Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Do wyświetlacza LCD Sony Xperia 10 z ekranem dotykowym wymiana czujnika Digitizer z narzędziami

Do wyświetlacza LCD Sony Xperia 10 z ekranem dotykowym wymiana czujnika Digitizer z narzędziami

Części do telefonów komórkowych

  zł93.54 zł98.44
  • (0)

SKU: w135757

Tagi: ubijak do mięśni, wieszki do ubrań, skrzynia na ryby, wieszanie obrazu, tkaniny do sukni, skrzynka appel 8, skrzynia wiklina, tkaniny van gogh, sweter damski lv.

Specyfikacja:

 • Materiał: IPS
 • Ekran: > 3"
 • Numer/Liczba modelu: For Sony Xperia 10
 • Nazwa marki: ZLHXC
 • Typ ekranu dotykowego: Ekran pojemnościowy
 • Typ: LCD i ekran dotykowy Digitizer
 • Zestaw lcd: Tak

Do Sony Xperia 10 LCD

Do wyświetlacza LCD Sony Xperia 10 z ekranem dotykowym wymiana czujnika Digitizer z narzędziami Wysoka jakość, konkurencyjna cena Z dobrą obsługę klienta Profesjonalny zespół QC i świetne opakowanie Duża ilość w magazynie Szybka dostawa-w ciągu 24 godzin wysyłki Kup więcej niż dwie sztuki, dajemy duże zniżki zapraszamy do kontaktu z nami. Jeśli jesteś warsztatem lub hurtownią. Skontaktuj się z nami.

Obsługa klienta po sprzedaży

1. Dzięki za zamówienia ze względu na zaufanie, jeśli jest jakiś problem, skontaktuj się z nami. Postaramy się jak najlepiej rozwiązać twój problem. 2. Jeśli masz jakiś problem, nie otwieraj sporu. Sprawdzimy przyczynę i jesteśmy odpowiedzialnym sklepem. Jeśli to nasz problem, podejmiemy naszą odpowiedzialność. Nie martw się o to. 3. Jeśli nie jesteś profesjonalną osobą naprawczą, przejdź do warsztatu naprawczego, a oni pomogą ci najpierw przetestować. Jeśli wszystko jest w porządku, poproś o instalację. Proszę nie instalować, a następnie powiedzieć, że nie jest dobrze. Ponieważ musisz zapłacić za opłatę za wymianę telefonu. 4. Przedmiot, który przetestujemy. Jeśli części mają problem, skontaktuj się z nami w ciągu 48 godzin.

Narzędzia chusteczki 3M naklejka jako prezent

Zapewniamy tylko jeden zestaw upominków, jeśli kupisz więcej niż jeden, zapewniamy również jeden zestaw upominków. Narzędzia to prezenty, których nie możemy zagwarantować Nie możemy dostarczyć wideo instalacyjnego, musisz znaleźć wideo z youtube.

Satysfakcja daje nam 5 gwiazdek

Satysfakcja jest dla nas bardzo ważna, proszę nie dawaj nam negatywnej opinii (jedna gwiazda, dwie gwiazdki, trzy gwiazdki to wszystkie negatywne opinie) Jeśli masz jakiś problem, skontaktuj się z nami przed udzieleniem nam negatywnej opinii. Proszę dać nam 5 gwiazdek DSR (szczegółowe oceny sprzedawcy) Napisz do nas, zanim otworzysz spór i negatywną opinię. Czasami możemy nie odpowiedzieć na twoją pocztę szybko, ponieważ wiele poczty musi odpowiedzieć, a strefa czasowa jest inna. Pomóż nam zrozumieć, a my udzielimy ci odpowiedzi.

Wysyłka i śledzenia

1. Zorganizujemy wysyłkę w ciągu 24 godzin do 5 dni roboczych (z wyłączeniem weekendu i wakacji) po potwierdzeniu płatności przez www.cigarblog.pl. 2. Będziemy używać standardu www.cigarblog.pl lub bezpośrednio do wysyłki mniej niż 2kg produktu 3. Jeśli nie dostaniesz go w czasie wysyłki. Proszę skontaktuj się. Poproś nas o przedłużenie wysyłki lub sprawdzenie przyczyny.

Nasze opakowania

, Skorzystaj z formularza twarde pudełko z pianki, Anti-uszkodzenia, bardzo dobry quality Box, aby zorganizować transport. Dobrze zapakuj do klienta.

Wam też może się spodobać