Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Colgate wszystkich profesjonalnego Gum zdrowia pasty do zębów 75 ml x 4 sztuk

Colgate wszystkich profesjonalnego Gum zdrowia pasty do zębów 75 ml x 4 sztuk

sprzedaż

    zł317.71
    • (0)

SKU: w4453

Tagi: pasta do zębów biedronka, wieszak pasta do zębów, wyciskarka pasty do zębów, pasta do zębów z wybielaczem, wybielająca pasta do zębów, pasta do zębów wyciskacze, zatyczka pasty do zębów, kubek pasta do zębów, pasta do zębów opalescence, pasta fo zębów.

Specyfikacja:

  • Pochodzenie: TR (pochodzenie)

body,img,div img {width: 100%;} Colgate wszystkich profesjonalnego Gum zdrowia pasty do zębów 75 ml x 4 sztuk Colgate Total Professional Gum Health pasta do zębów

Problemy z dziąsła powodujące płytki bakterii przeciwko walkom i regularne stosowanie zdrowe z ustami kavuşturur. Nowa rewolucja Colgate Total'in, która tworzy odkrycie technologii

Podwójny cynk i Pro w technologii ciała z zaawansowanym proaktywnym od zapewnienia ochrony pełnej na zdrowie jamy ustnej kavuşmanıza i usta hastalıklarını zapobiec pomaga. Wrażliwe zęby, słaba emalia zębów, a ponadto dla nieświeżego oddechu teraz dodatkowe korzyści. Pozostawione w ustach specjalne tatla czyste i odświeżone uczucie dając.

Jednocześnie nie tylko zęby, język, yanaklarınızı i stomatologiczne etlerinizi w 12 godzin do czyszczenia i pomaga utrzymać *.

Płytka nazębna, problemy z dziąsła, plamy, kamień nazębny i próchnica zębów zapewniają doskonałą ochronę.

Jednocześnie nie tylko zęby, język, yanaklarınızı i stomatologiczne etlerinizi w 12 godzin do czyszczenia i pomaga utrzymać *. * 4 tygodniowo przy regularnym użytkowaniu. Wszystkie varyantlarda czułość zapobiegania Ulepszona szkliwa zębów ochrony Nieprzyjemny zapach oddechu spowodowany natychmiastowym NÖTRALİZE Zwiększona próchnicy zębów ochrony Ulepszona kamienia nazębnego ochrony Krok 3 z Colgate zdrowie jamy ustnej

Colgate 360 1 + 1 szczoteczka do zębów

Colgate Total Pro Teeth Rope

Colgate całkowita usta wody Często zadawane pytania

, Pasta do zębów, co to jest znaczenie? Nadaje się dla siebie pasta do zębów ważne, że używasz. W dzisiejszych czasach; Zgniłe, zapalenie dziąseł, kamienia nazębnego, plamy i wrażliwość zębów... jak wiele problemów savaşmada? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by pomóc wielu pasta do zębów. Twój dentysta może uzyskać pomoc w paście do zębów odpowiedniej dla siebie.

Dokładne szczotkowanie zębów powinno być jak to zrobić? Dokładne szczotkowanie zębów co najmniej dwie minuty, a mianowicie pełne 120 sekundy sürse w większości dorosłych, więc czas fırçalamaz. Mniej niż dwie minuty mijają, aby zapewnić, że można zachować czas. Twoje zęby prawidłowo szorować krótkie i delikatne ruchy do szorowania, gum Mark line specjalne znaczenie show i tył zębów kısımlarına, especial wypełniacz, korona i inne uzupełnienia w okolicznych obszarach, aby dotrzeć proszę zwrócić uwagę.

Prawo powinno być jak szeregować do mycia zębów? → Przed górną częścią zębów więcej niż dolne zewnętrzne powierzchnie szorowania zębów. → Przed wierzchołkiem zębów bardziej pod-zęby po wewnętrznej powierzchni peelingu. → Wszystkie powierzchnie do żucia zębów są czyste. → Świeższy oddech języka, aby pamiętać o szczotkowaniu.

Nieświeży oddech oczyścił jak? Dwa razy dziennie fluor antybakteryjny szczotka do zębów w macunyli; Zęby, aby usunąć wszelkie ślady płytki nazębnej i żywności na mostku i implanty nić dentystyczna w użyciu i zapach sprawia, że język bakterii wszechstronna higiena jamy ustnej poprzez szczotkowanie zapewnia bardzo ważne. W opublikowanej pracy nić dentystyczna kullanımıyla razem zęby i język peeling dwa tygodnie dönemde obu dziąseł krwotok zarówno usta zapach zmniejsza.

Wam też może się spodobać