Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

1 szt. Silikonowa szczotka do wc rewolucyjna silikonowa skalowalna deformacja szczotka do wc z uchwytem do czyszczenia akcesoriów łazienkowych

1 szt. Silikonowa szczotka do wc rewolucyjna silikonowa skalowalna deformacja szczotka do wc z uchwytem do czyszczenia akcesoriów łazienkowych

sprzedaż

    zł28.64 zł57.25
    • (0)

SKU: w3474

Tagi: szczotka so wc, silkonowa szczotka do wc, plaska szczotka do wc, szczotka do muszli wc, naklejka na wc, szczotka parowa do wc, szczotka na wiertarke wc, silikonową szczotka do wc, pozlacana szczotka do wc, gumowa szczotka do wc.

Specyfikacja:

  • Styl: Ściągaczka
  • Funkcja: Na stanie
  • Wykorzystanie: Wc
  • Materiał: TPR+PP
  • Numer/Liczba modelu: G00052
  • Typ: Toilet brush

1 szt. Silikonowa szczotka do wc rewolucyjna silikonowa skalowalna deformacja szczotka do wc z uchwytem do czyszczenia akcesoriów łazienkowych Łatwy do czyszczenia martwy kąt: płaska główka szczotki do wc ma lepszą wytrzymałość. Szczotka może być swobodnie zginana, co może zależeć od czyszczenia szczeliny i położenia martwego rogu, takiego jak sekcja pod obręczą. Wisząca szczotka do wc: podstawa szczotka do wc jest zawieszona i wentylowana, dzięki czemu szczotka do wc może wyschnąć i spuścić łatwiej. Jego konstrukcja wentylacyjna może również sprawić, że szczotka do wc będzie czystsza i bardziej higieniczna. Szczotka idealnie pasuje do uchwyt wiszący, dzięki czemu przechowywanie jest proste. Oszczędność miejsca, aby utrzymać szczotka do wc.

Non-scratch Brush: silikonowa gumowa szczotka pozostawia bez zarysowań na powierzchni toalety po każdym użyciu, co jest bardziej przyjazne niż te tradycyjne szczotki. Poza tym szeroka szczecina na szczotka może być łatwo spłukana, co pomaga poprawić jakość czyszczenia!

Wytrzymały i nie rdzewieje uchwyt: szczotka do wc uchwyt wykonany jest z mocnego wytrzymałego i wodoodpornego materiału silikonowego PP. Uchwyt może być całkowicie podłączony bez przerw, zapobiegając przedostawaniu się ścieków do uchwytu. Nie ma problemu z zardzewiałymi uchwytami. Zmniejsz częstotliwość wymiany szczotek toaletowych z powodu rdzy.

Wielofunkcyjne zastosowanie: tylko do misek toaletowych szczotka do wc może być również używana do czyszczenia zlewu, umywalki i wanien! Dzięki silikonowemu włosiowi szczotka do wc ma tarcie niż tradycyjna szczotka do wc es, poświęcając mniej czasu i mniej wytrzymałości na czyszczenie przedmiotów ceramicznych.

Wam też może się spodobać