Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

KEYDIY KD B04 dla KD900/KD900 +/URG200 klucz programujący pilot serii B, 5 sztuk/partia

KEYDIY KD B04 dla KD900/KD900 +/URG200 klucz programujący pilot serii B, 5 sztuk/partia

System zapłonu

  zł163.60 zł204.52
  • (2)

SKU: w4267

Tagi: sanatorium kos ustroń cennik, tanie buty sklep internetowy, volvo v40 1 9 td 90km opinie, etui tkanina samsung j7 2016, gra o tron sezon 1 odcinek 4, blokady do sznurkow metalowy, łóżka chowane w szafie śląsk, feromony meskie bezzapachowy, zestaw do parafiny na dłonie.

Specyfikacja:

 • Część producent numer: KEYDIY
 • Można dostosować: Tak
 • Numer części interchange: B04
 • Rodzaj materiału: PVC
 • Liczba innej części: B04
 • Nazwa marki: HKOBDII
 • Kraj/Region produkcji samochodu: CHINA
 • Funkcja R/C: dostępna

5 sztuk/partia, nowy KEYDIY oryginalny KD900/KD900 +/URG200 klucz programujący serii B pilot KD-B04

Nasza zdalna praca z naszą maszyną KD, może pracować dla różnych pilotów samochodowych, co musisz zrobić, to zrobić to zdalnie, co chcesz przez naszą maszynę KD. Wszystkie B01, B02, B03, B04, B05 i B06 B07 mogą pracować dla różnych częstotliwości zdalnych, różnica między tymi pilotami polega na tym, że mają inny kształt.

Cechy:

Stan: 100% nowy

Oryginalny rozmiar

Zapewnić hurtową

Wysokiej jakości

Kolor: czarny

Przycisk: 3 przyciski

Elektronika/bateria: nie

Lista opakowanie:

5 szt x KD900 3 + 1 przycisk B04

Zwykle wysyłamy zamówienie w ciągu 1-2 dni roboczych po rozliczeniu płatności. Upewnij się, że twój adres jest poprawny przed dokonaniem płatności. Proszę nie dać nam 1-3 niski wynik na wysyłce, ponieważ wysłaliśmy przedmiot szybko, ale wysyłka za granicę zależy od wielu czynników, takich jak logistyka, pogoda, polityka krajowa, wszelkie problemy, najpierw skontaktuj się z nami. Aby upewnić się, że otrzymasz zamówienie bez lub mniej podatku, zadeklarujemy je jako "prezent" o niższej wartości, wartość nie odzwierciedla całkowitej ceny zapłaconej lub wartości rynkowej i może nie mieć zastosowania do krajów o różnych zasadach taryfowych. Jeśli nie chcesz zadeklarować niższej wartości, skontaktuj się z nami lub zostaw wiadomość w zamówieniu. Wszelkie opłaty importowe lub opłaty są odpowiedzialnością kupującego. Przypomnienie: wszystkie zdjęcia są tylko w celach informacyjnych, specyfikacje podlegają produktowi phisycal. Jeśli chcesz kupić więcej, skontaktuj się z nami. Prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną lub neutralną informacje zwrotne lub otwarcie sporów, będziemy pracować z wami, aby rozwiązać wszelkie problemy. Wszystkie e-maile będą odpowiedział w ciągu 1 dnia, jeśli nie otrzymasz naszej odpowiedzi, uprzejmie prosimy o ponowne wysłanie wiadomości e-mail, a my odpowiemy jak najszybciej.

Wam też może się spodobać