Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

JAKCOM QC3 Super USB szybkie ładowanie Adapter nowy nabytek jako 65w ładowarka galaxy uwaga 10 plus 3 w 1 bezprzewodowy pro amp pad samochodowy

JAKCOM QC3 Super USB szybkie ładowanie Adapter nowy nabytek jako 65w ładowarka galaxy uwaga 10 plus 3 w 1 bezprzewodowy pro amp pad samochodowy

Akcesoria do telefonów komórkowych

  zł41.96
  • (0)

SKU: w146177

Tagi: ładowarka 65w 12v, ładowarka 65w pd, ładowarka do telefonu 65w, szybka ładowarka 65w, ładowarka oneplus 65w, ładowarka 65w baseus, mi ładowarka 65w, ładowarka uniwersalna 65w, ładowarka laptop 65w, ładowarka 65w lenovo.

Specyfikacja:

 • Hot Sale with: charger
 • Wejście: 9 V/2A
 • Nazwa marki: jakcom
 • Best Match to: plus
 • Numer/Liczba modelu: QC3
 • Certyfikat jakości: FCC
 • Typ: Ładowarka i zasilanie
 • Interfejs wyjściowy: USB
 • Maks. moc wyjściowa: 18W
 • Źródło zasilania: Usb
 • Promotion with: wireless
 • Reguły dotyczące wykorzystania szybkiego ładowania: Qualcomm szybkie ładowanie 3.0
 • GaN: YES

JAKCOM QC3 opis produktu

JAKCOM QC3 Super USB Adapter szybkiego ładowania

Moc 18W | Szybkie ładowanie QC3.0 | Kompatybilny z Apple i androidem

Kompatybilny z Apple i androidem

JAKCOM QC3 może nie tylko ładować urządzenia z androidem, ale także szybko ładować urządzenia iOS przy 5V/2A.

Wydajne ładowanie, krok do przodu

JAKCOM QC3 obsługuje protokoły QC3.0 i QC2.0, dzięki czemu może szybko ładować urządzenia mobilne.

Zasilanie mobilne o mocy 18W

JAKCOM QC3 ma moc zasilania 18W,

Może nie tylko ładować urządzenia mobilne, takie jak telefony komórkowe, laptopy, aparaty fotograficzne itp.,

Ale także zasilanie bezprzewodowych ładowarek o dużej mocy,

Może nawet napędzać bezprzewodowy podgrzewany kubek.

Wielokrotna ochrona, bezpieczna i niezawodna

JAKCOM QC3 jest wyposażony w precyzyjny układ ograniczający prąd, aby zapewnić, że prąd interfejsu znajduje się zawsze w bezpiecznym zakresie,

Skutecznie zapobiegają występowaniu przepięcia, nadprądowego wejścia, wyjścia nadprądowego i innych warunków, aby znacznie poprawić bezpieczeństwo.

Ochrona napięcia, ochrona wejścia, ochrona wyjścia, ochrona przed tętnieniem, zabezpieczenie przed zwarciem, ochrona temperaturowa, ochrona elektromagnetyczna, ochrona antystatyczna

Szerokie napięcie wejściowe, stosowane na całym świecie

JAKCOM QC3 obsługuje AC100-240V szerokie napięcie wejściowe i ma zastosowanie do standardów napięcia na całym świecie.

Wtyczka podwójnej specyfikacji, nadająca się do użytku w dowolnym miejscu

JAKCOM QC3 zapewnia dwa rodzaje wtyczek do wyboru, które pasują do chińskiej i amerykańskiej specyfikacji gniazd lub europejskiej specyfikacji gniazd.

Czarno-biały, zwięzły i wykwintny

JAKCOM QC3 ma czarny lub biały wygląd dla opcji.

Powłoka przyjmuje technikę zgrzewania ultradźwiękowego w połączeniu z technologią piaskowania odbicie rozproszone.

Uczucie ręki jest delikatne i miękkie, a wygląd jest piękny i delikatny.

Parametry i szczegóły

Marka: JAKCOM

Wejście: 100-240V ~ 50/60Hz 0.6A

Wyjście: 5V/3a, 9V/2a, 12V/1,5 a

Typ interfejsu: USB-A

Akcesoria: host ładowarki, instrukcja obsługi

Najczęściej zadawane pytania

Płatności Akceptujemy Alipay, West Union, TT. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności. Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia. Zamówienie zostanie automatycznie zamknięte, a kupujący nie zapłacił po 20 dniach. Jeśli nie możesz się wymeldować natychmiast po zakończeniu aukcji, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności należy zrealizować w ciągu 3 dni.

Do pakowania JAKCOM QC3 Super USB Adapter szybkiego ładowania szczegóły dotyczące opakowania:

Usa rozmiar

Wewnętrzne białe pudełko: jednostka G.W wynosi około 48g, wielkość jednostki to 4cm x 3cm x 6cm;

Zewnętrzne brązowe pudełko: jednostka G.W wynosi około 27550g, wielkość jednostki to 53cm x 29cm x 37cm, maks. 560 sztuk.

Pl rozmiar

Wewnętrzne białe pudełko: jednostka G.W wynosi około 52g, wielkość jednostki to 4cm x 3cm x 8cm;

Zewnętrzne brązowe pudełko: jednostka G.W wynosi około 27502g, wielkość jednostki to 53cm x 29cm x 37cm, maks. 516 sztuk.

Wysyłka Wysyłka na całym świecie. (Z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO) Zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności. Wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówień. Twój adres zamówienia musi dopasować swój adres wysyłki. Pokazane zdjęcia nie są rzeczywistą pozycją i służą wyłącznie jako punkt odniesienia. Usługa czas tranzytu jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. Tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, skontaktuj się z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta! Ze względu na status zapasów i różnice czasowe, zdecydujemy się wysłać przedmiot z naszego pierwszego dostępnego magazynu do szybkiej dostawy.

Informacje zwrotne Wczesne potwierdzenie kupującego będzie bardzo cenne po otrzymaniu przedmiotów. Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej firmy, serdecznie zapraszamy do opuszczenia pozytywnej opinii dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Zajmie ci to 1 minutę, ale ta 1 minuta ma dla nas niezwykle istotne znaczenie. Prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną lub neutralną informacje zwrotne. Będziemy współpracować z tobą, aby rozwiązać każdy problem, dopóki nie będziesz zadowolony z nas. Dziękuję za zrozumienie!

Gwarancja 12 miesięcy ograniczona gwarancja producenta na wadliwe produkty (z wyłączeniem przedmiotów uszkodzonych i/lub niewłaściwie użytych po otrzymaniu). Akcesoria są z 3-month gwarancji. Wadliwe elementy muszą być zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (iw oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). Musisz nam powiedzieć, czym jest wada i podać nam numer zamówienia. My nie naprawić lub wymienić elementy z wygasł gwarancji. Zgadzasz się na wszystkie wyżej wymienionych zasad przy zamawianiu na www.cigarblog.pl.

JAKCOM QC3 Super USB szybkie ładowanie Adapter nowy nabytek jako 65w ładowarka galaxy uwaga 10 plus 3 w 1 bezprzewodowy pro amp samochód pad528

Wam też może się spodobać