Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Nowa oryginalna gra z linii wsparcia uchwyt na kabel myszy mysz Bungee przewód klip linii drutu organizer idealny dodatek do dla ZOWIE

Nowa oryginalna gra z linii wsparcia uchwyt na kabel myszy mysz Bungee przewód klip linii drutu organizer idealny dodatek do dla ZOWIE

Myszy i klawiatury

  zł48.76 zł63.31
  • (2)

SKU: w1451

Tagi: zowie ec1, zowie fk2 b, zowie za11, benq zowie mousepad, mouse zowie ec2 b, zowie camade 2, zowi s1, case zowie s2, zowie ec2 paracord, za13 zowie cable.

Specyfikacja:

 • Nazwa marki: OPEN-SMART
 • Certyfikacja: NONE
 • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
 • Interfejs: Bluetooth
 • Numer/Liczba modelu: 7HH58585

Nowe gry z gorącą linią mysz uchwyt na kabel mysz lina do skoków Bungee Clip Wire Line Organizer

Cechy:

Zacisk kabla wykonany jest z tworzywa sztucznego ABS, a sprężyna trakcyjna wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jest łatwy w instalacji i obsłudze oraz ma piękny styl. Klip może skutecznie zapobiegać zajmowaniu przez linię myszy miejsca na pulpicie lub podkładce pod mysz i wpływaniu na mysz. Linia myszy jest nad głową, skutecznie zmniejszając opór ruchu spowodowany przez linię myszy pocierając pulpit lub pocierając podkładkę pod mysz, dzięki czemu mysz może być swobodnie schowana. Zmniejszyć uszkodzenia kabel wewnętrzny kabla myszy spowodowane przez splątania kabla myszy.

Wyjątkowej jakości. Stworzony z wysokiej jakości plastik, wiosna jest gładka i nie produkuje i piszczące dźwięki. Ponadto dwa gumowane uchwyty z tyłu bungee zabezpieczają każdy kabel, naprawdę genialną i nieprzydatną funkcję.

Gwarantuje, że kabel nie zostanie złapany ani zaplątany podczas przesuwania myszy

Unikalna regulowana sprężyna pozwala użytkownikom wybrać wygodną wysokość

Gumowe nóżki zapewniają stabilność i solidny chwyt

Unikalna konstrukcja zapewniająca wygodną mobilność

Gumowy klips kompatybilny ze wszystkimi typami kabli myszy

Dane techniczne:

Marka: gry z linii specjalnej

Kolor: biały, czarny

Materiał: tworzywo ABS z tworzywa sztucznego, ze stali nierdzewnej, stalowa sprężyna

Rozmiar: 70x90x120mm

Pakiet zawiera:

1 x oryginalna gorąca linia gry mysz lina do skoków Bungee Clip

Uwaga:

W porównaniu z ostatnimi klipami podrobionych kolorowych płyt pojawiających się na rynku w najbliższej przyszłości, mocowanie drutu sprężynowego do sprężyny jest mocowane za pomocą sprzętu i hartowane i podwójnie wzmocnione. Aby zaoszczędzić koszty i problemy z procesem, podrabiane produkty używają tylko sposobu mocowania za pomocą kleju, a żywotność jest znacznie zmniejszona. Co więcej, podstawa podstawy zacisk kabla pożarowego przyjmuje przyssawka, aby mieć funkcję adsorpcji, a karta linii może być stabilnie przymocowana do pulpitu. Podrobiony produkt wykorzystuje zwykły czarna pianka pad bez żadnych ssania, i przy ruszaniu sprężyny jest używana w górę, więc proszę zwrócić uwagę na identyfikację!

V I P Corazones

  5
2020-10-29

Very good quality. Seller is good too.

Freeborncam

  5
2020-10-17

The mouse cable holder works great, I've been using the same one for quite a while and needed an additional one.

Wam też może się spodobać