Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

320240 panel wyświetlacza lcd RA8835 niebieski lub FSTN biała dioda led z panelem dotykowym LG320240A zamiast WG320240C0-TMI-TZ # HG32024014

320240 panel wyświetlacza lcd RA8835 niebieski lub FSTN biała dioda led z panelem dotykowym LG320240A zamiast WG320240C0-TMI-TZ # HG32024014

Gry wideo

    zł227.68
    • (4)

SKU: w1496

Tagi: diody do paneli słonecznych, gilotyna do paneli castorama, gilotyna do paneli allegro, zestawy paneli słonecznych, sterownik paneli słonecznych, kable do paneli solarnych dolkio, paneli słonecznych, solnichnie panel, gilotyna do paneli obi, uchwyty paneli słonecznych.

Specyfikacja:

  • Nazwa marki: yuxian
  • Numer/Liczba modelu: LG320240A
  • Kompatybilna marka/model: Brak

Ten produkt nadaje się do zastosowania przemysłowe, wysoka niezawodność!

Rozwój może zapewnić szczegółowe informacje i wsparcie techniczne! Pls. Skontaktuj się z nami.

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Jeśli masz jakiś problem, najpierw skontaktuj się z nami. Wierzę, że możemy rozwiązać problem razem. Dzięki!

Każdy problem dotyczący wysyłki i kosztów wysyłki pls. Skontaktuj się z nami!!!

O nas

Założona w 2001 roku przez grupę doświadczonych inżynierów R & D w branży LCD, laurel elektroniki fabryki, można również informacje zwrotne o tym, co chcesz, jest uznawana za jedną z najbardziej progressive firm w projektowaniu i produkcji małych i średnich rozmiarów moduły lcd w chinach kontynentalnych.

Współpracowaliśmy z naszą firmą partnerską, Glory Sound (Asia) Ltd. z hongkongu dla klientów międzynarodowych w USA, europie i wielu innych krajach.

Wspierany przez nasz sztywny system zarządzania jakością, innowacyjne projekty produktów i dobrze wyposażone zakłady produkcyjne, możemy zapewnić klientom kompleksową, opłacalną i wysokiej jakości usługę o wartości dodanej. Laurel oferuje szeroką gamę standardowych i specjalnie zaprojektowanych modułów, znaków do grafiki, COB, COG i TAB oraz różnych systemów podświetlania. Zakres zastosowań od instrumentów, kontroli procesu, konsumentów, medycznych, POS do komunikacji.

Uznając, że globalna ochrona środowiska jest odpowiedzialnością na całym świecie, Laurel dostarcza naszym klientom produkty zgodne z RoHS.

Od momentu powstania Laurel trzymał zasady "współpracy", "innowacji", "jakości" jako naszej filozofii biznesowej. W przyszłości Laurel będzie również dążyć do zaspokojenia potrzeb klientów i wartości dodanej dla klientów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać twoje wymagania, a my poprowadzimy cię do najlepszego systemu LCD dla twoich aplikacji.

Warunki wysyłki

1. China Post i HK post to poczta polecona. Weź 15-30 dni, aby dotrzeć. Gdzieś będzie potrzebować znacznie więcej! Jeśli w trybie pilnym. Pls wybierz DHL/FEDEX/TNT/EMS.

2. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek ważne cła, podatki i opłaty. Skontaktuj się z urzędem celnym swojego kraju, aby ustalić, jakie będą te dodatkowe koszty przed licytowaniem/kupowaniem.

Informacje zwrotne:

1. Wszystkie e-maile będą odpowiedzieć na 1 dzień roboczy. Jeśli nie otrzymają naszą odpowiedź, uprzejmie prosimy o ponowne wysłanie wiadomości e-mail, a my odpowiemy wam tak szybko, jak to możliwe

2. mamy szczerą nadzieję, że może zostawić nam pozytywny komentarz i 5-gwiazdkowy szczegółowe sprzedawca oceny, które są kluczowe znaczenie dla rozwoju naszej firmy, twoja dobra opinia jest dla nas najlepszym wsparciem, jeśli masz jakiś problem. skontaktuj się z nami. Mam nadzieję, że masz dobrą podróż służbową w naszym sklepie, dziękuję!

Wam też może się spodobać