Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Darmowa wysyłka VTC5010A07-FPC-1.0 VTC5010A07-FPC VTC5010A07 ekran dotykowy Digitizer panel dotykowy czujnik szkła

Darmowa wysyłka VTC5010A07-FPC-1.0 VTC5010A07-FPC VTC5010A07 ekran dotykowy Digitizer panel dotykowy czujnik szkła

Komputer i biuro

    zł38.60
    • (1)

SKU: w367

Tagi: wiązanki kwiatowe, pompony do obuwia, 26 liter wisiorek, zlaczki ip65 2pin, wiązanie na włosy, żyrafa lwgo duplo, ramka do cb radio, ramka do czytania, wiązanie haczykow.

Specyfikacja:

  • Certyfikacja: NONE
  • Numer/Liczba modelu: VTC5010A07-FPC-1.0
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Typ produktu: Panel dotykowy do tabletu

Opis:

* Kompatybilny z: VTC5010A07-FPC-1.0

* Rozmiar: 10.1 cala

* Kolor: czarny/biały

* 100% testowane przed wysyłką

Proszę zwrócić uwagę na kolor potrzebny przed zakupem, jeśli kolor nie jest oznaczony, wyślemy go losowo. Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany po otrzymaniu towaru, możesz zwrócić i zmienić towar. Ale kupujący musi zapłacić za opłatę transportową w obie strony, Przeczytaj uważnie opis produktu, dziękuję!

Ostrzeżenie:

* Instrukcja instalacji nie jest wliczony w cenę, nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane przez instalację tego akcesorium, upewnij się, że wiesz, jak zainstalować go przed licytować, dziękuję za wyrozumiałość!

* Możemy tylko zagwarantować ten, który otrzymałeś, który będzie kompatybilny z twoim tabletem,

* Proszę nie kupować, jeśli nie akceptujesz A + klasy kompatybilny ekran dotykowy digitizer z różnych flex cable numery jak nasz tytuł/opis/zdjęcia stany jest poza dostaw na rynku, dziękuję ci!

1. Każdy ekran jest testowany przed wysyłką i 100% pracy; Naprawa/wymiana starego, uszkodzonego, pękniętego, uszkodzonego uszkodzonego ekranu dotykowego.

2. Po otrzymaniu towaru, nie rozrywaj filmu, nie przyklejaj kleju z tyłu, najpierw przetestuj maszynę, usuń stary ekran, włóż nowy ekran, I sprawdź, czy czułość jest normalna. Pamiętaj, aby najpierw wypróbować maszynę. Upewnij się, że jakość jest w porządku. Zainstaluj ponownie. Łatwo jest nagrać płytę główną i ekran dotykowy, nie ponosimy odpowiedzialności.

3. Przed testem połączenia zasilanie musi zostać odłączone, w przeciwnym razie łatwo spali płytę główną i ekran dotykowy. Jeśli to nie zadziała, nie będziemy odpowiedzialni.

Szczegóły produktu:

Wskazówki:

* Digitizer Panel dotykowy: jeśli górnym panelu dotykowego lub szklanym wieczkiem jest pęknięty lub uszkodzony, ale obraz pod nim jest w porządku, a następnie trzeba tylko w dotyku panel. Jak pokazano na rysunku poniżej

* Tylko wyświetlacz LCD: jeśli obraz pod szkłem jest uszkodzony, a panel dotykowy nie jest potrzebny tylko wyświetlacz LCD. Jak pokazano na poniższym rysunku

* Kompletny ekran z panelem dotykowym i LCD: jeśli górny Panel dotykowy jest uszkodzony, a obraz lcd jest czarny lub pęknięty, potrzebujesz kompletny ekran.

Opakowanie:

Wam też może się spodobać