Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

IBZ-1 gitara elektryczna serii blokowania System Tremolo most (bez opakowania)

IBZ-1 gitara elektryczna serii blokowania System Tremolo most (bez opakowania)

Instrumenty strunowe

    zł73.35
    • (0)

SKU: w4824

Tagi: kamera cofania peugeot 207 sw, haft krzyzykowy kotki w oknie, kamera cofania lusterko honda, haft diamentowy zestaw yamaha, kamera cofania vw tiguan 2016, haft krzyzykowy kuchenny wzor, kamera cofania monitor 7 cali, kamera cofania ramka wireless, haft krzyżykowy wzory darmowe.

Specyfikacja:

  • Numer/Liczba modelu: IB-mi
  • Typ: bridge
  • Nazwa marki: Hanmosen

Wprowadzenie do produktu: Pozycja: IBZ serii gitara elektryczna Tremolo System most (bez opakowania) Miejsce produkcji: wykonane w korei Kolor: jak na poniższych zdjęciach Waga: 300 g/zestaw

Ważne wskazówki:

1 . Nasze ceny produktów i stawki frachtu są ustalane. Jeśli kupisz pojedynczy produkt lub wiele jednorodnych produktów, kliknij "kup teraz". Jeśli chcesz kupić wiele różnych produktów, kliknij "dodaj do samochodu", co może zaoszczędzić trochę frachtu. System obliczy dokładną wysyłkę zgodnie z twoim adresem, czy "kup teraz", czy "dodaj do samochodu".

2. Jesteśmy ogólną agencją "GOTOH", "Alpha", "WD", "Wilkinson", "Floyd rose" i tak dalej. "GuitarFamily" to nasz własny przedmiot, w którym większość produktów jest produkowana w korei, Obiecujemy wszystkie produkty W naszym sklepie Są oryginalne i wysokiej jakości. Pozycja prawdziwe zdjęcia:

O nas:

1. Witamy w Hanmosen. Jako lider chińskiej części do gitary saler, mamy tysiące rodzajów produktów, które prawie pochodzą z japonii i korei południowej. Nasze produkty są konkurencyjne pod względem ceny i najwyższej jakości. Walczymy z podrobionymi i tandetnymi produktami. Mamy nadzieję, że uda nam się nawiązać długoterminową współpracę z firmą Musical instruments i salerami na świecie. Jeśli masz produkt, który jest konkurencyjny w cenie, możesz skontaktować się z nami. Możemy go sprzedać na chińskim rynku.

2. Jeśli potrzebujesz naszych produktów w dużej ilości, możesz skontaktować się z nami. Damy ci zniżkę.

3. Jesteśmy w ograniczone zapasy, jeśli potrzebujesz bardzo dużej ilości, musisz nas poinformować. Zamówimy to z góry.

Wysyłka & Powrót:

1. Wysyłamy na cały świat, z wyjątkiem niektórych odległych obszarów. Przesyłki międzynarodowe są wysyłane przez chińska poczta lotnicza, e-ems lub EMS. Czas dostawy może się różnić ze względu na pewne przyczyny, takie jak liczba linii lotniczych do twojego kraju i szybkość przetwarzania ceł i poczty. Czas wysyłki jest następujący:

EMS: 7-20 dni roboczych

E-EMS: 7-20 dni roboczych

Chińska poczta lotnicza: 20-60 dni roboczych

Poprzez e-pakiet możesz śledzić informacje o śledzeniu przedmiotu w linku www.track-trace.com. Pls skonsultuj się z lokalnym urzędem pocztowym, czy się zgadzają, czy nie.

2. Należności celne przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub koszt wysyłki. Opłaty te są odpowiedzialnością kupującego. Skontaktuj się z urzędem celnym swojego kraju, aby ustalić, jakie będą te dodatkowe koszty przed licytowaniem lub zakupem.

3. Opłaty celne są zwykle pobierane przez firmę przewozową lub pobierane po odebraniu przedmiotu. Opłaty te nie są dodatkowymi kosztami wysyłki.

Płatności

1. Akceptujemy PayPal, alipay i przelew bankowy. Jeśli chodzi o płatne produkty, zorganizujemy wysyłkę w ciągu dwóch dni. Jeśli chcesz zamówić go w dużej ilości, możesz skontaktować się z nami, a otrzymasz zniżkę. Zwroty są dopuszczalne, możesz zwrócić dowolny przedmiot w ciągu 14 dni od otrzymania w celu zwrotu pieniędzy lub wymiany tego przedmiotu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać numer referencyjny, jeśli chcesz zwrócić przedmiot. Zwróć uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za przesyłkę zwrotną, zwrócone produkty muszą być w oryginalnym stanie, który zawiera tagi i wszelkie opakowania, A my wyślemy tylko wymianę lub zwrot pieniędzy po otrzymaniu zwróconego przedmiotu.

2. Przetestujemy wszystkie przedmioty, aby upewnić się, że są w dobrym stanie przed wysyłką, a zostaną one starannie zapakowane, aby uniknąć uszkodzenia podczas transportu. Jednak będziemy w pełni odpowiedzialni za przedmioty DOA (wadliwe w dniu przyjazdu), skontaktuj się z nami, jeśli otrzymasz wadliwy przedmiot, wyślemy ci inną za darmo lub wydamy pełny zwrot pieniędzy w zależności od twojego wyboru.

Skontaktuj się z i opinie

1. Zachęcamy klientów do bezpośredniego skontaktowania się z nami, nawet jeśli nie możemy natychmiast odpowiedzieć z powodu różnicy czasu. Wszystkie pytania będą odpowiedział w ciągu 12 godzin w dni robocze, a my postaramy się jak najlepiej odpowiedzieć w ciągu 24 godzin w święta.

2. Opuszczamy pozytywne informacje zwrotne dla kupujących tak szybko, jak pokwitowanie płatności, a my będziemy bardzo wdzięczni, jeśli możesz zostawić nam swoje pozytywne opinie i 5 gwiazdek po otrzymaniu przedmiotów. Dobre opinie i oceny są bardzo pomocne w naszej karierze eBay.

3. Proszę natychmiast skontaktować się z nami, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów lub usług przed wystawieniem negatywnych opinii, postaramy się jak najlepiej rozwiązać.

Wam też może się spodobać