kątowy, hdmi kątowy, kabel jack kątowy, frez skórek, usb kątowy, kabel jack rca kątowy, wtyk rca kątowy, baseus hdmi kątowy, frez fo drewna.

Specyfikacja:

 • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
 • Materiał: STAL SZYBKOTNĄCA
 • Całkowita długość: mm
 • Średnica: mm
 • Coating: HSS
 • Typ: Other
 • Overall Length: PA14.5
 • Type: gear Milling cutter
 • Material: High Speed Steel
 • Diameter: 55mm 22mm Inner hole
 • Powłoka: Other
 • Numer/Liczba modelu: DP18 NO.1-8
 • Nazwa marki: KAVTECNC TOOLS

DP18 wysokiej jakości narzędzia HSS moduł frezu DP18 1-8 #8 sztuk zestawu kąta ciśnienia 14.5 stopni darmowa wysyłka

Kupujący musi przeczytać: 1 jako zakres objętości przepływu produktu, od czasu do czasu niedostępny, więc przed podjęciem decyzji o zakupie tego dziecka, skontaktuj się z właścicielem, aby sprawdzić, czy jest zapas. Ogólna sytuacja nie jest na stanie, jeśli zepsuty, niezwłocznie powiadomię towar, który wybrałeś zwrot pieniędzy lub inne towary, ale także, aby zapytać wyraźnie lepiej, mógł opóźnić awarię.

Z zadowoleniem przyjmuje, że licytujesz wątpliwości, zgódźmy się ze zrozumieniem samego produktu lub innych spraw. Spowodował niepotrzebne bezproblemowe.

3. Nasze wszystkie produkty są obsługiwane TenPay, sub-jakości jedna cena, cena za ostateczną cenę, zakup poszczególnych przedmiotów nie akceptują okazja!

Kupujący zwracają uwagę: zanim kupujący złapią towary, rozważ uważnie, szanując się nawzajem i unikając fotografowania, nie kupuj!

4: wszystkie płatności i dostawy, będziemy niezwłocznie wysłane po otrzymaniu pieniędzy!

5: proszę sfotografować po towarze i podjąć inicjatywę, aby skontaktować się ze mną tak szybko, jak pieniądze!

Prosi kupującego o otrzymanie towaru, nie ma problemu z przyjęciem towaru w okolicznościach, tak szybko jak to możliwe, aby potwierdzić odbiór w ciągu 1-2 dni, jeśli pojawią się problemy na czas, aby niezwłocznie poinformować o leczeniu Hao, nie otrzymałeś towaru 1-2 dni potwierdzić ani skontaktować się z właścicielem. Kupujący otrzymał towar będzie uważany za kwalifikowany. Następnie poprosił sklepikarza, aby powiedział, że części zamienne lub towary, o których mowa, sklep nie ponosi odpowiedzialności! Proszę kupujący wiedzieć!

7 wszystkie nasze produkty przed ich wydaniem są rygorystycznie testowane, absolutnie zapewniają integralność towarów. Kupujący otrzymują towar powinien być oglądany z przodu pracownika firmy przewozowej, jeśli wystąpią uszkodzenia, niech personel wyda "dowód uszkodzenia towaru", A następnie zwróć towar przez firmę przewozową, kupuję w celu wymiany. Jeśli podpiszesz uszkodzone towary po podstawie wymiany, zwrotu, Restauracja nie podlega zwrotowi. Dziękuję ci! ! !

8 zalecane płatności "TenPay", możesz bezpośrednio grać pieniądze na moje konto powyżej, proszę o kontakt przed dokonaniem płatności, wysyłam w ciągu 24 godzin.

Po zakupie:

Jeśli czujesz się zadowolony z naszych usług, proszę dać mi pochwałę ^ ^, gdzie, jeśli nie jest zadowolony, proszę poinformować właściciela, aby dać ci terminowy sposób, nie podawaj komentarzy lub biedni nie mają żadnego kontaktu w przypadku oceny, Robiąc swój problem I nie można go rozwiązać, a ja dam ci właściciela wynegocjować satysfakcjonującą odpowiedź.

Wam też może się spodobać