Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

5000ml Instrument zdolność życiowa trener oddechowy motywacja spirometr trener rehabilitacji płuc oddychanie Exerciser

5000ml Instrument zdolność życiowa trener oddechowy motywacja spirometr trener rehabilitacji płuc oddychanie Exerciser

sprzedaż

    zł16.95 zł30.84
    • (1)

SKU: w300

Tagi: pilka rehabilitacja, maszyna rehabilitacja, zawór oddechowy, respirator oddechowy, trenażer rolkowy, kot rehabilitacja, hantle do ćwiczeń 1, magnetyczny stojak do ćwiczeń, mata rehabilitacja, rower stacjonarny do ćwiczeń.

Specyfikacja:

  • Sklasyfikowane wg liczby ćwiczących: 1
  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Tryb uczenia: Książka
  • Funkcja: Ciało
  • Numer/Liczba modelu: Breathing Trainer

Opis:

Sposób użycia:

Włóż rurka do oddychania na wlot powietrza. Upewnij się, że łączysz się mocno. Następnie podłącz ustnik do drugiego końca rurka do oddychania. Następnie włóż uchwyt na papierosy do ust. Mocno dokręć usta do uchwytu na papierosy. Oddychaj powoli (głęboko), podczas gdy usta są nadal szczelnie zamknięte wokół ustnika. Przed wyjęciem ustnika wstrzymaj oddech przez 3 sekundy. Następnie wydech powoli. Wstrzymaj oddech i uruchom ponownie cykl. Twoim celem jest, aby spróbować kopać piłkę tak wysoko, jak To możliwe. Po pierwsze, może być w stanie podnieść piłkę w krótki dystans. Ale jak nadal ćwiczyć, będzie można oddychać więcej powietrza.

Jeśli masz zawroty głowy lub zawroty głowy, przestań ćwiczyć i najpierw odpocznij.

Specyfikacja:

Nazwa: trener oddychania

Materiał: pcv

Kolor jak pokazano

Styl: jedna piłka

Lista produktów:

1 * oddychanie Exerciser

1 * instrukcja obsługi

Funkcja:

* 1. Proste ćwiczenia mogą sprawić, że twoje płuca będą zdrowe!

* 2. Różne wymiary 3000ml / 5000ml można zastosować do treningu oddychania płuc dla różnych grup ludzi

* 3. Dobre ćwiczenia oddechowe pomagają utrzymać zdrowe płuca. To właśnie zapewnia ćwiczący oddech. Regularne ćwiczenia oddechowe mogą nie tylko wzmocnić układ oddechowy, ale także zapobiegać chorobom płuc.

* 4. Pomóż ci prawidłowo oddychać. Trenuj, aby głęboko oddychać, aby pomóc ci otworzyć i oczyścić drogi oddechowe. Z kolei pomaga to zapobiegać chorobom górnych dróg oddechowych, takim jak gromadzenie się śluzu, astma, zapalenie płuc itp.

* 5. Utrzymuj płuca i ciało w zdrowiu. Im więcej ćwiczeń oddechowych wykonuje się prawidłowo, tym skuteczniej płuca dostarczają tlen do całego ciała. To może pomóc lepiej zwalczać starzenie się i choroby.

* 6. Łatwy w użyciu. Twoim celem jest wziąć głęboki oddech, unosić się z wykończeniem z kolorowych pomponów w cylindrze, od góry do dołu, płacząca twarz-uśmiechnięta twarz-płacząca twarz, co oznacza zbyt dużo powietrza-umiarkowane powietrze-za mało powietrza. Możesz zmierzyć i nagrać maksymalne spożycie.

* 7. Pomaga również w walce ze stresem i lękiem. Kiedy oddychasz głęboko, oczyści twój umysł i pozbędzie się stresu i lęku spowodowanego codzienną pracą i zajęciami. Można łatwo spędzić dzień aktywnie.

* 8. To było idealne po operacji. Jeśli masz operację, a oddychanie nie jest płynne, może pomóc ci utrzymać i powrócić do normalnego oddychania.

* 9. Lekki do przenoszenia i czyszczenia. Mały rozmiar, łatwy do założenia w torbie i noszenia ze sobą. Możesz go używać w domu.

Przypomnienie:

1. Wszystkie zdjęcia zostały profesjonalnie poprawione, ale ze względu na różne ustawienia oświetlenie otoczenia i urządzenia wyświetlającego, zdjęcia i przedmioty, które widzisz, mogą mieć pewne odchylenia, proszę zrozumieć.

2. Dane są mierzone ręcznie, mogą występować pewne odchylenia, ale nie ma to wpływu na użycie.

Wam też może się spodobać