Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

3 sztuk/zestaw kwiat wysokiej jakości 17 gramów miękkie końcówki rzutki żelazne rzutki profesjonalne rzutki zestaw bezpieczeństwa kryty gra sportowa najlepszy prezent

3 sztuk/zestaw kwiat wysokiej jakości 17 gramów miękkie końcówki rzutki żelazne rzutki profesjonalne rzutki zestaw bezpieczeństwa kryty gra sportowa najlepszy prezent

sprzedaż

    zł33.39 zł38.84
    • (1)

SKU: w3042

Tagi: groty do darta, tablica do darta, rzutki do dart, końcówki do darta, lotki do darta, pokrowiec na rzutki do darta, tarcza do darta, sizalowa tarcza do darta, zutki do darta, zasilacz do darta.

Specyfikacja:

  • Wiek: > 8 lat
  • Numer/Liczba modelu: QZ0001
  • Typ: RZUTKI

RM20727237293352950

[Xlmodel]-[niestandardowe]-[44034]

Opis:

100% nowy i wysokiej jakości

Materiał: miedź

1. Ruch Dart jest rodzajem ruchu systemowego, biuro efektu fitness jest bardzo dobre, jest zbaną nowoczesnej choroby biurowej.

2. Główny udział w rzutach i skurcz mięśni i ogniw, odnosi się do nadgarstka, łokcia, ramienia, naramiennego, mięśnia trójgłowego, nadgarstka i palców i tak dalej, szczególnie w przypadku mniejszego czasu pokoju rzadko ćwicz mięśnie treningu nie są duże, można je również regulować, Biorąc dart tam iz powrotem proces jest również dobre ćwiczenie.

3. Ćwiczenia oczu, rzutki rytmiczne ruchy wymagają celowania w oczy, relaksu, rozluźnienia oczu, złagodzenia zmęczenia mięśni oczu

4. Rzutki sportowe mogą poprawić zdolność dokładnego sterowania mięśniami nerwowymi, ta zdolność do pewnego stopnia nie będzie już rosnąć, wysoki poziom rzutek, trzy rzutki mogą być kontrolowane w granicach 1 cm2, mają wrodzone czynniki, ale poprzez ćwiczenia mogą skutecznie się poprawić.

5. Ruch Dart to konkurencyjny, silny antagonizm, seks rekreacyjny w tym samym czasie, rozrywka jest bardzo silna, może również dostosować stan umysłu, poprawić jakość psychologiczną.

6. Ćwiczenia rzutki mogą regulować równowagę mózgu, która jest w ocenie i logicznym myśleniu równowagi kontroli przestrzeni.

, W tym:

3x17 miękkie końcówki rzutki

3 x czerwone nasadki do rzutek

3 x lotki do strzałek

1 x oryginalny portfel

SKU:QZ0001

[Xlmodel]-[zdjęcie]-[0000]

[Xlmodel]-[produkty]-[44036]

[Xlmodel]-[niestandardowe]-[44035]

1. Wysyłka na cały świat. (Z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. Zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówień. Twoje zamówienie musi dopasować swój adres wysyłki.

4. Pokazane zdjęcia nie są rzeczywistą pozycją i służą wyłącznie jako punkt odniesienia.

5. Usługa czas tranzytu jest dostarczany przez przewoźnika i nie obejmuje weekendów i świąt. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.

6. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, skontaktuj się z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta!

7. Ze względu na status zapasów i różnice czasowe, zdecydujemy się wysłać przedmiot z naszego pierwszego dostępnego magazynu do szybkiej dostawy.

1. Masz 7 dni na skontaktowanie się z nami i 30 dni na zwrot go od daty otrzymania. Jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, A my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Nie ma wyjątków. Koszt wysyłki ponosi zarówno sprzedawca, jak i kupujący w połowie.

2. Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretny powód zwrotu i twój numer po.

3. Zwrócimy twoją pełną kwotę zwycięskiej oferty, po otrzymaniu przedmiotu w jego oryginalnym stanie i opakowanie ze wszystkimi komponentami i akcesoriami zawartymi, po zarówno kupujący i sprzedający anulują transakcję z www.cigarblog.pl. Lub możesz zdecydować się na wymianę.

4. Będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.

1. 12 miesięcy ograniczona gwarancja producenta na wadliwe produkty (z wyłączeniem przedmiotów uszkodzonych i/lub niewłaściwie użytych po otrzymaniu). Akcesoria są z 3-month gwarancji.

2. Wadliwe elementy muszą być zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (iw oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). Musisz nam powiedzieć, czym jest wada i podać nam numer zamówienia. My nie naprawić lub wymienić elementy z wygasł gwarancji.

Zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad przy zamawianiu na www.cigarblog.pl.

Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążymy do 100% satysfakcji klienta! Twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, zanim nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.

Nie można rozwiązać problemów, jeśli o nich nie wiemy.

Wam też może się spodobać