Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

AP02 OPEL FIAT ALFA ROMEO SAAB 9-3 9-5 kolektora dolotowego z uszczelką 700373120 46816020 849528 93179058

AP02 OPEL FIAT ALFA ROMEO SAAB 9-3 9-5 kolektora dolotowego z uszczelką 700373120 46816020 849528 93179058

sprzedaż

    zł424.64
    • (0)

SKU: w2147

Tagi: opel zafira b 2005, przegub opel zafira b, opel zafira b 2008, opel b zafira, opel zafira b 2006 opinie, в opel zafira b, aileron opel zafira b 2006, lotka opel zafira b, opeli zafira b, antena opel zafira b 2006.

Specyfikacja:

  • Warstwa: Cztery warstwy
  • Część producent numer: 7.00373.12.0,700373120,55210201,55206459,55190238
  • Szerokość produktu: for Saab 9-3 /9-5 1.9 TiD
  • Długość produktu: for Fiat Croma Stilo 1.9 D Multijet
  • Funkcje specjalne: 55190238, 55206459, 55210201, 58 50 119, 5850119, 58 50 158, 5850158
  • Wysokość produktu: 7.00373.12.0,700373120,55210201,55206459,55190238
  • Umieszczenie na pojeździe: for Alfa Romeo GT 147 156 159 Sportwagon 1.9 JTD 16V
  • Numer części interchange: 58 50 119, 58 50 158, 58 50 180,8 49 528, 93 179 058, 93179058
  • Kraj/region produkcji: China
  • Liczba innej części: 5850180,5850119,5850158,93179055
  • Pozycja waga: for Opel Astra H /Vectra C /Zafira B 1.9CDTi
  • Rodzaj materiału: 58 50 180, 700373120, 931179055, 93179055.

Pasuje do Vauxhall Astra Vectra Alfa Fiat Saab 1.9 Wlot Kolektora dolotowego + Uszczelka

I. Zapasy, wysyłka i gwarancja Produkty w magazynie Wysyłka od razu Ceny nie do pobicia Gwarancja jakości: 24 miesiące II. Numer części OEM Kolektora dolotowego:

55190238

55206459

55210201

93179055

58 50 119

58 50 158

58 50 180

5850119

5850158

5850180

PIERBURG 50372200

PIERBURG 5.03722.00

PIERBURG 500670030

PIERBURG 40037400

PIERBURG 4.00374.00.0

PIERBURG 503722000

PIERBURG 5.03722.00.0

PIERBURG 500670070

PIERBURG 70037310

PIERBURG 7.00373.10

PIERBURG 700373120

PIERBURG 7.00373.12.0

Kolektora dolotowego uszczelki:

46816020

849528

93179058

93178058

55182685

71753077

8 49 528

93 178 058

93 179 058

849 528

052129589

030129585B

030129589

52129589

030253039A

026260H, 439.000, 439000, 31-029969-00, 3102996900, JD5376, 31280/6804, 71-36307-00, 713630700, 70-36307-00, 703630700, 13186000, IM1194, MG8565, 026260H, 026260P, 450355P, X87664-01, X8766401, 87664, WG1087142, WG1162305, WG1103853, WG1008591 Iii. pasuje do następujących ALFA ROMEO 147 (937 _) 1.9 JTD 16V (937.AXM1B, 937.AXS1B) Oleju napędowego 1910 100 136 4 Schrägheck 10.2004 - 03.2010 1.9 JTDM 16V (937.AXN1B, 937.BXN1B) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Schrägheck 09.2004 - 03.2010 156 (932 _) 1.9 JTD Oleju napędowego 1910 93 126 4 Stufenheck 11.2003 - 09.2005 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Stufenheck 07.2004 - 09.2005 156 Sportwagon (932 _) 1.9 JTD Oleju napędowego 1910 93 126 4 Kombi 11.2003 - 05.2006 1.9 JTD Oleju napędowego 1910 110 150 4 Kombi 03.2005 - 05.2006 1.9 JTD 16V Q4 Oleju napędowego 1910 110 150 4 Kombi 07.2004 - 05.2006 159 (939 _) 1.9 JTDM 16V Oleju napędowego 1910 100 136 4 Stufenheck 09.2005 - 11.2011 1.9 JTDM 16V Oleju napędowego 1910 110 150 4 Stufenheck 09.2005 - 11.2011 159 Sportwagon (939 _) 1.9 JTDM 16V Oleju napędowego 1910 100 136 4 Kombi 03.2006 - 11.2011 1.9 JTDM 16V Oleju napędowego 1910 110 150 4 Kombi 03.2006 - 11.2011 GT (937 _) 1.9 JTD Oleju napędowego 1910 110 150 4 Coupe 11.2003 - 09.2010 FIAT CROMA (194 _) 1.9 D Multijet Oleju napędowego 1910 85 115 4 Kombi 06.2005 - X 1.9 D Multijet Oleju napędowego 1910 110 150 4 Kombi 06.2005 - X STILO (192 _) 1.9 D Multijet Oleju napędowego 1910 110 150 4 Schrägheck 09.2005 - 11.2006 STILO Multi Wagon (192 _) 1.9 D Multijet (192DXT1B) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Kombi 09.2005 - 08.2008 OPEL ASTRA H (A04) 1.9 CDTI 16V (L48) Oleju napędowego 1910 88 120 4 Schrägheck 04.2004 - 10.2010 1.9 CDTI (L48) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Schrägheck 09.2004 - 10.2010 ASTRA H GTC (A04) 1.9 CDTi (L08) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Schrägheck 03.2005 - 10.2010 ASTRA H Caravan (A04) 1.9 CDTI 16V (L35) Oleju napędowego 1910 88 120 4 Kombi 08.2004 - 10.2010 1.9 CDTI (L35) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Kombi 09.2004 - 10.2010 ASTRA H TwinTop (A04) 1.9 CDTi (L67) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Kabriolet 09.2005 - 10.2010 ASTRA H Kasten (L70) 1.9 CDTI 16V (L70) Oleju napędowego 1910 88 120 4 Kasten 08.2004 - 10.2010 1.9 CDTI (L70) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Kasten 09.2004 - 10.2010 SIGNUM CC (Z03) 1.9 CDTI (F48) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Schrägheck 04.2004 - 02.2008 VECTRA C CC (Z02) 1.9 CDTI (F68) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Schrägheck 04.2004 - X VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Stufenheck 04.2004 - X VECTRA C Caravan (Z02) 1.9 CDTI (F35) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Kombi 04.2004 - X ZAFIRA B (A05) 1.9 CDTI (M75) Oleju napędowego 1910 110 150 4 Großraumlimousine 07.2005 - X SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 trzy razy na dobę Oleju napędowego 1910 110 150 4 Stufenheck 09.2004 - 02.2015 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 trzy razy na dobę Oleju napędowego 1910 110 150 4 Kabriolet 01.2006 - 02.2015 9-3 Kombi (YS3F) 1.9 trzy razy na dobę Oleju napędowego 1910 110 150 4 Kombi 03.2005 - 02.2015 9-5 (YS3E) 1.9 trzy razy na dobę Oleju napędowego 1910 110 150 4 Stufenheck 01.2006 - 12.2009 9-5 Kombi (YS3E) 1.9 trzy razy na dobę Oleju napędowego 1910 110 150 4 Kombi 01.2006 - 12.2009

Wam też może się spodobać