Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Typ podziału ławeczka do ćwiczeń klatka do przysiadów sztanga Stand-support trening siłowy ławka trening siłowy sprzęt do ćwiczeń

Typ podziału ławeczka do ćwiczeń klatka do przysiadów sztanga Stand-support trening siłowy ławka trening siłowy sprzęt do ćwiczeń

sprzedaż

    zł676.18 zł1 090.63
    • (0)

SKU: w440

Tagi: zacisk sztangi, zaciski do sztangi, główka treningowa, obciazenie do sztangi, torba meska treningowa, zaciski sprężynowe do sztangi, ławka trening, stojaki pod sztangi, ławeczka treningowa, torba sportowa treningowa.

Specyfikacja:

Przypomnieć

Ustalona cena i koszt wysyłki będą się różnić w zależności od wagi i wielkości każdego produktu oraz zakupionej ilości. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą.

Fracht jest tylko w celach informacyjnych, prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu uzyskania szczegółowych ładunków, dziękuję!

Pojedynczy Model klatka do przysiadów wyłączone brzana potrzeba brzana proszę skontaktować się z obsługą klienta kupić

Metody szkolenia:

Klatka do przysiadów stoi, brzuch trzyma wzrost klatki piersiowej, sztanga umieszczona trapez, nogi zatrzymują odstępy nieco węższe niż ramię. Do biodra dla osi, przysiady do nóg i ziemi równolegle lub nieco niżej. Następnie siła pięty deng qi, czując Syncline brzana tylny wzrost, Do najwyższego punktu nie blokują kolana, następny ruch.

Nie tak dyskryminacji ze względu na:

◇ Sztanga nie może wpuścić szyi, chyba że masz nadzieję na rozdartą szyję;

◇ Nie łukowate, nie może Hanxiong, w przeciwnym razie spowoduje uszkodzenie kręgu lędźwiowego;

◇ Aby utrzymać talię i brzuch nerwowy, w przeciwnym razie wstał łatwo do przodu;

◇ Squat nie może być zbyt niski, w przeciwnym razie na kolanie spowoduje wielki nacisk;

◇ Oddech nie jest dobrym nawykiem, powoduje, że ciśnienie krwi jest zbyt wysokie, może spowodować pęknięcie naczyń włosowatych mózgu.

Wskazówki: Wymagania technologii przysiadu brzana wysokie, zalecane dla początkujących z innych ćwiczeń mięśni nóg ćwiczenia stałe, mają pewną bazę treningową po, a następnie dodać go do planu treningowego,; I powinien najpierw z lekkim wzorcowym ruchem technologii, a następnie stopniowo zwiększać wagę.

Uwagi do zakupu

1. Wszystkie rozmiary są mierzone ręcznie, istnieje kilka milimetrów błędu, pamiętaj o pro ostrożny strzał!

2. Nasze produkty są traktowane w naturze, ze względu na różnicę w strzelaniu i osobistym wyświetlaniu, istnieje niewielka różnica koloru, proszę bóg wie!

3. Jeśli twoje zapytanie nie odpowie na czas, prosimy o cierpliwość i poczekaj, odpowiemy po raz pierwszy po obejrzeniu informacji!

4. Zapewniamy pełną obsługę posprzedażną, długoterminową ochronę, a rodzice mogą kupować z ufnością!

Wam też może się spodobać