Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Kontroler do gier żaba danych dla przełącznika Nintendo Joystick bezprzewodowy Bluetooth na przełącznik do Nintendo podwójna wibracja Gamepad na PC/PS3

Kontroler do gier żaba danych dla przełącznika Nintendo Joystick bezprzewodowy Bluetooth na przełącznik do Nintendo podwójna wibracja Gamepad na PC/PS3

Gry wideo

  zł73.54 zł105.08
  • (0)

SKU: w5435

Tagi: pad na pc, cobi czołg sterowany, podkładka gamingowy rgb, gry do pc, gry akcji na pc, czołg sterowany metal, fotel rgb, włącznik bezprzewodowy pc, klawiatura gamingowa rgb, czołg sterowany do skladania.

Specyfikacja:

 • Feature2: Game Controller for Nintend Switch
 • Compatible2: For PC
 • Kompatybilna marka/model: Nintendo
 • Typ interfejsu: Bluetooth
 • Model Nintendo: NINTENDO SWITCH
 • Nazwa marki: DATA FROG
 • Feature1: Wireless Controller
 • Vibration: Dual vibration
 • Compatible1: For Nintendo Switch
 • Model Number: TXF03SWWX15
 • Pakiet: Nie

Bezprzewodowy Gamepad Bluetooth dla przełącznik do nintendo

Bezprzewodowy kontroler do gier Bluetooth, obsługa Ninend Switch / Windows / Android / PS3/przełącznik do nintendo Pro podwójna wibracja PC kontroler do gier joystick. Precyzyjne joysticki o zmiennej rezystancji zapewniają jedwabiście płynną wydajność w grach dla przyjemnego grania. Podwójny tryb połączenia sprawia, że ten gamepad jest bardzo kompatybilny ze wszystkimi popularnymi modelami.

Wbudowany w podwójne silniki

Obsługuje podwójne wibracje, aby zapewnić bardziej realistyczne wrażenia z gry i pozwolić ci cieszyć się grą więcej!

Niskie zużycie energii

Akumulator, czas czuwania może wynosić do 30 dni po pełnym naładowaniu, wydłużając odpowiedni czas.

Jak podłączyć:

Połączyć się z przełącznik hosta: klucz Y + HOME Connect telefon z systemem Android: kluczem B + HOME Connect do komputera: X + HOME podłączyć do TV, pudełko: X + HOME połączyć się z PS3 host: X + HOME uwaga:, czego potrzebujesz, aby kupić odbiornik do podłączenia komputera i TV, pudełko za pomocą bezprzewodowej Bluetooth

Ergonomiczna konstrukcja

Bezprzewodowy kontroler gier z Bluetooth na przełącznik do nintendo ma uchwyt antypoślizgowy, który zapewnia pewny chwyt, wygodne klawisze i zauważalnie miękki wskaźnik, dzięki czemu możesz grać w gry przez długi czas bez zmęczenia, przy jednoczesnym zmniejszeniu uszkodzenia kontrolera możliwość, aby twój kontroler bardziej bezpieczne.

Odpowiedniego modelu samochodu

Kontroler do gier jest odpowiedni dla Nintendo Switch/Nintendo Switch Pro/PC/telefon komórkowy z androidem/PS3/TV, pudełko.

Opakowanie:

1x bezprzewodowy gamepad bluetooth

FAQ, kiedy można dostać oferty?

Rozwiązanie typowych pytań kupujących!

P: czy uchwyt ma funkcję wibracji?

Odp.: tak przyjacielu! Silniki wibracyjne są zainstalowane wewnątrz kontroler do gier.

P: jak podłączyć konsolę przy początkowym użyciu?

Prawidłowa procedura polega na pierwszym naładowaniu kontrolera, ponieważ bateria może zostać wyczerpana z powodu długotrwałego transportu.

P: jak sprawdzić, czy uchwyt jest normalny?

A: na przykład, jeśli używasz system okienny,, czego potrzebujesz, aby połączyć się z komputera do wykrywania. Po podłączeniu komputera otwórz [urządzenie i wydrukuj], znajdź ikonę kontroler do gier w kolumnie [urządzenie], kliknij prawym przyciskiem myszy, wybierz [kontroler do gier ustawienia] w menu kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknij przycisk [właściwości], w zakładce [Test], Możemy sprawdzić, czy przyciski uchwytu działają prawidłowo.

Dobra jakość i dobra obsługa

Drodzy klienci, ponieważ obecne zamówienie jest na szczycie zamówienia, wszystkie magazyny logistyczne są prawie pełne, a czas starzenia się transportu będzie wolniejszy niż obiecany czas! Zjawisko utraty paczki klienta będzie bardzo poważne, wpływając na normalny czas dostawy! Żaba danych może powrócić do twojej strony tak szybko, jak to możliwe dla twoich ukochanych produktów. Zrobiliśmy kompleksowe rozważania dotyczące starzenia się transportu i bezpieczeństwa transportu różnych kanałów logistycznych. Wraz z naszym doświadczeniem w ciągu ostatnich kilku lat uważamy, że www.cigarblog.pl Stand Shipping jest najlepszym rozwiązaniem! Sumienie polecam!

Wam też może się spodobać