Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

WP26 powietrza WP26 łuku spawania pełne spawanie latarka strój 3.5 M

WP26 powietrza WP26 łuku spawania pełne spawanie latarka strój 3.5 M

Narzędzia

    zł124.69
    • (1)

SKU: w173544

Tagi: romantyczna szklana kula, pokrowiec na plecak wz95, odzież ubranie krzyżówka, odzież turystyczna męska, roman siatka pierscionek, spódnica w kropki różowa, jedna łyżeczka ile to ml, romans na dwie noce film, sentencje na pocieszenie.

Specyfikacja:

  • Nazwa marki: Ocim
  • Numer/Liczba modelu: .
  • canavas cover: rubber cover
  • Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland)
  • Ceratificate: CE
  • Zastosowanie: .

WP26 powietrza WP26 łuku spawania pełne spawanie latarka strój 3.5 M

Dane techniczne:

Chłodzenia: chłodzony powietrzem

Ocena: 180A DC

130A AC

Cykl pracy: 35%

Rozmiar elektrody: dia0.5-4.0mm

1. w przypadku, gdy złożysz zamówienie, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. Będziemy wysyłać rzeczy w W ciągu 2-10 dni Po zakończeniu płatności.

2. my nie uarantee czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za to, czy nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy. Nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.

3. koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.

1. dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.

2. zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w W ciągu 15 dni Od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. Jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w ich oryginalnym warunki. Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, kupujący będzie odpowiedzialny za takie szkody lub straty,, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.

3. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy

1. oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. Kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 20 dni od otrzymania produktu. kupujący Powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki Do zwrotu.

2. Mamy również 12 miesięcy Wolnego konserwacji. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas I powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. Jeśli jakakolwiek część jest wymagane, aby być zastąpione, kupujący powinien Również zapłacić za koszty części do wymiany.

3. przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. Po Elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., Tak szybko, jak to możliwe, otrzymaniu przedmiotów, Będziemy naprawić lub wymienić je jak najszybciej.

1. twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. Proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli Nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.

2. jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, proszę czuć się swobodnie, aby skontaktować się z nami przed wyjazdem Negatywną opinię. Zrobimy co w naszej mocy, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze klienta Usług.

1. specjalizujący się w MIG broni, TIG palniki do spawania w atmosferze gazu ochronnego, palnika plazmowego i inne związane z nimi do spawania.

2. przeszedł międzynarodowy certyfikat jak CE.

3. zapewnij OEM i Usługa ODM do krajów zamorskich klienta.

4. eksport do ponad 15 krajów, takich jak USA, brazylia, Chile, Australia, dania, hiszpania, polska, indonezja, S Ingapore, itp

Wam też może się spodobać