Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

SMA męski na N męski niska strata lmr240 kabel RF koncentryczny Super elastyczny kabel zasilający 20 metrów

SMA męski na N męski niska strata lmr240 kabel RF koncentryczny Super elastyczny kabel zasilający 20 metrów

sprzedaż

  zł127.82 zł185.26
  • (2)

SKU: w3396

Tagi: wykrawacz ring, roleta zwijana, shoes szplilki, zabawka 2 lata, wozek do broni, wozek dla psow, proscenic 830р, packa na muchy, magnes kwiatek.

Specyfikacja:

 • Nazwa marki: SignalPlus
 • length: customized
 • connector: N Male to SMA Male
 • Typ artykułu: Lmr240

Jest to kabel koncentryczny z izolacją piankową. Ma dobre tłumienie i skuteczność ekranowania. Został szeroko stosowany do transmisji radiowej, stacji bazowej antena radiowa i innych systemów komunikacyjnych.

• Transmisja sygnału danych 50 omów;

• Warstwa ekranująca złożona z folii aluminiowej i oplatania ma dobrą skuteczność ekranowania;

• Doskonała wydajność w wysokiej częstotliwości, stabilność VSWR;

• Podobny do kabla koncentrycznego 4D-FB;

• Zgodny z RoHS;

Te kable koncentryczne serii 50 Ohm 240 mogą być stałymi rodzajami złącz, takimi jak złącza SMA,N,BNC,TNC. Jako substytut kabla koncentrycznego RG58, te wszechstronne systemy kablowe o różnych długościach zostały szeroko stosowane do CDMA, transmisji radiowej GSM, stacji bazowej antena radiowa i innych systemów komunikacyjnych.

Shenzhen Qifan komunikacji sprzętu firmy, która została założona w 2009 roku. Koncentrujemy się głównie na badaniu anteny, produkcji sygnału elektrycznego, domowych urządzeń elektrycznych. Przyznaliśmy certyfikat iso9001. Co więcej, nasze produkty zyskują pozytywną reputację rynku i są szeroko stosowane w chinach.

O podatki i cła

Proszę sprawdzić politykę podatkową z www.cigarblog.pl i możesz potwierdzić, że z lokalnymi organami podatkowymi o podatku celnym i podczas składania zamówień. W razie potrzeby musisz zapłacić za należności celne przywozowe. Mamy szczerą nadzieję, że możesz kupić nasze produkty wysokiej jakości w ekonomicznej cenie!

O wysyłce

1. Wysyłka na cały świat i Jeśli nie ma opcji logistycznych, skontaktuj się z nami, a my postaramy się dać ci kilka opcji dostawy.

2. Wyślemy paczki do magazynów logistycznych zwykle w ciągu 3 dni Po dokonaniu płatności.

3. Możesz sprawdzić informacje o śledzeniu na www.cigarblog.pl.

Gwarancja i zwrot

1. Wszystkie elementy są objęte roczną gwarancją. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, możemy dokonać wymiany lub zwrotu w ciągu 7 dni.

2. W przypadku wymiany lub zwrotu pieniędzy przedmioty powinny być w oryginalnym stanie, w tym wszystkie akcesoria. Możemy podzielić się z tobą kosztami wysyłki zwrotnej.

3. Będzie to bardzo cenne, jeśli możesz skontaktować się z nami przed złożeniem wniosku o zwrot i zwrot pieniędzy.

Serwis i opinie

1. Wczesne potwierdzenie kupującego będzie bardzo cenne.

2. Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej firmy, mamy szczerą nadzieję, że dasz pozytywne opinie (pięć gwiazdek), jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Zajmie ci to tylko minutę, ale ta minuta jest dla nas niezwykle istotnym znaczeniem.

3. Skontaktuj się z nami przed opuszczeniem jakichkolwiek negatywnych opinii. Będziemy współpracować z tobą, aby rozwiązać wszelkie problemy. Dziękuję za zrozumienie!

Maria Zubatuk

  5
2021-03-11

מוצר הגיע עובד טוב המוכר עונה מהיר ועוזר

Tkachm1969

  5
2021-02-18

شكر شكر توصيل خلال اسبوع وشغال 200‎%‎

Wam też może się spodobać