Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

US/ue wtyczka RGB kabel Scart wideo HD HDTV przewód do W-ii konsolą do gier

US/ue wtyczka RGB kabel Scart wideo HD HDTV przewód do W-ii konsolą do gier

Gry wideo

    zł18.76 zł23.74
    • (0)

SKU: w3101

Tagi: najładniejsze ogrody, wiedźmin 3 var attre, stylizacje po 50 tce, maseczki z perelkami, wlacznik przemyslowy, maseczki z dodatkami, podkreslacze szkolne, projekty europejskie, spodni damske pradlo.

Specyfikacja:

  • Nazwa marki: xunbeifang
  • Model Nintendo: WII
  • Numer/Liczba modelu: GNI027
  • Z USB: NO
  • Kompatybilna marka/model: Nintendo

100% nowy Wysokiej jakości Osoba trzecia produkt Kompatybilny z EDTV/HDTV (PAL/NTSC) Za pomocą tego kabla przedstawiciel handlowy dostarczy ci z dużo wyraźniejszy obraz niż pod warunkiem przez standardowy kabel AV Kompatybilny z dla w-i-i Długość kabla: 1.8 M Kolor: szary

1 sztuk × kabel

www.cigarblog.pl obsługuje karty Visa, MasterCard, Maestro kart debetowych, Western Union i przelew bankowy za pośrednictwem banków. Aby dowiedzieć się więcej o metod płatności na www.cigarblog.pl, proszę odnieść się do "centrum pomocy"

W przypadku, gdy złożysz zamówienie, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności. Wysyłamy na zamówienie wysyłka tylko adres. Upewnij się, że twój adres jest poprawny, zanim zapłacisz. Nie wysyłamy na weekend lub święta. Nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za to, czy nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy. Nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek. Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.

Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy. Zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego z tego powodu. Jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w ich oryginalnym warunki. Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, kupujący będzie odpowiedzialny za takie szkody lub straty,, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. Kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby zwrócić przedmioty.

Oferujemy 1 miesięcy bezpłatną wymianę. Kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do zwrotu. Mamy również 12 miesięcy wolnego konserwacji. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do zwrotu. Jeśli jakakolwiek część jest wymagane, aby być zastąpione, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany. Przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. Po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., , Jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je jak najszybciej.

Twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, proszę czuć się swobodnie, aby skontaktować się z nami w pierwszej kolejności przed wyjazdem negatywną opinię. Zrobimy co w naszej mocy, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.

Sprzedajemy nowe przedmioty bezpośrednio z fabryki. Jeśli masz jakieś pytania, proszę skontaktować się z nami za pośrednictwem "TradeManager" lub "oferta wiadomość". Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 1 dnia roboczego lub mniej. Proszę podać swój numer zamówienia we wszystkich komunikacji.

Wam też może się spodobać