Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Serce róża haftowana aplikacje kwiatowe naszywki na ubrania T-shirt DIY dekoracje 31x26 cm duże motywy naszywki 1 sztuka

Serce róża haftowana aplikacje kwiatowe naszywki na ubrania T-shirt DIY dekoracje 31x26 cm duże motywy naszywki 1 sztuka

Szycie odzieży i tkaniny

  zł24.67
  • (2)

SKU: w173494

Tagi: worek plecak sznurek palec, spinki do wlosow na wesele, prostownik 12v samochodowy, wielofunkcyjny mikser misa, wielofunkcyjny klucz rower, uchwyt słuchawki prysznica, pudełko na biżuterię zlote, stroj na bal przebierańców, uchwyt telefon alfa giulia.

Specyfikacja:

 • Numer/Liczba modelu: see
 • Funkcja: Przyjazne dla środowiska
 • Technika: Haftowana
 • Rodzaj produktu: Plastry
 • Nazwa marki: WU YU CONG
 • Styl: Naszywka
 • Zestaw typu: no
 • Rozmiar: see pic
 • Typ sprzedaży hurtowej: no

6068342112671049 Wszystkie rodzaje haftowanych łatek, DIY łatki z koralikami i cekinowe naszywki Z nami $6.69 /Szt Z nami $6.39 /Szt Z nami $3.99 /Szt Z nami $2.55 /Szt Z nami $8.99 /Szt Z nami $6.45 /Szt Z nami $1.99 /Szt Z nami $1.99 /Szt Z nami $4.39 /Para Z nami $4.58 /Szt Z nami $3.37 /Szt Z nami $6.99 /Szt Z nami $6.41 /Szt Z nami $2.59 /Szt Z nami $3.35 /Szt Z nami $2.99 /Szt Z nami $4.77 /Szt Z nami $2.11 /Szt Z nami $12.38 /Szt Z nami $10.55 /Szt Opis produktu Serce róża haftowana aplikacje kwiatowe naszywki na ubrania T-shirt DIY dekoracje 31x26 cm duże motywy naszywki 1 sztuka Uwaga:

Proszę dokładnie porównać i potwierdzić

Jeśli potrzebujesz konkretnego numeru, zostaw nam wiadomość.

Pełny haft, bardzo dobra jakość!!!!

Szmatka do prasowania przymocowana do użycia: ogólnie mały rozmiar, grubość 0.1 cm, szeroka gama tkanin odpowiednich do porównania, przy użyciu najprostszych. 1. Gorąco przed plecami, aby zachować czystość za pomocą metody temperatury żelaza jest dostosowana do temperatury ubrania. 2. Wklej we właściwej pozycji potrzebną szmatkę (nie rozerwij plastiku), gorącą i czwartą kilka razy, zwykle palą się około 15 sekund. 3. Aby zapobiec przypaleniu, możesz wkleić cienka bawełna z tkaniny (musi To być bawełna yo, nie blaknie, jeśli tkanina). Po sprawdzeniu, czy gorący popularny towar jest na krawędzi więcej niż kilka gorących. 4. Kalkomanie również grubość korzenia w celu określenia zakresu temperatury, trochę gruba, temperatura musi być wyższa, niektóre z długiego czasu gorącego. Dla szczególnie gruba tkanina naklejki, można następnie spalić kilka z tyłu. 5. Uwaga specjalna: w przypadku tkanin z cekinami lub powierzchni stosunkowo jasne naklejki (z powodu cekinów są produktami z tworzyw sztucznych) musi być warstwą podkładki z tkaniny o niskiej zawartości żelaza (150 stopni celsjusza lub mniej), lub bezpośrednio za pomocą żelazko parowe. W górnej warstwie wilgotnej szmatki lub podkładki. Aby nie powodować temperatury topnienia arkusz z tworzywa sztucznego. 6. Najlepszym sposobem jest spalić po dobrym, przykleić igła i nić w krawędzi tkaniny kilka szwów, które są bezpieczniejsze i bardzo posłuszne. 7. Strona główna bez żelaza może być również bezpośrednio używana ta sama linia kolorów zostanie przymocowana do tkaniny przyszytej na ubrania. To po prasowaniu, na ogół może być długotrwałe i ubrania (lub inne tekstylia). Jako okres czasu po wyłączeniu lub odpadnięciu po praniu, wyjaśnia żelazo, gdy temperatura prasowania jest niska, lub czas prasowania jest zbyt krótki, może powtórzyć oryginalną operację, czy znowu będzie bardzo gorąco.

Wam też może się spodobać