Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Gimnastyka głowicą naklejki ścienne Sport naklejki ścienne dla chłopców i dziewcząt sypialnia mural artystyczny dla siłownia dekoracji samoprzylepne Home Decor Y001

Gimnastyka głowicą naklejki ścienne Sport naklejki ścienne dla chłopców i dziewcząt sypialnia mural artystyczny dla siłownia dekoracji samoprzylepne Home Decor Y001

Wystrój domu

  zł19.88 zł22.58
  • (1)

SKU: w4468

Tagi: gimnastyka artystyczna zdjęcia, gimnastyka artystyczna siatki, łata gimnastyka artystyczna, gimnastyka artystyczna wstążka, gimnastyka artystyczna sprzet, gimnastyka artystyczna akcesoria, gimnastyka artystyczna przybory, gimnastyka artystyczna wstąszka, gimnastyka artystyczna posciel, dziweczynka gimnastyka artystyczna.

Specyfikacja:

 • Styl: Kreatywny
 • Scenariusze: WALL
 • Materiał: PVC
 • Wzór: Płaska naklejka ścienna
 • Specyfikacja: Jednoczęściowy pakiet
 • Klasyfikacja: Naklejki podłogowe
 • Motyw: PATTERN
 • Numer/Liczba modelu: Y001
 • Nazwa marki: FARLEOPARD

1 A. materiał: ekologiczny nietoksyczny pcv; B. rozmiar (1 cal = 2.54 cm): mały (30 cm x 24 cm) średnich (53 cm x 42 cm) duży (70 cm w x 56 cm h) C. pokój: sypialnia, pokój dzienny, dzieci, przedszkole, biuro D. nasze naklejki są wycinane, więc, że nie ma tła. Dowolny kolor tła będzie twój kolor ściany. E. rozmiar naklejki pokazany na zdjęciu może być większy lub mniejszy niż rozmiar faktycznego przedmiotu. F. kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od ustawień monitora. G. Opakowanie: zwykle obejmuje naklejki, film transferowy i instrukcji.

Jak korzystać z (To nie jest peel i memory stick naklejki. Potrzebujesz, aby korzystać z transferu papieru, aby trzymać go. Papier do transferu nadaje się do wielokrotnego użytku i jest razem z naklejką ścienną w pakiecie. Proszę zrobić to zgodnie z instrukcjami): Umieścić film transferu na szczycie naklejki ścienne, następnie zarysowania powierzchni wzór z kartą ponownie i ponownie; Pokroić na kawałki, w razie potrzeby. Odciąć dodatkowe części; Delikatnie odkleić folii transferowej z papieru, wklej go na ścianie, i zarysowania powierzchni wzór ponownie; Delikatnie odkleić folii transferowej od naklejki ścienne.

N Uwaga: W przypadku, gdy pęcherzyk powietrza występuje, poke za pomocą igły; Dla dużych rozmiarów naklejki ścienne, 2 lub więcej osób są wymagane, aby trzymać go doskonale; Upewnij się, że, aby zastosować naklejkę do gładkiej powierzchni, nie teksturą jeden. Nie jest to zalecane, aby trzymać się na tapetę.

Wam też może się spodobać