Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Żelazna brama/przesuwny hak do drzwi, miedziany hak, do plastikowych stalowe drzwi, miedziany cylinder blokujący, mocniejszy

Żelazna brama/przesuwny hak do drzwi, miedziany hak, do plastikowych stalowe drzwi, miedziany cylinder blokujący, mocniejszy

sprzedaż

    zł52.11
    • (0)

SKU: w3274

Tagi: wkładka zamek do drzwi, zamek na drzwi, saab zamek drzwi, zamek do drzwi linii, elektrniczny zamek do drzwi, przenosny zamek do drzwi, nowy zamek do drzwi, przenośny zamek do drzwi, prosty zamek do drzwi, zamek di drzwi.

Specyfikacja:

  • Rozmiar: xx
  • Door Lock Usage: Universal
  • Typ blokady: door lock
  • Numer/Liczba modelu: 5586
  • Lock Type: Door Lock

Żelazna brama/przesuwny hak do drzwi, miedziany hak, do plastikowych stalowe drzwi, miedziany cylinder blokujący, mocniejszy

Parametry

------------------ Materiał: Żelazny korpus zamka, miedziany zamek, listwa żelazna Obie strony można otworzyć Grubość drzwi: 30 MM-42 MM

Wymiar trzpienia: 16mm

Zastosowanie: Żelazna brama , Drzwi przesuwne , Z tworzywa sztucznego drzwi stalowe , Drzwi przesuwne Numer opakowania : 1 zestawy Wyświetlacz ----------------------

Przewodnik zakupów

-----------------------

Płatności:

1. Zaakceptowaliśmy płatność Escrow.

2. Upewnij się, aby potwierdzić zamówienie, gdy otrzymasz produkty w dobrym stanie, ponieważ po złożeniu zamówienia pieniądze są przekazywane do Escrow, a nie do naszego konta.

3. Nasze ceny nie zawierają żadnych opłat celnych ani podatków.

Wysyłka:

1. Wysyłamy na cały świat jako prezent.

2. Dodatkowe cło lub opłata celna są odpowiedzialnością kupujących.

3. Produkty zostaną wysłane w ciągu 1-7 dni roboczych po otrzymaniu płatności.

4. Czas dostawy zależy od przeznaczenia i innych czynników, może to potrwać do więcej dni. Jeśli nie możesz go otrzymać po 40 dniach. Skontaktuj się z nami w celu rozwiązania problemu.

5. Wysyłka może mieć wpływ na święta, wydarzenia i inne niejasności. Nie możemy zagwarantować czasu przyjazdu.

Wyślij ponownie i zwrotu pieniędzy:

1. DOA (Dead on Arrival) lub niewłaściwy przedmiot będą oferowane wymiany. Zwrot będzie oferowany, jeśli zapas nie jest dostępny.

2. Koszty wysyłki i obsługi nie podlegają zwrotowi. Przedmiot musi być zwrócony nieuszkodzony w oryginalnym pudełku.

3. Kupujący musi zapłacić przesyłkę zwrotną.

4. Jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy z powodu wady przedmiotu lub innych problemów z jakością, skontaktuj się z nami w ciągu 3 dni po otrzymaniu. Opłata dotycząca wysyłki zwrotnej powinna zostać przejęta przez klientów.

5. Mniej niż 0.5 procent pakietu czasami może się zgubić, ale nie martw się o to. Jeśli nadal nie uda ci się uzyskać zamówionych przedmiotów w szacowanym czasie, skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe. Będziemy odpowiedzialni za ponowne przesłanie ci nowych przedmiotów.

Gwarancji i informacje zwrotne:

1. Doceniamy twój biznes, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług, proszę zostawić nam 5 gwiazdek pozytywne opinie. I zrobimy to samo dla ciebie. Jeśli masz jakieś pytania, najpierw skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie pytania od naszych klientów w ciągu jednego dnia roboczego. Po prostu pozostawienie negatywnej lub neutralnej opinii nie może rozwiązać problemu.

2. 12 miesięcy gwarancji producenta (z wyłączeniem wyrządzonych szkód lub niewłaściwego użytkowania). Każdy produkt zostanie przetestowany w 100% przed dostawą.

3. Klienci są odpowiedzialni za wysyłkę zwrotną do nas z odpowiednim opakowaniem do naprawy, a następnie będziemy odpowiedzialni za ponowne wysłanie wysyłki do kupujących. Prosimy o kontakt z nami, zanim chcesz go zwrócić. Podamy pełny adres.

4. Jeśli coś jest niezadowalające, skontaktuj się z nami, aby rozwiązać problem. Mamy przyjemność to poprawić.

Wam też może się spodobać