Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Ethernet przełącznik światłowodowy 6 RJ45 2 SC optyczny media konwerter tryb pojedynczy Port światłowodowy PCB 10/100M

Ethernet przełącznik światłowodowy 6 RJ45 2 SC optyczny media konwerter tryb pojedynczy Port światłowodowy PCB 10/100M

sprzedaż

    zł48.18 zł60.22
    • (0)

SKU: w2301

Tagi: peryłka hair long, perułki z strojem, torebki schanelki, perłowe kosmetyki, torebki nad morze, perła szkło łezka, torebki shoperbag, perwersyjne filmy, perulka na pochwe.

Specyfikacja:

  • Switch Type: 10/100M Swtich
  • fiber port: 2 ports 155M SC fiber
  • communication Mode: Full-Duplex&Half-Duplex
  • Power Supply: DC5V 2A AC100V-240V(50-60HZ)
  • Numer/Liczba modelu: JYD0206
  • Typ artykułu: Konwerter komunikacyjny
  • Nazwa marki: tapirapeco
  • Typ wtyczki: Brak
  • Wavelength: 1310/1550nm
  • UTP port: 6 ports 10/100M RJ45
  • Product Name: Fiber Switch

Proszę zwrócić uwagę:

1. domyślnie z 1 sztuk 1310nm z boku moduł światłowodowy i 1 sztuk 1550nmB stronie, 2 sztuk 1550nm strona B lub 2 sztuk 1310nm boczne mogą być dostarczane jako wniosek.

10/100 M przełącznik Ethernet 2G6E serii przełącznik światłowodowy W 2G6E na zasadzie "pod klucz" to Ethernet przełącznik światłowodowy, który został specjalnie zaprojektowany do monitorowania sieci. To Ma 6*10/100 mb/s Porty Ethernet i 2*155 Mbps porty światłowodowe. Zastosowano w nim Marvell chipy, aby zapewnić Niski pobór mocy i wysokiej stabilności. Rozciąga się na odległość transmisji z sieci 100 m do 120 km za pomocą kabli miedzianych. To może przedłużyć odległość transmisji; istnieje również wiele innych Zalet, takich jak ochrony izolacji, dobre bezpieczeństwo danych, stabilność pracy i łatwość konserwacji. Główne cechy: 1. Wsparcie przełączać się między 10/100Base-TX i 100Base-SX/LX 2.2*155 mb/s full-światłowód duplex portów i 6*10/100 M Porty Ethernet z funkcją automatycznego negocjacji funkcja 3. wsparcie 100 M prędkość, MDI/MDIX i half/full-duplex z funkcją autonegocjacji 4. Każdy port ma kompletny wskaźnik LED światła 5. Wsparcie jednomodowy pojedynczy światłowód, tryb pojedynczy z podwójnego włókna, tryb z podwójnego włókna i gniazdo SFP 6. Wsparcie IEEE802.1d drzewa rozpinającego 7. Wsparcie o wysokiej wydajności funkcji QoS na każdym porcie 8. Wsparcie 5 V napięcie wejściowe 9. Wsparcie IEEE 802.3x kontrola przepływu i kontrola ciśnienia wstecznego 10. Nie wymaga konfiguracji i natychmiast działa tak szybko, jak można zasilać go w górę 11. Niskie zużycie energii układ z radiatorem zbudowany w celu zapewnienia wieloletniego wydajną pracę

Dane techniczne:

Standardy

, EEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x kontroli przepływu

IEEE802.1p jakości usług (QoS)

IEEE802.1d drzewa rozpinającego

Port sieci ethernet

Złącze: RJ45

Szybkość transmisji danych: 10/100 M lub 10/100 /1000 M

Odległość: 100 m

UTP typ: UTP-5E lub wyższy poziom

Port światłowodowy

Złącze: SC/FC/ST/gniazdo SFP

Szybkość transmisji danych: 155 M lub 1.25 gb/s

Długość fali optycznej: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Odległość: 550 m ~ 120 km

Wydajność

Typ przetwarzania: przechowywać i do przodu

MAC tabela rozmiarów: 4 K/6 K/ 8 K

Przestrzeń buforowa: 500kbs/ 1 Mbit /2 Mbit

Pakiet Jumbo: 1518 bajtów

Tylna przepustowość: 3.8G/ 5.6G /7.2G

Czas opóźnienia:

Moc

Rodzaj zasilania: zewnętrzne zasilanie

Napięcie wejściowe: AC100V ~ 240 V 50/60Hz

Złącze: gniazdo DC

Napięcie robocze: 5 V

Pobór mocy: 2.2 W ~ 3.5 W

Transmissin odległość

Skrętka: 100 m (CAT5e, CAT6 kable)

Muti-tryb: 2 km

Jedno lub tryb: 3/ 20/40/60/80/100 km

MTBF

100, 000 godzin

Gwarancją

1 rok

Ochrony środowiska naturalnego

Temperatura przechowywania:-40 ~ 70 ℃

Temperatura pracy:-10 ~ 55 ℃

Wilgotność względna: 5-90% (bez kondensacji)

Konstrukcje mechaniczne

Wymiar: 215 × 107 × 26mm

Waga: 0.15

Płytka główna PCB

OEM i ODM

Wsparcie

Wam też może się spodobać