Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Rury próżniowej 6N1 J klasy wojskowej dla HIFI wzmacniacz lampowy zastąpić ECC40 AA61 wysoka niezawodność

Rury próżniowej 6N1 J klasy wojskowej dla HIFI wzmacniacz lampowy zastąpić ECC40 AA61 wysoka niezawodność

sprzedaż

  zł45.94
  • (2)

SKU: w1583

Tagi: prosty wzmacniacz lampowy, obudowa wzmacniacz lampowy, wzmacniacz lampowy ceneo, zestaw wzmacniacz lampowy, zintegrowany wzmacniacz lampowy, wzmacniacz lampowy sluchawki, lampowy wzmacniacz słuchawkowy, mały wzmacniacz lampowy, wzmacniacz mocy lampowy, wzmacniacz lampowy avt.

Specyfikacja:

 • Type: Vacuum tube
 • Kanały: 6N1 tube
 • Maksymalna moc na kanał: 10 w
 • Anode voltage (Ua): 250V
 • Numer/Liczba modelu: 6N1
 • Gate voltage (Ug): -2 V
 • Anode current (Ia): 7.5mA
 • Pakiet: Tak
 • Filament voltage (Uf): 6.3V
 • Filament current (If): 0.6A
 • Nazwa marki: IWISTAO
 • Trans conductance (S): 4.35mA / V
 • Amplification Coefficient (): 35

Rury 6N1 J klasy wojskowej dla HIFI wzmacniacz lampowy Replac ECC40 AA61 wysoka niezawodność

Szpilki wykres

Wymienić rurkę ECC40, AA61

Typ: pośrednio z podgrzewaną wodą katody podwójna trioda

1. wysyłka na całym świecie (z wyjątkiem niektórych krajów).

2. zamówienia zrealizowane terminowo w ciągu 3 ~ 5 dni roboczych po weryfikacji płatności.

3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki.

4. zdjęcia pokazane nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa czas tranzytu jest zapewnione przez przewoźnika i nie obejmuje weekendów i świąt. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie świątecznym, więc proszę o cierpliwość

6. dostarczamy 4 rodzaje usług spedycyjnych, jak poniżej

A. przyspieszona wysyłka: DHL, UPS lub Fedex. Dla szybkiej wysyłki i sprawnego transakcji, będziemy zmienić firmę transportową wśród nich. Szacowany czas dostawy: 3 ~ 7 dni

B. standardowa wysyłka: EMS, eParket (US dostępne) lub DHL Global Mail (niemcy dostępne tylko) Szacowany czas dostawy: 3 ~ 7 dni

C. gospodarka wysyłka: porcelanową poczta lotnicza poczta/działki, Hongkong poczta powietrza poczta/działki, szwecja Post, itp. Szacowany czas dostawy: 15 ~ 60 dni

D. specjalne trasy: rosyjski specjalny istnieje wiele przejazdów, Szacowany czas dostawy: 30 ~ 40 dni;

Australijski specjalne istnieje wiele przejazdów, Szacowany czas dostawy: 10 ~ 15 dni;

Należności celnych przywozowych, podatków i innych opłat o podobnym charakterze, wszystkie nie są zawarte w koszt wysyłki. Kupujący ponosi odpowiedzialności za wszystkich dodatkowych opłat poniesionych (jeśli w ogóle).

Będziemy sprawdzić rzecz ostrożnie i upewnij się, że jakość przed wysyłką. Jeśli pewne nieoczekiwane problemy się stało, prosimy o kontakt z nami w pierwszej kolejności. jeśli jest to problem z jakością, kupujący może złożyć twierdzą, w ciągu 7 dni od daty otrzymania przedmiotu, kupujący musi dostarczyć zdjęcia, wideo i inne dowody do sprzedawcy do identyfikacji. Człowieka uszkadzać, kupujący wziąć pełną odpowiedzialność.

1). Kupujący zwrócić nam towar i odpowiedzialny za koszty wysyłki w obie strony; po otrzymaniu towaru, będziemy wysyłać nowy produkt, aby kupujący i zapłacić za ponownie wysyłać wysyłki cost.

2). Jeśli towary (całkowita cena, w tym koszty przesyłki jest mniejszy niż 10 USD) ma problemy z jakością, będziemy ponownie wysłać nowy produkt kupującego kolejne zamówienie; jeśli kupujący nie planuje, aby złożyć nowe zamówienie w najbliższym czasie, kupujący może zapłacić koszty wysyłki ponownie i poprosić o ponowne wysłanie nowego produktu.

3). Z powodu problemu podatkowego, nabywca odmówi odbioru towaru, kupujący musi być odpowiedzialny za out towarowego i domu.

1. roczna ograniczona gwarancja producenta dla wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po otrzymaniu). Akcesoria są z 3-month gwarancji.

2. wadliwe elementy muszą być zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (z oryginalnego opakowania, jeśli to możliwe). Musisz nam powiedzieć, co wada jest i dać nam swój numer zamówienia. My nie naprawić lub wymienić elementy z upłynął gwarancji. Zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad, przy zamawianiu na www.cigarblog.pl.

Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążyć do 100% satysfakcji klienta! twoja opinia jest bardzo ważna! Opinia jest bardzo ważna. Prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami, zanim nam neutralną lub negatywną opinię,, tak, że możemy w sposób zadowalający adres swoje obawy.

Wam też może się spodobać