Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

2.4G gra wideo konsola 4K TV podwójny bezprzewodowy Gamepad wsparcie dla PS1 klasyczne gry Retro konsola do gier kompatybilny

2.4G gra wideo konsola 4K TV podwójny bezprzewodowy Gamepad wsparcie dla PS1 klasyczne gry Retro konsola do gier kompatybilny

Gry wideo

  zł163.87 zł204.83
  • (3)

SKU: w4260

Tagi: konsole do gier wideo sega, ksrta na konsola retro, konsole do gier wideo tv, min konsola, retro konsola do gier, gra konsola do gier, gra retro konsola do gier hdmi, kinekt konsola, konsola retro pad, konsola do gier wideo.

Specyfikacja:

 • Certyfikacja: NONE
 • Built-in games: 3000 games/10000 games
 • Nazwa marki: TECTINTER
 • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
 • Support game format: CPS/FC/GBA/GB/GBC/MD/SFC/For PS1/ATARI
 • Support language: Chinese/English
 • Built-in TF card: 32GB/64GB
 • Pakiet: Nie
 • Komunikacja: Bluetooth
 • Ekran dotykowy: Nie

Bezprzewodowy kontroler z bluetoothem

Ten gamepad Bluetooth jest kompatybilny z grami wieloplatformowymi. Obsługa smartfonów z systemem Android/iOS/TV boxes/PS3/laptopy/PC. To ma tę zaletę, że jest w stanie pobrać wsparcie uchwyt gry bezpośrednio, i to może być podłączony bezpośrednio do telefonu z ROOT

Micro USB do typu C Adapter

Wysokiej jakości materiały zapewniające odpowiedzialność i zapewniające super prędkość ładowania i przesyłania, rodzaj USB C na Adapter Micro USB, możesz synchronizować, ładować i przesyłać dane z urządzeń USB-C za pomocą standardowego kabla micro-usb

Bezprzewodowy kontroler gier z Bluetooth

Ten kontroler obsługuje podwójne ustawienia walki. Nadaje się do wielu gier stary i nowy komputer. Może obsługiwać gry na platformie Android i klasyczne gry, które są ci znane. Ciesz się dużymi grami na rynku szczęśliwie!

Kontroler przewodowy usb

Zagraj w swoje gry komputerowe ze starej szkoły/Retro czuć! To sterowanie USB przez g-tron pozwala grać swoje ulubione, gry komputerowe, po prostu podłączając sterowanie USB! Wystarczy podłączyć i grać, bez dodatkowych sterowników! Może również łączyć się z konsolą NES (obsługuje tylko port NES).

4K z wejściem HDMI, gra wideo trzymać konsoli

Najnowszy 4K z wejściem HDMI, gra wideo kontroler, otwórz Linux kod źródłowy systemu, z 32GB/karty 64GB, wbudowany w 3000 + / 10000 + gry. Ta konsola do gier może spełnić twoje wymagania! Pamiętaj, że ten produkt jest doskonałym wyborem dla dobrego przyjaciela.

Wspieraj pobieranie gier samodzielnie

1. Lista gier, w tym gry symulacyjne PS1/ATARI/MAME/SFC/FC/GBA/GB/GBC/MD łącznie 3000 +/10000 + gier 2. Historia gry, lista rekordów gry, posortowane zgodnie z czasem wejścia gry 3. Kolekcja gier, możesz użyć przycisku R2, aby zbierać lub rozbierać swoje ulubione gry 4. Wyszukiwanie w grze, w oparciu o angielski pełny mecz lub zapytanie kluczowe, chińska pierwsza litera zapytania odpowiadająca grze 5. Ustawienia gry, ustawienia tonów klawiszy wyświetl lokalne pliki, przywróć ustawienia domyślne, informacje o systemie, ustawienia wyjścia

Pobierz grę bardzo blisko atrakcji takiej jak

Krok 1: pobierz krok pliku gry 2: podłącz kartę TF do komputera za pomocą kroku czytnika kart 3: skopiuj pliki gry do odpowiedniego folderu (nazwa emulatora) 4: włóż kartę do konsoli do gier, podłącz konsolę do gier i włącz ją krok 5: znajdź swoją grę i zacznij grać (możesz użyć funkcji wyszukiwania)

4K dżojstik do gier

Obsługa wyjścia wideo telewizyjne 4K Ultra HD (1080P / 720P) oraz monitorów i projektorów z wejściem zgodnym z HDMI. Ta konsola do gier obsługuje graczy do wyszukiwania gier, obsługuje graczy, aby dostosować ulubione gry i może grać i pobierać gry samodzielnie. Wyposażony w bezprzewodowy podwójny gamepad, grając wszystkie duże gry pozwala cieszyć się radością z gry więcej, co pozwala szybko przypomnieć i cieszyć się radością z dzieciństwa! Jeśli potrzebujesz listy gier, możesz skontaktować się ze sprzedawcą, aby uzyskać listę gier!

2.4G podwójny bezprzewodowy pad do gier kontroler

Skonfigurowaliśmy odpowiedni kontroler bezprzewodowy pad do gier 2.4G dla ciebie. Połącz się z telewizorem i graj w swoją ulubioną grę. Pozwól sobie być intymnym z rodziną, przyjaciółmi i dziećmi i poczuj urok gry! Dotyczy: wsparcie jednego lub dwóch graczy, grać w gry, sprawi, że bardziej przyjemne z dziećmi lub przyjaciół, przenośna gra wideo HD konsoli.

Obsługa wielu gry formatów

Klasyfikacja gier, zgodnie z symulatorem jest podzielona intoCPS/FC/GBA/GB/GBC/MD/SFC/PS1/ATARI

Jest łatwa w obsłudze

Wystarczy podłączyć konsolę do interfejsu HD telewizora, podłączyć kabel USB do urządzenia, I dostosuj źródło telewizora do kanału HD, aby wyświetlić ekran listy gier na telewizorze. 1. Najpierw podłącz wyjście zgodne z HDMI telewizora 2. Włóż wbudowaną kartę zawartości gry TF 3. Za pomocą adapter do ładowania, aby połączyć się z mocy włącza się automatycznie

Zasilania oszczędność

Połączenie podczerwieni o niskiej mocy! Ten kontroler wymaga dwóch baterii AAA. Ze względu na problemy z bezpieczeństwem podczas transportu nasz pakiet nie wysyła baterii. Klienci muszą je kupić w swoich lokalnych sklepach.

Różne kombinacje

Aby zaspokoić różne potrzeby kupujących, połączyliśmy i dopasowaliśmy konsolę do gier, możesz wybrać według własnych preferencji i potrzeb. Każdy ma inną pojemność karty i liczbę gier. Na przykład: karta 32GB 3000 + gier, karta 64GB 10000 + gier, zawsze jest dla ciebie!

Pakiet zawiera:

1 x dżojstik do gier konsoli 1 x bezprzewodowy odbiornik 2 x kontroler 1 x kabel do ładowania 1 x instrukcja obsługi 1 x kabel HD 1 x karta TF 1 x opakowanie detaliczne (opcja)

Niklas Kalcher

  5
2021-02-11

Товар соответствует описанию

7108 Gruppa

  5
2021-01-23

Все работает. Доставка быстрая. Единственно, батарейки довольно быстро садятся - видимо, нужны аккумуляторы.

Indikadiso

  5
2021-03-12

доставка в Ташкент, Узбекистан заняла 49 дней до моего почтового отделения. Джойстики оказались на батарейках, но это ее плохо. Добавили подарок - подставку под телефон. Мелочь, но очень приятно. Пока не опробовал, позднее дополню отзыв.

Wam też może się spodobać