Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Profesjonalny antystatyczny grzebień do włosów wysokotemperaturowy aluminium, żelazo okrągły grzebień 5 rozmiar narzędzia do włosów szczotka do włosów

Profesjonalny antystatyczny grzebień do włosów wysokotemperaturowy aluminium, żelazo okrągły grzebień 5 rozmiar narzędzia do włosów szczotka do włosów

sprzedaż

    zł40.11 zł50.15
    • (1)

SKU: w3397

Tagi: okrągły grzebień do włosów, mini grzebień do włosów, grzebień dla włosów naczesac, strzyzenie włosów grzebień, grzebień na porost włosów, trymer do włosów grzebień, obcinanie włosów grzebień, zestaw grzebień do włosów, grzebień spinka do włosów, opaska dk włosów.

Specyfikacja:

  • Typ artykułu: grzebień
  • Numer/Liczba modelu: L32014835
  • Rozmiar: 5 size
  • Materiał: Abs/ Nylon/ Rubber

Opis:

Ten grzebień do włosów pomaga zapewnić równomierny rozkład ciepła, aby powstrzymać je przed koncertem i zmniejszyć uszkodzenia włosów, zapewniając łagodną i wygładzającą fryzurę. Ceramika pomaga zmniejszyć frizz i dodać połysk, tworząc gładką, miękka tekstura od nasady do końca. Poza tym może zapobiegać wzrostowi bakterii, chronić włosy i utrzymywać je w zdrowym stanie.

Cechy: Elastyczne nylonowe zęby grzebieniowe mogą masować skórę głowy umiarkowanie i ciasno zwijać włosy i skutecznie czesać wiązane włosy. W tym samym czasie może również przeczesać włosy i zwiększyć sprężystość włosów. Nie uchwyt antypoślizgowy sprawia, że trudno spaść i sprawia, że czujesz się komfortowo, gdy go trzymasz. Potrafi skutecznie zachować i przekazywać ciepło i może stworzyć piękną fryzura współpracującą z suszarka do włosów. Ceramiczna lufa i włosie żelaza pomaga zmniejszyć frizz i dodać połysk, tworząc gładka, miękka tekstura od nasady do końca. Wydrążona konstrukcja jest wygodna do przechowywania. Nadaje się do długich włosów, średnich włosów i krótkich włosów, prostych włosów, kręcenie włosów, również na suche i mokre włosy.

Dane techniczne:

C Stan: 100% nowy

Typ artykułu: okrągła szczotka do włosów

Materiał: Abs/ Nylon/guma

Rozmiar: jak pokazano

Pakiet zawiera: 1 zestaw = 5 sztuk okrągła szczotka do włosów (+ 25 # + 32 # + 43 # + 53 # + 65 #)

Typ: ceramiczny okrągły grzebień

Funkcja: zmniejsz Frizz i dodaj blasku, stwórz piękną fryzura, chroniący włosy przed uszkodzeniem

Pakiet zawiera:

1 x okrągły grzebień ceramiczny

5 x okrągły grzebień ceramiczny

Uwaga:

Aby zapobiec zawinięciu włosów, nie zwijaj włosów na grzebieniu na więcej niż 3 lub 4 koła

Kalira 00

    2
2021-02-28

Mauvais model livré... mais remboursement rapide. Je retente l'expérience et attends la prochaine livraison.

Wam też może się spodobać