Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Samsung oryginalna bateria EB-BA315ABY do Samsung Galaxy A31 2020 Edition oryginalna bateria zamienna 5000mAh z bezpłatnym narzędziem

Samsung oryginalna bateria EB-BA315ABY do Samsung Galaxy A31 2020 Edition oryginalna bateria zamienna 5000mAh z bezpłatnym narzędziem

Części do telefonów komórkowych

  zł41.00 zł45.55
  • (1)

SKU: w3368

Tagi: wkladki sylikonowe push up, rama na zdobione paznokcie, wydech tłumnik motocyklowy, wydrukowany magazyn 3d p90, czerwony kombinezon krótki, wydział edukacji bydgoszcz, wygodne nakrycie do spania, wklady czarne do długopisy, wklady dlugopisy zelowe 20.

Specyfikacja:

 • Pojemność baterii (mAh): 3501 mAh-5000 mAh
 • Nazwa marki: SAMSUNG
 • Oryginalne lub nie: Oryginalny
 • Kompatybilny marka: Samsung
 • Certyfikat jakości: ce
 • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
 • Numer/Liczba modelu: EB-BA315ABY

Ten produkt zapewnia, że jest kupowany od kanałów sprzedaży akcesoriów do telefonów komórkowych Samsung, absolutnie w 100% oryginalnego oryginału.

Samsung oryginalna bateria EB-BA315ABY do Samsung Galaxy A31 oryginalna bateria zamienna 5000mAh z bezpłatnym narzędziem

Typ baterii: EB-BA315ABY Pojemność baterii: 5000mAh Granica napięcia: 4.4DVC Kompatybilny z: Do Samsung Galaxy A31 Bateria kraj pochodzenia: chiny Specyfikacja pakowania: luzem Ważne: Nowe baterie litowo-jonowe muszą być w pełni naładowane i całkowicie rozładowane 2 do 3 razy, zanim będą w pełni klimatyzowane. Pamiętaj, że pełna wydajność i długowieczność nowej baterii litowo-jonowej osiąga się dopiero po 2 do 3 pełnych cyklach ładowania i rozładowania. Po przejściu przez 2 do 3 cykli nigdy więcej nie będziesz musiał kondycjonować baterii!

Wszystkie czasy rozmów i czuwania są przybliżone, w zależności od ustawień sieci operatora, siły sygnału i wybranych funkcji. Czas rozmowy i czuwania będzie niższy w trybie analogowym, jak wspomniano powyżej.

Pamiętaj uprzejmie: Potrzebujesz profesjonalnej technologii, aby zmienić wbudowaną bateria do telefonu. Zalecamy, aby przejść do sklepu naprawa telefonu komórkowego, aby go zainstalować.

Kiedy kupujesz przedmiot, jeśli dzieje się coś niezwykłego: nie otrzymałeś artykułów lub nie pasuje do opisu lub z innych powodów, dla których nie jesteś usatysfakcjonowany. Nie pozostawiaj komentarzy neutralnych (lub negatywnych) lub łatwo otwieraj spór, nie wahaj się napisać, aby się ze mną skontaktować. Zrobimy co w naszej mocy, aby rozwiązać twój problem. Myślę, że dobra komunikacja może rozwiązać wszystko. Jeszcze raz, dziękuję bardzo.

Wysyłamy twoje produkty tak szybko, jak to możliwe po dokonaniu płatności. Jak wszyscy wiemy, ponieważ baterie są niebezpiecznymi towarami, czas dostawy czystej baterii będzie dłuższy niż normalnie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas transportu, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta w dowolnym momencie. Jeśli nie otrzymałeś paczki przez długi czas, nie oznacza to, że została utracona. Być może dotarłeś do lokalnego urzędu pocztowego lub skrzynki pocztowej. Czas przyjazdu wynosi zwykle od 30 do 50 dni. Dziękuję ci

Frackj312

  5
2020-11-30

llegó y sin ningún problema

Wam też może się spodobać