Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Heropie zdalna obroża do szkolenia psów czarny trener zwierzęta domowe są podwójne głowice odstraszacz wysokiej jakości przyrząd treningowy z LED światła na zewnątrz

Heropie zdalna obroża do szkolenia psów czarny trener zwierzęta domowe są podwójne głowice odstraszacz wysokiej jakości przyrząd treningowy z LED światła na zewnątrz

sprzedaż

  zł25.98 zł32.47
  • (2)

SKU: w3986

Tagi: odstraszacz do psów, odstraszacz psów spray, strzyżenia psów, odstraszacz psów gwizdek, odstraszacz dla psa, odstraszacz psów dzwiek, mocny odstraszacz psów, odstraszacz psów ogrodowy, ultradźwiekowy odstraszacz psów, bros odstraszacz psów.

Specyfikacja:

 • Typ: Psy
 • color: black
 • Nazwa marki: heropie
 • item Type: Agility Equipment
 • Typ artykułu: Obroże treningowe
 • Numer/Liczba modelu: Remote Dog Training Collar
 • Materiał: Z tworzywa sztucznego

Ten produkt jest używany głównie do środowiska zewnętrznego, aby zapobiec atakom przez psa,, gdy pies stara się do ataku na ciebie, bez względu na to, nie było cię "super broń", uruchomienie ultradźwiękowy napęd dla psa, dwugłowy 125 db z usg do psa stymulacji słuchowej jest bardzo duży, Z laser podczerwony wzmocnił jazdy pies rolę w bardziej odległe. Ultra jasne LED miga może również jasne, psa i radzimy zapoznać się z źródła akustycznego,, aby zrozumieć swoje ręczna broń jest przeciwko niej, tym dłużej pozostać w tej pozycji, tym większe uszkodzenia do niego, aby przejść od obiektu w panice. Sposób skuteczny skoncentrują się na zwierzęta, do 20 m od hotelu.

Głównie stosowany na zewnątrz podróży i w treningu na świeżym powietrzu, aby zapobiec psy ataku i szkolenia psów. do jazdy psa.

Opis produktu:

Stosowany głównie w treningu na świeżym powietrzu, aby zapobiec psy ataku i szkolenia psów.

Fala ultradźwiękowa sięga do 125db.

Jasna lampa LED światła umożliwia psów, aby odróżnić źródło i pozycji.

Kolor: czarny.

Rozmiar: około 135x55x30mm.

Materiał: środowiska tworzywa sztucznego

Ważna uwaga:

W urządzeniu, gdy nie jest w użyciu, proszę umieścić biegów przełącznik wyboru "II". Efekt przesunięcia psa nie był istotny w następujących okolicznościach:

(1) twój własny pies, pies wie jego pan go nie skrzywdzi;

Jakiś pies, który jest bardzo blisko do innych, to będzie czuć się upewnij się, że go nie skrzywdzi zbyt; to jest głównie do na świeżym powietrzu obrońców i staje w sytuacji sam, tym bardziej ostra pies jest, tym bardziej skuteczne będzie. dla tych, którzy widzą, będzie wag lub lizać ciebie, bez względu na to, nigdy nie myśleć o tobie jako obcy, Efekt będzie bardzo słaba lub nie ma efektu. Proszę zwrócić uwagę na ten punkt, niektórzy ludzie kupują powiedział, że nie ma wpływu, zarówno ze względu na z tego powodu, proszę nie używać przyjazne psy do testowania produktów, tak aby nie powodować cienie dla psów.

(2) z właścicielem psa, lub duży pies po treningu-dobrze wyszkolony;

(3) dzieci urodzone w w pobliżu miejsca takiego jak czas, młode psy nie są bardzo rozsądne, i nie wiem, co jest niebezpieczne

(4) produkt, gdy napięcie akumulatora jest zbyt niska, energia ultradźwiękowa może zostać zmniejszona;

(5) w trybie prowadzenia psa, ze względu na dużą moc, zużycie energii jest większe, proszę nie trzymać przełącznika przez długi czas, zazwyczaj przez 3 do 5 sekund, poluzuj przełącznik po to;

(6) produkt emituje energię ultradźwiękową jest silniejszy, nie do ucha ludzkiego, gdy jest w użyciu.

Sposób użycia:

(1) oświetlenie: przełącznik biegów przełącznik wyboru poniżej produkt, aby "światło",, a następnie użyć go jako latarka.

(2) data data powrotu (dla psów: kliknij dźwigni zmiany biegów w poniżej produkt, aby przełącznik na "I", naciśnij przycisk na górze przełącznik produktu na "on", maszyna może wysłać fala ultradźwiękowa, w tym czasie można pociąg psa.

(3) jazdy pies: przełącz poniżej wyboru biegu przełącznik do "II, "naciśnij przycisk przełącznik powyżej na, może emitować ultradźwiękowy + laser podczerwony, aby korzystać z psa, pies uciekł.

Pakiet zawiera:

1 x urządzenie treningowe dla psów.

1 x instrukcja obsługi.

Uwaga: nie obejmują Baterii .

Pavelsazhnev

  1
2020-11-16

Towar nie nadaje sie. Przyszedl nie działający. Tocze spór. Przyszedl szybko jednak po wlozeniu nowych baterii nie dziala.

Lumengg99

  1
2021-03-14

Gyenge minőség,a fényképtől eltér a valóságban.

Wam też może się spodobać