Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

AAA montaż LCD Pantalla dla iPhone 8 7 6s 6 Plus 5s ekran dotykowy wyświetlacz LCD Digitizer dla iphone 6 6s 7 8 wymiana ekranu

AAA montaż LCD Pantalla dla iPhone 8 7 6s 6 Plus 5s ekran dotykowy wyświetlacz LCD Digitizer dla iphone 6 6s 7 8 wymiana ekranu

Części do telefonów komórkowych

  zł73.31
  • (2)

SKU: w578

Tagi: nakładka iphone 6s plus, displej iphone 6s plus, wyświetlacz ibaiphone 6s plus, okładka na iphone 8, oryginalny wyświetlacz iphone 6s, kryt for iphone 8, wyświetlacz iphone 4s, naklejka na iphone 8, pokrywa na iphone 8, wyświetlacz iphone 6 6s.

Specyfikacja:

 • Color: White/Black
 • Wyświetlana rozdzielczość: 960x640
 • Kompatybilny model iPhone'a: IPHONE 8
 • Zestaw lcd: Tak
 • Typ ekranu dotykowego: Ekran pojemnościowy
 • Materiał: Ekran TFT
 • Quality: Top quality AAA
 • Tools: With kit tools
 • Frame: With Frame
 • Model: For iPhone 6 6s 7 8 plus 5s LCD
 • Ekran: > 3"
 • Kompatybilna marka: Apple iPhone
 • User guide: https
 • Test: 100% test one by one
 • Screen Size: 4 inch /4.7 inch /5.5 inch
 • Nazwa marki: LL TRADER
 • Resolution: 1334x750
 • Numer/Liczba modelu: For iPhone 6s LCD
 • Delivery: Fast Delivery
 • Typ: LCD i ekran dotykowy Digitizer
 • Packing: With carton box
 • Material: TFT
 • LCD Type: No Dead Pixel
 • Stan przedmiotu: New

Uwaga: Proszę powiedz nam swoje imię i nazwisko w języku angielskim, jeśli jesteś z federacji rosyjskiej. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek opłaty celne, proszę zwrócić na to uwagę. Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu lub nie działa, skontaktuj się z nami przed otwarciem sporu lub zostaw nam opinię. Proszę sprawdzić ekran pracy lub nie przed raty.

Uwaga dotycząca instalacji :

1. Przetestuj ekran, wkładając flex do płyty głównej przed instalacją; Upewnij się, że czujesz delikatne przyciąganie. Jeśli nie, spróbuj ponownie.

2. Potwierdź, że telefon jest wyłączony przed instalacją.

3. Nie naciskaj lewego i górnego narożnika ekranu, w przeciwnym razie może powodować linie na ekranie.

4. Każda śruba powinna być zainstalowana w oryginalnym miejscu, ponieważ nie mają tej samej długości! Nigdy nie dokręcaj śruby ponad limit!

5. Traktuj delikatnie kable elastyczne, używaj narzędzi zamiast palca podczas instalacji, w przeciwnym razie ekran ulegnie uszkodzeniu!

Pakiet zawiera:

-1 x nowy (dla) iPhone 6g 6s 7g 8g ekran LCD i Digitizer

-1 zestaw x narzędzia

6g czarny/biały

6s czarny/biały

7g Czarny/biały

8g czarny/biały

Akceptujemy Alipay tutaj Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem procesora płatności ESCROW

Wysyłka za pośrednictwem standardu www.cigarblog.pl, www.cigarblog.pl Premium singapur Post, HongKong Post, EMS, DHL, FedEx są również dostępne, ale nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek cła lub podatek importowy. Należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Opłaty te są odpowiedzialnością kupującego. Skontaktuj się z urzędem celnym swojego kraju, aby ustalić, jakie będą te dodatkowe koszty przed licytowaniem/kupowaniem. Opłaty te są zwykle pobierane przez firmę dostarczającą ładunki (wysyłkę) lub po wybraniu itemup-nie mylić ich za dodatkowe koszty wysyłki. Zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności. Jeśli nie otrzymasz paczki na czas, skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby uzyskać dalszego asystenta. Zadowolenie klienta jest wszystkim, czego nam zależy!

15 dni gwarancji, zakup zaufania! Jeśli przedmiot jest uszkodzony w ciągu 15 dni po otrzymaniu go, wyślemy ci zastępstwo bez płacenia dodatkowej opłaty, lub zwrotu oferty po otrzymaniu decetive pozycji. Po 15 dniach nadal możesz odesłać przedmiot do nas, a my wyślemy ci nowy po otrzymaniu przedmiotu. (Ale opłata za wysyłkę zostanie pokryta przez ciebie w tym przypadku, a my nie ponosimy odpowiedzialności za żaden problem z drugim). Nie wydamy zwrotu pieniędzy, gdy anulujemy problem z powodu nieprawidłowej instalacji lub przyczyny. Nie wydamy również zwrotu pieniędzy, jeśli paczka została utracona lub uszkodzona po powrocie. Zrobimy test, aby potwierdzić przyczynę problemu, zanim wydamy zwrot pieniędzy lub wyślemy ponownie

Pracujemy w dni powszednie, z wyłączeniem weekendów i świąt. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, takich jak zmiana modelu przedmiotu, kolor i adres wysyłki, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem za ciebie! Podczas wysyłki zawsze pojawia się niepewność, jeśli przedmiot nie pojawia się w okresie, który szacujemy na przybycie. Prosimy o kontakt z nami, przedłużymy termin dostawy dla ciebie. Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 72 godzin po potwierdzeniu płatności. Przedmiot zakupiony w weekendy lub święta państwowe zostanie wysłany następnego dnia roboczego. Prześlemy go na adres przesłany wraz z płatnością, jeśli nie skontaktowałeś się z nami. Nie ponosimy odpowiedzialności za utratę przedmiotu z powodu niewłaściwego lub nieznanego adresu. 100% nowy w dobrej jakości i 100% testowany przed wysyłką. Gwarancja umożliwia kupującemu otrzymanie gwarancji naprawy lub wymiany z okresu opisanego w niniejszej sprzedaży. Sytuacje nie objęte niniejszą gwarancją, w tym fizyczne uszkodzenie przedmiotu (uszkodzenie upuszczenia/uderzenia, uszkodzenie wody, narażenie na ekstremalne ciepło/zimno/ciśnienie itp.), niewłaściwe użycie, zaniedbanie, normalne zużycie, instalacja oprogramowania niefabrycznego lub jakiekolwiek inne uszkodzenia spowodowane przez użycie w sposób lekkomyślny lub nieostrożny. Gwarancja gwarantuje, że przedmiot będzie wolny od producenta spowodowanego wadą dla długości gwarancji podanej w tej sprzedaży. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, aby ubiegać się o gwarancję, jeśli i kiedy powinna być potrzebna. Zwroty bez oryginalnego pudełka nie będą akceptowane, a kupujący może potrzebować zapłacić opłatę transportową za ponowne wysłanie wymienionego przedmiotu. Nowy zostanie wysłany w ciągu 72 godzin. 7 dni gwarancja zwrotu pieniędzy, jeśli zakupu pójdzie nie tak. Prześlij nam wiadomość przed zwrotem przedmiotów

Gurami46

  5
2020-10-18

todo correcto.

Josmilla

  3
2020-09-30

no es nada fácil, montar es necesario tener herramientas especiales

Wam też może się spodobać