Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

CS3.5mm silikonowe O pierścień OD 10/11/12/13/14/15/16/17*3.5mm 100 sztuk o-ring VMQ uszczelka grubość 3.5mm ORing biały czerwoną gumą

CS3.5mm silikonowe O pierścień OD 10/11/12/13/14/15/16/17*3.5mm 100 sztuk o-ring VMQ uszczelka grubość 3.5mm ORing biały czerwoną gumą

sprzedaż

    zł27.60 zł39.41
    • (0)

SKU: w2495

Tagi: fortwo 453, jeansy 3 4, p1 satelec, breloki do, igła 90 14, muslin koc, higrometru, mini deska, kwiat long.

Specyfikacja:

  • Kształt: Pierścień uszczelniający
  • Numer/Liczba modelu: Thickness 3.5x10/11/12/13/14/15/16/17/18/19 mm
  • Materiał: Silicon
  • Nazwa marki: FUSHI
  • Standardowe lub niestandardowe: Standardowy

Zasady uszczelniania pierścieni o-ring

O-ringi to dwukierunkowe uszczelki, okrągły kształt i przekrój. O-ringi są ogólnie Wykonane z elastomerowego materiału, ale mogą być wykonane z innych materiałów, takich jak PTFE lub Metalu. Uszczelki pierścieniowe typu "O" poprzez odkształcenie materiału uszczelniającego przez instalację i nacisk mediów, aby zamknąć szczelinę między zespolonymi komponentami. Wyższe ciśnienia w systemie mogą powodować odkształcenia przez szczelinę, znaną jako wytłaczanie, powodując awarię uszczelnienia. Wybór twardszego materiału uszczelniającego lub zainstalowanie pierścieni zapasowych w celu podparcia o-ringu może złagodzić ten problem.

Sposób działania

O-ringi to podwójnie działające elementy uszczelniające. Ściśnięcie wewnętrzne, które działa w kierunku aradialora xial w zależności od instalacji, daje o-ring jego początkową zdolność uszczelniania. siły te są nakładane przez ciśnienie w układzie, aby stworzyć całkowitą siłę uszczelniającą, która wzrasta wraz ze wzrostem ciśnienia systemu (rysunek 2). Pod ciśnieniem o-ring zachowuje się w sposób asymilarny do płynu O wysokim napięciu powierzchniowym. Ciśnienie jest przekazywane równomiernie we wszystkich kierunkach.

VMQ (silikonowy pierścień):

Ma dobre właściwości izolacji elektrycznej. Wytrzymałość na rozciąganie jest gorsza niż ogólna guma, a nie olejoodporna, silikonowa temperatura odporna na temperaturę:-43 ~ 210 ℃, najbardziej wyjątkową zaletą jest to, że ma doskonałą odporność na wysoką temperaturę, właściwości antystatyczne.

Zastosowanie

O-ring jest stosowany głównie do uszczelnień statycznych: -Jako uszczelnienie statyczne aradial, np. do tulei, osłon, rur, cylindrów -Jako osiowe uszczelnienie statyczne, np. dla kołnierzy, płyt, czapek. O-ringi w zastosowaniach dynamicznych są zalecane tylko w umiarkowanych warunkach eksploatacyjnych. Są one ograniczone przez prędkość i ciśnienie, przed którym mają się uszczelnić: -Do uszczelniania tłoków, prętów, tłoków itp. -Do uszczelniania powolnych ruchów obrotowych, r otating lub spiralnych na wałach, wrzecionach, obrotowym przewodzie napędowym itp.

Wam też może się spodobać