Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Maszynki do golenia wykonane są ręcznie Dollar stal wysokowęglowa składana prosta brzytwa fryzjerska do twarzy

Maszynki do golenia wykonane są ręcznie Dollar stal wysokowęglowa składana prosta brzytwa fryzjerska do twarzy

sprzedaż

    zł71.30
    • (0)

SKU: w4882

Tagi: brzytwa pędzel, ostrze brzytwa, brzytwa wlosy, jednorazowa brzytwa, brzytwa zestaw, brzytwa brwi, broda brzytwa, brzytwa pas, golenie brzytwa, trymer brzytwa.

Specyfikacja:

  • Typ artykułu: Razor
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)

Golenie przed brzytwą, czyszczenie maszynki do golenia, zeskrobanie noża na szmatce skrobaka, następnie golenie, maszynka do golenia może być używana wielokrotnie, ostrze może stać się matowe po długim czasie, nóż można wyostrzyć na kamieniu do ostrzenia, aby poprawić jego ostrość.

Nie jest prawie oszołomiony, a stal wysokowęglowa ma zalety wysokiej twardości, ostrości i odporności na zużycie. Zastosowania: rodzina, do salonu fryzjerskiego, hotel itp.

Rękojeść wykonana jest z czarne drzewo sandałowe i ma wysoką twardość, co czyni ją trwałą. Kolor jest fioletowo-czarny, z górskim ziarnem drewna. Materiał jest ciężki i jednolity. Ma wyraźne uczucie po polerowaniu, czuje się bardzo dobrze i ma lekki drzewny zapach. Ma doskonałą wartość oglądania.

Przytrzymaj maszynę prawą ręką, użyj ostrza w dół, podtrzymuj otwór w wklęsłej powierzchni ostrza prawym kciukiem, następnie przytrzymaj uchwyt palcem wskazującym i środkowym, trzymając rękojeść palcem serdecznym i małym palcem. Operacja polega na elastycznym ruchu nadgarstka, aby się golić i nie nakładać siły przez ramię.

Płeć: mężczyzna

Zastosowanie: twarz

Gatunków typ: maszynki do golenia

Zastosowania: rodzina, do salonu fryzjerskiego, hotel itp.

Nazwa produktu: Vintage razor składany

Gatunków typ: maszynki do golenia

Kolor: czarny

Materiał: drewno + stal węglowa

Rozmiar: 19*7.6*3.1cm

Zawartość opakowania:

1 * maszynki do golenia

Wskazówki:

1. Konserwacja golarki: po użyciu osusz wodę i przechowuj olej. Nie pozwól, by słońce świeciło. Nie umieszczaj go w wilgotnym środowisku. Jeśli nie ma konserwacji, możesz użyć drobnego papieru ściernego, aby usunąć trochę rdzy, aby usunąć rdzę.

2. Ochrona przycinania: ostrość krawędzi skrawającej jest stosunkowo cienka. W normalnych warunkach, to tylko musi iść tam iz powrotem na szmatkę skrobak, aby utrzymać jasność. Może tylko przycinać włosy, nie przecinać twardych przedmiotów i nie używać go jako noża papierniczego, aby zachować ostrość

3. Razor Safety: nie naciskaj ostrza bezpośrednio ręką, aby sprawdzić ostrość. Wytrzyj ściereczka do czyszczenia lub wielowarstwowy ręcznik papierowy. Noże są niebezpiecznymi przedmiotami. Nie pozwól dzieciom bawić się tym

Tylko powyższa zawartość opakowania, inne produkty nie są uwzględnione.

Uwaga: fotografowanie światłem i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor przedmiotu na zdjęciu będzie trochę inny niż rzeczywisty. Błąd pomiaru wynosi +/- 1-3cm.

Wam też może się spodobać