Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

1 sztuk DC-DC regulowany automatyczny moduł zasilania Step-up/Step-down LTC3780 wbudowany elektryczny mózg 14A moc

1 sztuk DC-DC regulowany automatyczny moduł zasilania Step-up/Step-down LTC3780 wbudowany elektryczny mózg 14A moc

Aktywne komponenty

  zł62.38 zł65.66
  • (1)

SKU: w2693

Tagi: listwy wewnętrzne renault trafic, oprawki okularowe meskie armanii, ochraniacz do klawiatury macbook, kosz na pranie plastikowy zestaw, kolorowy wyświetlacz do paznokci, bransoleta damska samsung active, ochraniacz do ekranu lg k10 2017, mata do bagażnika nissan qashqai, naklejki na paznokcie miszkamiki.

Specyfikacja:

 • Temperatura pracy: datasheet
 • Napięcie zasilania: datasheet
 • product type: hot sale
 • Nazwa marki: YUFO-IC
 • Brand: datasheet
 • Typ: other
 • Pakiet: datasheet
 • Numer/Liczba modelu: photo & title
 • Stan: Nowy
 • Rozpraszanie mocy: datasheet
 • Zastosowanie: datasheet

DC-DC lt3780 automatyczny moduł step-up i step-down automatyczny zasilacz do komputera zasilacz laptopa

Opis produktu

Ten moduł to wysokowydajny automatyczny moduł regulatora napięcia step-up i step-down, który wykorzystuje lt3780 amerykańskiej firmy jako chipy konsoli. Napięcie wejściowe może być wyższe niż napięcie wyjściowe lub niższe niż napięcie wyjściowe, podczas gdy napięcie wyjściowe pozostaje stabilne. Na przykład, jeśli wyjście jest ustawione na 12V, to gdy napięcie wejściowe zmieni się między 5 a 32V, napięcie wyjściowe pozostanie stabilne przy 12V. Ten moduł ma doskonałą funkcję ochrony i może być szeroko stosowany w zasilacz do notebooka, zasilacz (samochód), kontrola mocy przemysłowej, model samolotu zasilania, system wbudowany i tak dalej.

Produkty W pełni zadowolony Szeroki zakres napięcia wejściowego: 5 ~ 32V Napięcie wyjściowe : W 2 ~ 24 V Między dowolna regulacja , Możesz również wybrać stały typ napięcia wyjściowego (dowolny wybór między 2 ~ 24V), proszę określić przy zakupie. Domyślna dostawa jest regulowana Ciągły prąd wyjściowy : 12 W przypadku , Maksymalnie 14A (wejście 14V, wyjście 12V). Zastosuj zaawansowaną technologię synchronicznej rektyfikacji do konwersji Wydajność do 98% Częstotliwość robocza: 200KHz Wyjście nadprądowe, zabezpieczenie przed zwarciem, Nawet jeśli zacisk wyjściowy jest zwarty, obwód automatycznie się ochroni 15A bezpiecznik jest używany na końcu wejściowym, i wiele poziomów ochrona bezpieczeństwa środki są dodawane. Chip z zabezpieczeniem przed przegrzaniem, Nadmierna temperatura Automatycznie przestaje działać, Wejście pod-ochrona napięcia , Przestań działać, gdy napięcie wejściowe jest niższe niż 4.5V Brak sygnału wejściowego Wymagane jest zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem, wejście i wyjście Spalić Miękki start funkcja zapewnia brak przekroczenia napięcia podczas włączania Umożliwić Przełącznik, który może bezpośrednio kontrolować napięcie wyjściowe, może być bezpośrednio uziemiony Wyłącz napięcie wyjściowe, a moduł przechodzi w tryb uśpienia. Otwórz wyjście, jeśli nie jest podłączone (zawieszone). Zarówno zaciski wejściowe, jak i wyjściowe przyjmują filtrowanie LC i przyjmują kondensator ceramiczny o dużej pojemności i tajwański kondensator elektrolityczny o wysokiej częstotliwości o niskiej rezystancji, aby zagwarantować pole Niskie Tętnienia wejściowe i wyjściowe. Wejście 14V, wyjście 12V10 W przypadku Czas tętnienia ≤ 30mvp-p . Szczególnie pod warunkiem stosowania montowanego na pojeździe, nie będzie przeszkadzać innym urządzeniom Pełny wzrost temperatury: 50 ° C, dostarczony radiator, zwiększone rozpraszanie ciepła Klasy przemysłowej Temperatura pracy Zakres stosowania :-45 ~ + 85 ℃ Objętość: 85X48X25mm (długość X szerokość X wysokość) Tryb połączenia: Trzy-terminal

Typowy prąd wyjściowy i moc (temperatura otoczenia 25 stopni, otwarty naturalny chłodzony powietrzem)

Napięcie wejściowe (V) Napięcie wyjściowe (V) Prąd wyjściowy (A) Moc wyjściowa (W) 5 12 5 60 9 12 8 96 12 12 12 144 14 12 12 144 20 12 12 144 24 12 10 120 12 24 6 144

Przykład zastosowania Służy do zasilania urządzeń montowanych w pojeździe, konwersji niestabilnych i hałaśliwych 12V w samochodzie na stabilne i czyste wyjście 12V oraz zapewnienia w pojeździe MP3, MP4, GPS, odtwarzacz multimedialny, telefon komórkowy, komputer automatyczny i inne urządzenia zasilające. DIY to regulowane stabilizowane zasilanie DC, które jest podłączone do zasilania 12V na wejściu, a napięcie wyjściowe można swobodnie regulować w zakresie od 0.8 do 24. Może być używany nie tylko do zasilania konserwacyjnego, ale także do różnych zasilaczy laboratoryjnych. Jest prosty, wygodny, ekonomiczny i odpowiedni dla wszystkich entuzjastów elektroniki. Używany do zasilania notebooka samochodowego, Zwiększ niestabilne i hałaśliwe 12V w samochodzie do wymaganego napięcia, takiego jak 16V, 19V i 20V.

Zwrócić uwagę na sprawach Przed zakupem produktu przeczytaj uważnie podane przez nas informacje. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z obsługą klienta Elektroniczny DIY wymaga pewnej wiedzy zawodowej i umiejętności praktycznych. Najpierw zapoznaj się z parametrami modułu i metodami okablowania i działaj ostrożnie, aby uniknąć uszkodzenia czynników antropogenicznych, takich jak odwrotne polaryzacje wejściowe i wyjściowe.

Szczegółowy opis produktu:

Wam też może się spodobać