Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Nowy RX100 III LCD Flex kabel do Sony RX100M3 LCD FLEX aparatu część naprawcza darmowa wysyłka

Nowy RX100 III LCD Flex kabel do Sony RX100M3 LCD FLEX aparatu część naprawcza darmowa wysyłka

sprzedaż

  zł67.09
  • (0)

SKU: w2352

Tagi: magiczny ogień, magiczny obrus, magnes komórka, motyle wiszące, magnes skarbów, magnes na igły, magiczny motyl, magnes makijaż, magnes różdżka.

Specyfikacja:

 • Degree of old and new: new
 • use for: for Sony
 • Nazwa marki: LPLOVE
 • condition: Standard quality
 • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
 • Numer/Liczba modelu: RX100 III
 • Place for Origin: china

Ciepłe monit:

1. Kiedy złożyć zamówienie, proszę wyraźnie potwierdzić, czego potrzebujesz, a nasze zdjęcie jest ponownie w tej samej kolejności.

2: ze względu na akcesoria cyfrowe, ilość jest zbyt duża, wszystkie nie udało się przesłać, droga w naszym sklepie nie znalazła produktu, którego potrzebujesz, skontaktuj się z obsługą klienta.

3: nasz sklep sprzedaje akcesoria klasy konserwacji dla personelu technicznego i technicznego, przed zakupem, proszę określić, aby kupić dobre objawy aparatu,

4. Ponieważ są to części naprawcze, proszę potwierdzić dobrą awarię aparatu, błąd osądu kupującego, kupić niewłaściwe części, nie możemy wrócić, dziękuję za zrozumienie.

5 objawów błędnego osądu, ten sklep nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z obsługą klienta, z całego serca za twoją usługę.

6: kup produkt po otrzymaniu, poczuj, że coś jest nie tak z produktem po instalacji, skontaktuj się z obsługą klienta, nasze bezpłatne wskazówki techniczne.

7: Sklep mamy tylko" Guangzhou lato cyfrowy L "zamówienie proszę wyraźnie zidentyfikować" Guangzhou lato cyfrowy "I LOGO . Inne sklepy z "latem" tego słowa nie są naszym sklepem.

8: Produkty wysyłane po kupującym, pamiętaj, aby uważnie monitorować informacje o transporcie, w odpowiednim czasie z jednym numerem do lokalnych zapytań pocztowych, aby nie spowodować niepotrzebnej straty. Dostawa pocztowa nie jest w niektórych krajach kupującymi, pamiętaj, aby osobiście z jednym numerem do lokalnego adresu pocztowego, aby odebrać W lcd flex dla Sony RX100 III

O nas Nasi technicy mają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży naprawa aparatu cyfrowego. Zapewniliśmy naszym klientom wysoki poziom satysfakcji z naszych produktów i satysfakcji. Wymagamy, aby nasze usługi były szybkie, więc zapewniamy, że nasze naprawy trwają nie dłużej niż 48 godzin, a nasze produkty zostaną wysłane w ciągu 5 dni roboczych od zakupu. Nasze produkty są wysokiej jakości! Są wysyłane do naszych klientów w zupełnie nowym stanie! Co najważniejsze, koszty naszych produktów i usług są ustalane w rozsądnych cenach! Naszym celem jest zapewnienie najlepszej obsługi dla naszych klientów i osiągnięcie 100% satysfakcji ze strony wszystkich naszych klientów.

Przesyłki

1. Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 48 godzin od otrzymania płatności.

3. Wysyłamy przedmiot ekspresowym, a czas wysyłki wynosi 3-4 dni.

2. W przypadku nadmiernego opóźnienia w wysyłce powiadomimy cię jak najszybciej.

Płatności

1. Aby twoje zakupy były proste, mamy przyjemność zaoferować szeroką gamę opcji płatności.

2. Mamy przyjemność zaoferować szeroką gamę opcji płatności.

3. Nasze preferowane metody to T/T(TelegraphicTransfer),a także akceptujemy western union i Za pośrednictwem systemu paypal.

4. Wybierz najwygodniejszy dla siebie!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.

Zapraszamy do odwiedzenia któregokolwiek z moich innych przedmiotów. Cieszymy się, że możemy ci służyć.

Wam też może się spodobać