Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Uniwersalny cienkie 20KG telewizor z dostępem do kanałów telewizor montowany na ścianie uchwyt obracany uchwyt ścienny na TV telewizor z dostępem do kanałów rama obrotowe pochylenia do 14-42 Cal Monitor LCD LED

Uniwersalny cienkie 20KG telewizor z dostępem do kanałów telewizor montowany na ścianie uchwyt obracany uchwyt ścienny na TV telewizor z dostępem do kanałów rama obrotowe pochylenia do 14-42 Cal Monitor LCD LED

Domowe akcesoria elektroniczne

  zł37.64 zł50.18
  • (4)

SKU: w192

Tagi: nakladka na ekran monitora, uchwyt na telefon monitor, uchwyt do monitora płaski, przenośny uchwyt monitora, uchwyt do monitora na biorko, uchwyt sufitowy do monitora, uchwyt do monitora disager, uchwyt ramie na monitor, uchwyt na dokumenty do monitora, uchwyty do monitora.

Specyfikacja:

 • Product Name:
 • VISE standard hole spacing:
 • Material:
 • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
 • Loading Capacity:
 • Stand Away From The Wall:
 • Applicable Size:
 • Pakiet: Tak
 • Color:
 • Nazwa marki: NoEnName_Null
 • Numer/Liczba modelu: B27S

Opis Typ: stały typ Odpowiedni rozmiar: 14 - 42 cali Materiał: deska do podwiązania na zimno Odległość od ściany: 25MM / 0.98425 cala Maksymalna pojemność: 20KG/44,1lb Standardowy skok VESA: 75mm x 75mm, 100mm x 100mm, 200mm x 200mm Kąt przechyłu w górę iw dół: nie dotyczy Lewy i prawy kąt nachylenia: 180 stopni Modelu: B27S Cechy:

-Jednoczęściowy panel jest prosty i łatwy w obsłudze.

-Automatyczna regulacja teleskopowa, rozciągliwa i obrotowa.

-Kluczowe części są pogrubione, struktura jest stabilna, a zdolność do wytrzymania ciężaru jest silna.

-Materiał PC design, z dobrą elastycznością, odpornością na zarysowania, pięknym wyglądem.

-Wał obrotowy o wysokiej intensywności, który może wytrzymać wiele obrotów bez deformacji.

-Konstrukcja śruby bezpieczeństwa zapewnia brak przesunięcia pod obciążeniem. Zakres zastosowania: odpowiedni dla większości telewizorów HDTV płaski ekran, telewizorów LCD, telewizorów LED, telewizorów plazmowych. Nadaje się do domu, rozrywki, do miejsc publicznych i komercyjnych, takich jak salon, KTV, bar, lotnisko, dworzec kolejowy, dworzec autobusowy, centrum handlowe, poczekalnia sklepu, salon, duża sala konferencyjna, sala lekcyjna, lobby i restauracja. Uwaga:

-Przy zakupie sprawdź, czy odstęp między otworami telewizora jest taki sam jak produkt i czy waga mieści się w tolerancji produktu.

-Ilość akcesoriów do produktu będzie nieco odbiegająca, ale nie wpłynie to na instalację i użytkowanie. Kroki instalacji:

-Krok 1: najpierw wyjmij narzędzia, których chcesz użyć.

-Krok 2: instalacja solidna betonowa ściana.

-Krok 3: podłącz panel do tyłu monitora.

-Krok 3: ustaw anioła wyświetlacza LCD w zakresie od-5 ° do + 5 ° w odpowiedniej pozycji za pomocą rąk. Pakiet zawiera 1 x uchwyt ścienny na TV 1 x akcesoria instalacyjne

Gabriel Txc

  5
2020-11-26

Todo bien, gracias

Rafael Puentebella

  1
2021-01-08

ничего не отправили. 2 месяца морозили мозги. в итоге обещали вернуть денег через платежную систему. в итоге ничего не вернули.!! ничего не берите у этого продавца!! обман!! специалтно ждали акцию на 11.11 и в итоге ни денег ни товара!!!

Ala Kingboy

  5
2021-01-05

Shipped since 18 december to today. Its Amazing

Marziya 74

  5
2020-11-13

Perfecto para televisor de 32 pulgadas. Gran articulo.

Wam też może się spodobać