Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Odblokowany LINKSYS SPA3102 VOIP GATEWAY ROUTER 1FXO. 1 FXS z oryginalnym opakowanie detaliczne SPA3102 VOIP adapter

Odblokowany LINKSYS SPA3102 VOIP GATEWAY ROUTER 1FXO. 1 FXS z oryginalnym opakowanie detaliczne SPA3102 VOIP adapter

Elektronika biurowa

    zł184.83
    • (1)

SKU: w4079

Tagi: kabel jack do iphone, robi 151 alkatrészek, robert kubica wzrost, robert makłowicz mem, pusty słoik 20 sztuk, kryt na mobil s a 21, top black prażkowany, tapeta pcv na ścianę, tapeta peonie kwiaty.

Specyfikacja:

  • Typ: Adapter voip
  • Numer/Liczba modelu: SPA3102
  • Nazwa marki: YANHUI
  • plug: EU/AU/US/UK plug we will ship according to your country
  • Port: 1WAN+1LAN+1 FXS +1FXO ports

Unlocked LINKSYS SPA3102 VOIP GATEWAY ROUTER 1FXO. 1 FXS opakowanie detaliczne

VoIP do PSTN (USA) rozpoczęcie i zakończenie połączenia serwisowego PSTN (USA) na rozpoczęcie i zakończenie połączenia serwisowego VoIP Jednostopniowe i dwustopniowy wybieranie Przekazywanie połączeń do usługi VoIP-selektywne, uwierzytelnione, wszystkie Przekazywanie połączeń do usługi PSTN-selektywne, uwierzytelnione, wszystkie Udostępnianie linii PSTN z wieloma rozszerzeniami Automatyczne PSTN awaryjny (utrata mocy lub usługi IP do jednostki-z spoczynku do normalnych operacji) Zaawansowane Routing połączeń przychodzących i wychodzących Niezależne konfigurowalne plany wybierania-do 8 Życie PSTN odłączenie Sekwencyjnego wybieranie wsparcie

Odblokowany, współpracuje z dowolnym dostawcą usług

Zastępuje Sipura SPA-3000

1 Port FXS (RJ-11)

1 Port FXO (RJ-11 do PSTN)

1 Port WAN (RJ45)

1. SPA3102 odblokowany, otwarty protokół sip

2. 1FXS + 1FXO portu

3. Wbudowana funkcja routera

4. Obsługa dwóch jednoczesnych połączeń przez kodek G.729

5. Obsługuj faks T.38

6. Prawidłowy adres Mac może być użyty do automatycznego udostępniania

7. Swobodnie wykonać dowolną konfigurację wstępną

8. W razie potrzeby można zablokować urządzenie hasłem

Obsługa jakości głosu i obsługi operatora

Na dużą skalę i zarządzania

Ironclad bezpieczeństwa

SPA3102 oferuje możliwość podłączenia standardowych telefonów i faksów do sieci danych opartych na IP z dodatkową zaletą zintegrowanego połączenia dla starszych aplikacji sieć telefoniczna "hop-on, hop-off". Użytkownicy SPA3102 będą mogli wykorzystać swoją szerokopasmową usługę telefoniczną bardziej niż kiedykolwiek, automatycznie przekierowując połączenia lokalne z telefonów komórkowych i linii lądowych do dostawców usług VoIP i odwrotnie. Jeśli urządzenie zostanie utracone lub usługa internetowa zostanie wyłączona, połączenia mogą zostać przekierowane do tradycyjnego operatora za pośrednictwem interfejsu FXO.

Użytkownik dzwoniąc z telefonu komórkowego lub linii naziemnej będzie w stanie zmniejszyć, A nawet wyeliminować opłaty za telefon międzynarodowy i duża odległość, najpierw dzwoniąc do SPA3102 za pośrednictwem lokalnego numeru telefonu. Zaawansowana inteligencja uwierzytelniania i routingu połączeń zaprogramowana w SPA3102 poprowadzi połączenie przez Internet do celu końcowego. Ponadto, podczas korzystania z SPA3102 na drugim końcu, połączenia VoIP umieszczone w tym miejscu mogą być odbierane lub dalej przetwarzane i kierowane jako połączenie lokalne do dowolnej starej linii naziemnej lub telefonu komórkowego.

SPA3102 obsługuje jeden RJ-11 garnki (zwykły stary telefon usługi) FXS portu do podłączenia istniejącego analogowy telefon lub faks. SPA3102 obsługuje również jeden port PSTN FXO do podłączenia do obwodu Telco lub PBX. SPA3102 zawiera 2 interfejsy Ethernet 100 BaseT RJ-45 do podłączenia do domowej lub biurowej sieci LAN, a także połączenie Ethernet z modemem szerokopasmowym lub routerem. Linie SPA3102 FXS i FXO można niezależnie konfigurować za pomocą oprogramowania sterowanego przez usługodawcę lub użytkownika końcowego.

Zainstalowany przez użytkownika końcowego i zdalnie obsługiwany, skonfigurowany i obsługiwany przez usługodawcę, każdy SPA3102 konwertuje ruch głosowy na pakiety danych w celu transmisji za pośrednictwem sieci IP. Kompaktowa konstrukcja, SPA3102 może być używany w ofercie usług VoIP dla konsumentów i firm, w tym w pełni funkcjonalnym środowisku IP Centrex. SPA3102 wykorzystuje międzynarodowe standardy dotyczące sieci głosowych i transmisji danych w celu zapewnienia niezawodnej obsługi głosu i faksu.

Podkreśla

Obsługa jakości głosu i obsługi operatora

SPA3102 zapewnia wyraźną, wysokiej jakości komunikację głosową w różnych warunkach sieciowych. Doskonała jakość głosu w wymagającej sieci IP jest konsekwentnie osiągana dzięki zaawansowanej implementacji standardowych algorytmów kodowania głosu. SPA3102 jest interoperacyjny ze wspólnym sprzętem telefonicznym, takim jak poczta głosowa, faks, PBX i interaktywne systemy odpowiedzi głosowej.

Na dużą skalę i zarządzania

SPA3102 oferuje wszystkie kluczowe funkcje i możliwości, które dostawcy usług mogą świadczyć swoim subskrybentom spersonalizowane usługi VoIP. SPA3102 może być zdalnie obsługiwany i obsługuje dynamiczne aktualizacje oprogramowania. Bezpieczne przesyłanie profili oszczędza dostawcom czas, koszty i kłopoty związane z zarządzaniem i prekonfigurowaniem lub ponownym konfigurowaniem sprzętu klienta (CPE) do wdrożenia.

Ironclad bezpieczeństwa

Linksys rozumie, że bezpieczeństwo dla użytkowników końcowych i dostawców usług jest podstawowym wymogiem dla solidnej usługi telefonicznej klasy nośnej. SPA3102 obsługuje bezpieczne, standardowe metody szyfrowania do komunikacji, udostępniania i serwisowania.

Zawartość opakowania

1 SPA-3102-NA odblokowany

1 RJ-45 kabel ethernet

1 RJ11 kabel

1 szybki montaż przewodnik

1 zasilanie prądem zmiennym

1 uchwyt

1 szary opakowania detalicznego

Wam też może się spodobać