Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

1-16MM uchwyt wiertarski samozaciskowy uchwyt wiertarski bez klucza B18 MT2 shank narzędzie cnc

1-16MM uchwyt wiertarski samozaciskowy uchwyt wiertarski bez klucza B18 MT2 shank narzędzie cnc

Narzędzia i akcesoria do maszyn

  zł73.31
  • (5)

SKU: w5096

Tagi: klucz uchwyt wiertarski, uchwyt tokarski 50, uchwyt tokarski 80mm, uchwyt dp wiertarki, uchwyt tokarski 160, uchwyty wiertarski, uchwyt tokarki 125, uchwyt tokarki 80, uchwyt tokarki 200, wkrętarka uchwyt wiertarski.

Specyfikacja:

 • Certyfikacja: Ce
 • Liczba szczęk: 3
 • Numer/Liczba modelu: 2GY11-0032-DE
 • Moc: Instrukcja
 • Nazwa marki: Yonntech
 • Pochodzenie: CN (pochodzenie)

Idealny do obróbki metalu cnc, tokarki, frezowania, wiertarka. Precyzyjna, bezkluczykowa, szybka konstrukcja, do ciężkich zastosowań. Wysokiej jakości konstrukcja ze stali stopowej, wykończenie szlifowane, hartowane szczęki wykonane ze stali łożyskowej.

Cechy: Uchwyt wiertarski jest wyposażony w stożek morse'a arbour Dobre metalowe z teksturą, wygodna kurtka, łatwe do zamocowania, dzięki czemu moment wyjściowy staje się większy. Unikalne łożysko oporowe ułatwia nakładanie momentu obrotowego przez uchwyt w większą siłę mocowania. Piękny i praktyczny design powierzchni wypukłej i wklęsłej, dzięki czemu przed i po zestawie może skutecznie poradzić sobie i może zmniejszyć drżenie kurtki. Szeroko stosowany wraz z różnymi wiertarkami, frezarkami, tokarkami, wytaczakami i elektrycznymi narzędziami ręcznymi. Otwór ogonowy jest otworem stożkowym, średnia precyzja uchwytu wiertarskiego jest wyższa Jest to uchwyt wiertarski, profesjonalne narzędzie do łączenia, o bardziej solidnej wydajności połączenia.

Dane techniczne: Kolor: czarny + srebrny Średnica wewnętrzna przedmiotu: 13 MM Wysokość produktu: 100 MM Średnica zewnętrzna przedmiotu: 45 MM Materiał: stop + stal Standard:MT2-B18 Nadaje się do średnicy chwytu wiertła: 1-16 MM

Pakiet zawiera: 1x uchwyt wiertarski 1x Arbor

Zorganizujemy wysyłkę, gdy tylko płatność przejdzie kontrolę www.cigarblog.pl w dni powszednie.

Nie akceptujemy adresu skrzynki pocztowej.

Do wysyłania paczek. Jeśli przedmiot ma zapas w naszym odpowiednim magazynie, wybierzemy lokalny odpowiedni sposób dostawy, aby obsłużyć twój pakiet.

Prawie wszystkie przesyłki zostaną dostarczone bezpośrednio z naszych kilku magazynów do twojej ręki/drzwi, będzie to bardzo cenne, jeśli zostawisz nam ważny numer kontaktowy.

Wszystkie nasze produkty (z wyjątkiem określonych) są pewni, aby być brand new i realizowane z co najmniej 12 miesięcy gwarancji.

Dla uszkodzony, gdy przybył, proszę być w ramach współpracy, aby do robienia zdjęć na uszkodzone części i wyślij do nas na sprawdzenie i rozwiązanie się.

Kupujący ponosi opłatę pocztową za zwrot, płacimy za ponowne wysłanie.

Nic nie będzie idealne. Jeśli nie spełniasz naszych usług lub jeśli przedmiot przybył uszkodzony. Lub część pominięta lub przedmiot niezgodny z opisem, zgłoś to do nas, zapewnimy ci satysfakcjonujące rozwiązanie i pozostaniemy z tobą, dopóki problem nie zostanie rozwiązany. Co więcej, proszę nie pozostawiać niskich ocen opinii na naszym koncie przed uzyskaniem rozwiązania, ponieważ będzie to dla nas bolesny cios. Wręcz przeciwnie, twoje hojnie 5 gwiazdek miłe opinie będą dla nas ogromną motywacją do bycia lepszym sprzedawcą. Mam nadzieję, że zrozumiem.

Zwrot/zwrot jest akceptowany w ciągu 7 dni, nie zwracamy opłaty za wysyłkę na zwroty, które są non-defective.Please skontaktować się z nami na adres zwrotny. Proszę, aby przedmiot pozostał oryginalnym opakowaniem, w tym wszystkimi akcesoriami i dokumentacją dostarczoną wraz z produktem. Zwroty muszą być odpowiednio zapakowane, aby uniknąć uszkodzenia podczas transportu. Uszkodzenie produktu podczas transportu spowoduje unieważnienie gwarancji.

Lynece Idir

  5
2021-01-31

سعر مناسب وصل بسرعة الى المانيا

Supostat777

  5
2020-12-16

Super

Bqrlirwt

  5
2021-02-16

The chuck is of good quality

Tanya Vorobiova

  5
2020-12-30

good

Prettyinpink1812

  5
2021-02-08

Comes in less than week, good packing and profesional looking finish, already mounted on my old 2M112 drill and it works without any problem. Used to drill 15mm hole to steel and make M12 tap to steel. So definitelly excelent product !

Wam też może się spodobać