Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

UM100 długość PCB: 20-50mm profil panel podstawa montażowa obudowa PCB montaż na szynie din adapter

UM100 długość PCB: 20-50mm profil panel podstawa montażowa obudowa PCB montaż na szynie din adapter

Akcesoria oświetleniowe

  zł34.74
  • (3)

SKU: w4320

Tagi: obudowa wzmacnicz, preamp obudowa, obudowa napedu, obudowa photo, tello obudowa, obudowa projekt, andis obudowa, obudowa dysk, lv obudowa, otwarta obudowa.

Specyfikacja:

 • Mounting method : DIN rail
 • Protection Level IP54: IP54
 • PCB matching width : 100mm
 • Maximum Length : 2M
 • Material : PVC
 • DIN rail size : 35*7.5*1;35*15*1;35*15*1.5;32*15*1.5;35*16*1.8
 • Product Name: Flower
 • External Size : 100mm
 • Numer/Liczba modelu: UM100
 • PCB thickness : 1.6 ~ 2.0mm
 • Color: Green

Profil UM100 jest przeznaczony do przechowywania płyta sterowania PCB z Szerokość 100mm Zakres długości dla tego profilu jest 20 -50 Mm , Możemy go wyciąć zgodnie z potrzebną długością, więc proszę Zostaw wiadomość o długości Podczas składania tego zamówienia, jeśli bez tej wiadomości, Domyślnie do najdłuższego rozmiaru. W celu określenia długości profilu, Należy odjąć 0.40 cm Z PCB długość Powierzchnia PCB, która może być wyposażona, zmniejsza się raz o 2mm na każdej krawędzi profili, a także z przodu elementów bocznych. Całkowita długość modułu, tj. łącznie z elementami bocznymi, odpowiada długości profilu plus 0.50 cm na element boczny Jeśli długość płytki PCB jest większa niż 200mm, sugerujemy zamówienie 1 lub 2 szt. UM100-E, aby instalacja była mocniejsza. Jeden zestaw modułów obejmuje:

1 x UM100 profil

2 x UM100-C element boczny i UM100-E

6 x śruby Grubość PCB 1.6 ~ 2.0mm Dopasowana szerokość szyny DIN: EN 50 022/035/045 (TS 35/32/15) szyna 100% nowy, nigdy nie używany. Zgodny z RoHS. Pewna zniżka zostanie podana na zamówienie dużej ilości

Jest to Spersonalizowany produkt, specjalny produkt na zamówienie , Prosimy o kontakt z nami z góry przed dokonaniem płatności, w przeciwnym razie mamy prawo do anulowania zamówienia, dzięki za wyrozumiałość.

UM profil panel podstawa montażowa uchwyt PCB, PCB szyna din, płyta sterowania PCB uchwyt Asortyment produktów UM obejmuje siedem stopniowanych profili o szerokości 43mm, 50mm, 72mm, 90mm, 100mm, 108mm i 122mm, 140mm Długość profilu jest ustalana zgodnie z wymaganymi wymaganiami przestrzeni i bez sztywnego podziału skoku. Prowadnice PCB do trzy poziomy ułatwiają instalację i umożliwiają praktyczne pozycjonowanie. Dostępne są również przezroczyste osłony o szerokości 100mm, 108mm i 122mm w wysokich i niskich profilach, a ich długość jest również zdefiniowana indywidualnie, podobnie jak profil Różne elementy boczne, np. konstrukcje ze stopą zatrzaskową lub bez, ze zintegrowanymi prowadnicami PCB i/lub stykiem PE z szyną DIN, umożliwiają praktyczną konstrukcję urządzenia Zintegrowany lub dodatkowy zatrzask podstawy gwarantuje wygodny i bezpieczny montaż na standardowych szynach DIN 35mm

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) jeśli nie możesz się wymeldować natychmiast po zakończeniu aukcji, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności należy zrealizować w ciągu 3 dni.

1. Wysyłka na cały świat. (Z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. Zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówień. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.

4. Pokazane zdjęcia nie są rzeczywistą pozycją i służą wyłącznie jako punkt odniesienia.

5. Usługa czas tranzytu jest dostarczany przez przewoźnika i nie obejmuje weekendów i świąt. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.

6. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, skontaktuj się z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta!

7. Ze względu na status zapasów i różnice czasowe, zdecydujemy się wysłać przedmiot z naszego pierwszego dostępnego magazynu do szybkiej dostawy.

1. Masz 7 dni na skontaktowanie się z nami i 30 dni na zwrot go od daty otrzymania. Jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, A my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Nie ma wyjątków! Koszt wysyłki ponosi zarówno sprzedawca, jak i kupujący w połowie.

2. Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretny powód zwrotu i twój numer po.

3. Zwrócimy twoją pełną kwotę zwycięskiej oferty, po otrzymaniu przedmiotu w jego oryginalnym stanie i opakowanie ze wszystkimi komponentami i akcesoriami zawartymi, po zarówno kupujący i sprzedający anulują transakcję z www.cigarblog.pl. Lub możesz zdecydować się na wymianę.

4. Będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.

1. 12 miesięcy ograniczona gwarancja producenta na wadliwe produkty (z wyłączeniem przedmiotów uszkodzonych i/lub niewłaściwie użytych po otrzymaniu). Akcesoria są z 3-month gwarancji.

2. Wadliwe elementy muszą być zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (iw oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). Musisz nam powiedzieć, czym jest wada i podać nam numer zamówienia. My nie naprawić lub wymienić elementy z wygasł gwarancji.

Zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienione zasady przy zamawianiu na www.cigarblog.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążymy do 100% satysfakcji klienta! Twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, zanim nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.

Nie można rozwiązać problemów, jeśli o nich nie wiemy!

Wam też może się spodobać