Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Jakość AAA 5 trybów podwójne pokrętło zegarka z cichym japońskim silnikiem Mabuchi Fraxinus mandshurica Rupr drewno brązowe aksamitne wnętrze

Jakość AAA 5 trybów podwójne pokrętło zegarka z cichym japońskim silnikiem Mabuchi Fraxinus mandshurica Rupr drewno brązowe aksamitne wnętrze

Akcesoria do zegarków

  zł368.74 zł768.21
  • (0)

SKU: w445

Tagi: zestaw do otwierania zegarka, zestaw do zegarka, rotomat na 2 zegarki, zestaw naprwaczy do zegarka, zestaw narzedzi zegarka, rotomat zegarek, zestaw wakazowek do zegarka, paski do zegarka 14, paski do zegarka iwo, rotomat do zegarków.

Specyfikacja:

 • Długość produktu: 18cm
 • Numer/Liczba modelu: 5S120EW
 • Pozycja waga: 2300g
 • Battery: Support
 • Power: AC adapter/Battery
 • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
 • Working Modes: 5 Modes
 • Pozycja wysokość: 20cm
 • Motor: Ultra-quiet Japanese motor
 • Pozycja szerokość: 18cm
 • Storage: 2+0
 • Noise: Very quite
 • Materiał: Wood
 • Stan: Nowa z metkami
 • Interior: Black Velvet

JQUEEN pokrętło zegarka Pokrętło zegarka JQUEEN jest znanym producentem pokrętło zegarka, produkujemy każde pokrętło zegarka z wielką inspiracją w projektowaniu i najwyższej jakości materiałów. Do milionów osób z ponad 20 krajów używa pokrętło zegarka JQUEEN co roku. Jeśli starasz się znaleźć niezawodne pokrętło zegarka marki, bez wątpienia jest to JQUEEN. Wyjątkowo cichy japoński silnik Wysokiej jakości drewno hebanowe wykończenie Dostosowuje się do różnych rozmiarów paska zegarka/łańcucha Łatwy w użyciu (wiele ustawień obrotu: zgodnie z ruchem wskazówek zegara, przeciwnie do ruchu wskazówek zegara lub na przemian) Może być obsługiwany przez sieć prądu przemiennego lub dwie baterie AA (wygodne użycie na zewnątrz) Każde pokrętło zegarka, które kupujesz, zasilane przez profesjonalny zespół technologii JQUEEN Łatwa obsługa Pięć ustawień programu, łatwy w obsłudze: Tryb 1: Stop Tryb 2: obróć 2 minuty zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Odpoczywaj przez 6 minut. Powtórzyć. Tryb 3: obróć 2 minuty przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Odpoczywaj przez 6 minut. Powtórzyć. Tryb 4: obróć 2 minuty zgodnie z ruchem wskazówek zegara, odpocznij przez 6 minut; Obróć 2 minuty przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, odpocznij przez 6 minut. Powtórzyć. Tryb 5: obróć 5 minut zgodnie z ruchem wskazówek zegara, obróć 5 minut przeciwnie do ruchu wskazówek zegara; Powtórz powyżej przez 3 godziny, odpocznij przez 9 godzin. Powtórz. Chronić swój sen Pokrętło zegarka JQUEEN wykorzystuje ulepszony silnik mabuchi, steruje męczącym hałasem poniżej 5 db, zapewnia infantile sleep. Pasuje do wszystkich rozmiarów zegarków Bez względu na mały rozmiar damski lub męski zegarek, automatyczny zegarek mechaniczny jest w stanie go utrzymać. Wnętrze z wysokiej jakości poduszkami PU, bardziej luksusowe, premium i ekskluzywne. I anty-magnetyczne konstrukcja sprawia, że zegarek bezpieczniejsze w pole pokrętło zegarka. Wykwintne wykonanie 100% ręcznie z 68 procedur proces malowania potrzeba więcej niż 30 dni, aby zakończyć. Zastosowanie szkło akrylowe, ochrona środowiska lakier fortepianowy i transmisji za pomocą mocowania miedziane. Jeden gramofon z poduszkami PU miękki zegarek, gładki, atmosfera i jakość z wysokiej jakości. Jest to idealny prezent dla rodziny i przyjaciół na festiwalu (boże narodzenie, święto dziękczynienia, walentynki, dzień ojca) lub rocznicę.

Opis produktu

♪Zegarek szyb Są to maszyny, które utrzymują samozwijające się zegarki automatyczne, gdy nie są używane. Są popularnym, niezbędnym narzędziem dla kolekcjonerów zegarków. Zegarki automatyczne wykorzystują ruchy mechaniczne, napędzane wirnikiem lub wagą, która wykorzystuje grawitację i stały ruch nadgarstka. Utrzymując zegarek działa, nawijarka również utrzymuje go smarowane podczas przechowywania. Może skutecznie pyłoszczelny.

Główne cechy:

► 21 trybów ulepszona wersja

Maselex pokrętło zegarka posiada 5 kierunku obrotów tryby (OFF, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, na przemian zgodnie z ruchem wskazówek zegara/przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, 6 godzin opóźnienie startu-) I 5 obrotów dziennie (650-750-850-1000-1950), łącznie 21 trybów, kontrolowanych przez 2 pokrętła, aby zegarki działały dokładnie.

►Convenience i bardzo bezpieczne

Urządzenie zwalnia kolekcjonerów zegarków z konieczności nawijania i resetowania dnia/daty ich samozwijających się automatycznych zegarków. Zegarki mechaniczne powinny być nawijane codziennie, aby pozostać w stanie dobra praca.

► Konstrukcja antymagnetyczna

Izolowana PU dekorowana ze skóry służy do wnętrza, aby wyeliminować namagnesowanie i chronić ukochany zegarek. W odległości około 5CM prawie niewykrywalne.

►Perfect wybór prezent

Jest idealny do użytku osobistego, może być również prezentem na boże narodzenie/rocznicę/matkę/ojca/urodziny/prezent na walentynki.

Łatwe instrukcja:

Krok 1: włóż zegarek do poduszki.

Krok 2: podłącz adapter i włącz zasilanie.

Krok 3: wybierz programy przez pokrętło przełącznika programu, dostępne są 10 trybów.

Listy paczek:

1 * pokrętło zegarka

1 * Adapter AC

1 * ściereczka do czyszczenia

1 * instrukcja obsługi

Wam też może się spodobać