Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Dwukanałowy 2GB 4GB 8g PC3 PC3L PC2 DDR2 DDR3 pamięć stacjonarna 1333MHZ 1600MHZ 667 800 MHZ 8gb pamięci RAM 2G 667MHZ 800 MHZ 1333 moduł

Dwukanałowy 2GB 4GB 8g PC3 PC3L PC2 DDR2 DDR3 pamięć stacjonarna 1333MHZ 1600MHZ 667 800 MHZ 8gb pamięci RAM 2G 667MHZ 800 MHZ 1333 moduł

Części do komputerów

  zł30.88
  • (1)

SKU: w1908

Tagi: armani socka, kufel drewno, nóż do rurek, szklo note 9, balon wiązać, stopa słonia, np ch mosfet, windowa film, szklo na s10.

Specyfikacja:

 • Pakiet: Nie
 • Częstotliwość pamięci: 1333 MHz
 • Nazwa marki: SAMSUNG
 • Numer/Liczba modelu: DDR2 DDR3 1GB 2GB 4GB 8GB
 • Żebro chłodzące: Nie
 • Funkcja: Bez ECC
 • Czas gwarancji: Dożywotnia gwarancja
 • Typ: DDR3
 • Zastosowanie: Pulpit
 • Częstotliwość: 667 800 1066 1333 1600MHz
 • Forma połączenia: Pojedyncze
 • Stan przedmiotu: Używane

Powyżej produktu (marka, parametr) www.cigarblog.pl automatycznie generowane, czasami może być źle, proszę odnieść się do oficjalnych danych do komputera ostateczny test pierwszeństwo!

Zdjęcie (wygląd, kolor, pochodzenie, numer seryjny) tylko w celach informacyjnych, losowa dostawa, jeśli jakieś zmiany, proszę przeważać w naturze! Specjalne wymagania dotyczące produktu, skontaktuj się ze mną, a następnie kup!

"Temperatura pracy" to rzeczywista wydajność będzie się zmieniać w zależności od otoczenia poszczególnych urządzeń.

Zauważyć:

1. Ze względu na przybycie partii różnych produktów, data produkcji i konkretne modele i numer seryjny są różne. Obraz pokazany na stronie głównej jest dla referentów. Jeśli istnieje fluktuacja, zgodnie z rzeczywistym obiektem, proszę!

2. Proszę zauważyć, że całkowicie kawałek chipsetu jest losowo. (8 chipsetów i 16 chipsetów jest losowo). PC3 lub PC3L jest losowo. Numer seryjny i numer części na pamięci ram są różne. Zdjęcie na stronie głównej jest tylko w celach informacyjnych.

Parametry produktu są tylko w celach informacyjnych, konfiguracja komputera lub ustawienie jest inne, może się zmienić, ostateczny test komputera jest ostateczny!

Rosyjscy kupujący przyjaciele, ze względu na dostosowanie rosyjskiej polityki pocztowej, nazwa odbiorcy, aby wypełnić pełne imię i nazwisko do normalnego wyboru, proszę wypełnić pełne imię i nazwisko angielskiego, dziękuję!

Jakości

-Każdy przedmiot został krytycznie przetestowany przed wysyłką, zbudowaliśmy kilka stacji testowych specjalnie dla procesora, kup go bez obaw.

-Upewnij się, że kontakt wentylatora i procesora jest dobry, nie spowoduje, że temperatura procesora będzie zbyt wysoka. Dziękuję ci

-Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości przed lub po zakupie. Jesteśmy zobowiązani do 100% satysfakcji.

Informacje zwrotne

-Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążymy do 100% satysfakcji klienta! Twoja opinia jest bardzo ważna prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, zanim nam neutralną lub negatywną opinię, tak, że możemy w sposób zadowalający rozwiązać swoje obawy.

-Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej firmy, serdecznie zapraszamy do opuszczenia pozytywnej opinii dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. To zajmie ci tylko 1 minutę.

Zwroty

-Zwrot zaakceptowany. Przedmiot musi być w oryginalnym stanie. I powinieneś zapłacić dodatkowe koszty wysyłki, a zwrócone przedmioty powinny być przechowywane w oryginalnym stanie.

Sub Slav

  5
2021-01-01

рекомендую

Wam też może się spodobać