Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

WhatsKey 3 przycisk kluczyk samochodowy z pilotem do Fiat 500 Punto Ducato Stilo Panda Grande 2010-2017 SIP22 blade 433Mhz ID46 PCF7946 Chip

WhatsKey 3 przycisk kluczyk samochodowy z pilotem do Fiat 500 Punto Ducato Stilo Panda Grande 2010-2017 SIP22 blade 433Mhz ID46 PCF7946 Chip

System zapłonu

  zł55.98 zł76.67
  • (1)

SKU: w2000

Tagi: lampy do jazdy led dymione, signal splitter interneetu, paznokcie akrylowe youtube, paznokcie awokado oliekowe, pawilon ogrodowy z markiza, signal booster w cdma 2100, paznokcie 2017 wiosna lato, paznokcie naklejane dzieci, penseta do sztucznych rzęs.

Specyfikacja:

 • Numer części interchange: For Fiat Remote Key
 • Frequency: 433Mhz
 • Kraj/Region produkcji samochodu: China
 • Weight: 50g/Pcs
 • Liczba innej części: For Fiat 433Mhz
 • Package: Bubble bag
 • Nazwa marki: WhatsKey
 • Funkcja R/C: dostępna
 • Chip: ID46 PCF7946 Integrated Chip
 • Rodzaj materiału: ABS + Metal
 • Blade: Uncut Blank Blade
 • Część producent numer: For Fiat Vehicle Keyless Entry Alarm
 • Można dostosować: Tak

Powiązane produkty:

Opis przedmiotu: Dopasowanie: odwróć zdalny kluczyk do samochodu Fiat Stan: 100% nowy Materiał: ABS + Metal Przyciski: 3 przycisk Kolor: Czarny Waga: 50g Scyzoryk nóż: Uncut pusty klucz Chip transpondera: ID46 (PCF7946) (na tablicach ) Płyty elektroniczne: 433 Mhz (częstotliwość) Uchwyt baterii: CR2032 (bateria przycisku)

W przypadku Zastosowanie: Dla Fiat 500 Bravo Stilo Punto Panda I inne modele, które są takie same jak nasze zdjęcie! Uwaga: Przedmiotem jest klucz zdalny. Częstotliwości 433 MHz , Ze zintegrowanym ID46 PCF7946 . Produkt zawiera obudowę klucza, ostrze, płytkę drukowaną, układ scalony i baterię. To pełny klucz zdalny. Musisz zaprogramować klucz i wyciąć ostrze w locl ślusarz samochodowy przed użyciem. Klucz nadaje się do oryginalny klucz z tej samej częstotliwości, HU100 ostrze i wygląd. Jeśli oryginalny klucz ma inny wygląd lub częstotliwość, nie kupuj. To nie zadziała.

Lista pakietów : 1 sztuk obudowa kluczyka 1 sztuk scyzoryk nóż 1 sztuk baterii 1 sztuk Kart elektronicznych

O wysyłce: 1. Przedmiot jest wysyłany w ciągu 7 dni roboczych po uregulowaniu pełnej płatności. 2. Jeśli nie możesz dostać swoich przedmiotów na czas, najpierw skontaktuj się z nami, sprawdzimy i rozwiążemy je wkrótce. Odpowiemy na twoją pocztę w ciągu 48 godzin normalnie. 3. Czasami mają małe opóźnienie ze względu na weekend lub wakacje. Jeśli nie możesz dostać naszej poczty po 48 godzinach, sprawdź swój spam lub skontaktuj się z nami z innym adresem e-mail. O zwrocie i zwrocie: 1. Masz 7 dni na skontaktowanie się z nami i 30 dni na zwrot go od daty otrzymania. Jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Nie ma wyjątków! Koszt wysyłki ponosi zarówno sprzedawca, jak i kupujący w połowie. 2. Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretny powód zwrotu i twój projekt. 3. Zwrócimy pełną kwotę zwycięskiej oferty, po otrzymaniu przedmiotu w jego oryginalnym stanie i opakowanie ze wszystkimi komponentami i akcesoriami zawartymi, po zarówno i sprzedawca anulować transakcję z www.cigarblog.pl. Lub możesz zdecydować się na wymianę. W przypadku Około informacje zwrotne: Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążymy do 100% satysfakcji klienta! Twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, zanim nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.

Nie można rozwiązać problemów, jeśli o nich nie wiemy!

O wysyłce: Przedmiot wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych po uregulowaniu pełnej płatności. jeśli nie możesz dostać swoich przedmiotów na czas, najpierw skontaktuj się z nami, wkrótce sprawdzimy i rozwiążemy problem. odpowiemy na twoją pocztę w ciągu 48 godzin normalnie. Czasami mają małe opóźnienie ze względu na weekend lub wakacje. Jeśli nie możesz dostać naszej poczty po 48 godzinach, sprawdź swój spam lub skontaktuj się z nami z innym adresem e-mail. O zwrocie i zwrocie: 1. Masz 7 dni na skontaktowanie się z nami i 30 dni na zwrot go od daty otrzymania. Jeśli ten element jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to jest rozpatrywane używane, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę. Nie ma wyjątków! Koszt wysyłki ponosi zarówno sprzedawca, jak i kupujący w połowie. 2. Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu i musisz dostarczyć nam numer śledzenia przesyłki, konkretny powód zwrotu i twój projekt. 3. Zwrócimy pełną kwotę zwycięskiej oferty, po otrzymaniu przedmiotu w jego oryginalnym stanie i opakowanie ze wszystkimi komponentami i akcesoriami zawartymi, po zarówno i sprzedawca anulować transakcję z www.cigarblog.pl. Lub możesz zdecydować się na wymianę. W przypadku Około informacje zwrotne: Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążymy do 100% satysfakcji klienta! Twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, zanim nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.

Nie można rozwiązać problemów, jeśli o nich nie wiemy!

Wam też może się spodobać