Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Darmowa wysyłka 5 zestawów 4pin auto plastikowe elektryczne kabel samochodowy obudowa uprząż niezamknięte złącze wtykowe 7122-2840

Darmowa wysyłka 5 zestawów 4pin auto plastikowe elektryczne kabel samochodowy obudowa uprząż niezamknięte złącze wtykowe 7122-2840

Akcesoria oświetleniowe

    zł19.30
    • (0)

SKU: w142092

Tagi: sztuczne roliny w doniczkach, sztuczne rozpychacze do ucha, sztyblety damskie z klamrami, samochód dziecięcy do jaz dy, sztyblety damskie stylizacje, tabletki z piperyną w aptece, pilot do telewizora rm ed046, samochód elektryczny chiński, police obleky decke a i boty.

Specyfikacja:

  • Nazwa marki: Haidie
  • Numer/Liczba modelu: HD041-6-21 7123-2840

Opis przedmiotu: Obudowa złącza żeńskiego 5X4 way 20X żeńskie końcówki Zdjęcia przedmiotów:

Powiązane produkty: 1) akceptujemy Alipay, West Union, TT. Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) jeśli nie możesz się wymeldować natychmiast po zakończeniu aukcji, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności należy zrealizować w ciągu 3 dni.

Wysyłka:

Przedmiot wysyłamy w ciągu 5 dni roboczych po uregulowaniu pełnej płatności. Jeśli nie możesz dostać swoich przedmiotów na czas, najpierw skontaktuj się z nami, wkrótce sprawdzimy i rozwiążemy problem. Odpowiemy na twoją pocztę w ciągu 24 godzin normalnie. Czasami mają małe opóźnienie ze względu na weekend lub wakacje. Jeśli nie możesz uzyskać naszej poczty po 48 godzinach, sprawdź swój spam lub skontaktuj się z nami za pomocą innego adresu e-mail.

Skontaktuj się z:

Wam też może się spodobać