Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

2020 profesjonalny dom i Spa do wykorzystania w salonie powiększenie piersi masażer do piersi urządzenie na sprzedaż

2020 profesjonalny dom i Spa do wykorzystania w salonie powiększenie piersi masażer do piersi urządzenie na sprzedaż

sprzedaż

  zł370.59 zł494.13
  • (0)

SKU: w13476

Tagi: klamerki organizer, balonu urodziny 40, balonowa wyrzutnia, dwa kucyki fryzury, balony małe litery, balony na hel mini, balony na 18 zlote, euro 2106 drabinka, balony mini n tort.

Specyfikacja:

 • Application: Home use, Personal, Beauty salon
 • Rozmiar: 38*36*32
 • Warranty: 1 Year
 • Numer/Liczba modelu: 015
 • Źródło zasilania: AU
 • Style: Desktop
 • Color: White
 • Funkcja: masaż wibracyjny
 • Therapy: Vacuum therapy
 • Nazwa marki: miruoou
 • Wykonanie - sztuczne rzęsy: Wyprodukowane maszynowo
 • Typ: Szczoteczka do mycia twarzy
 • Materiał: Z tworzywa sztucznego
 • Standardowe napięcie: 220 v

Kubki próżniowe pielęgnacja piersi masaż powiększenie pompy nowość

Opis produktu specjalnie zaprojektowana pompa próżniowa może powiększać piersi, bez bólów i zagrożeń dla zdrowia wynikających z operacji. Nie jest to wysunięty lub wypełniony biustonosz lub implant silikonowy. Może sprawić, że twoje piersi będą piękne i naturalne przez fizjologiczny cykl kobiet. 1. Pompa próżniowa może odnowić kombinacje poprzez rytmiczne wdychanie cząstek tłuszczu i cieczy do piersi oraz rozkładanie, powiększanie i kształtowanie. 2. W pierwszej połowie cyklu fizjologicznego (faza proliferacyjna): hormon ciała wzrasta naturalnie, a galaktohore i koloid proliferacji, więc potrzebna jest duża ilość substancji tłuszczowych. Pompa próżniowa może zwiększyć lokalny strumień krwi, wdychać cząstki tłuszczu i różne rodzaje żywienia, w pełni zaspokajając potrzeby dotyczące galaktophore i proliferacji koloidalnej. 3. W drugiej połowie cyklu fizjologicznego (faza regeneracji): hormon ciała zmniejsza się, objętość proliferacji galactophore kurczy się, a piersi stają się małe i miękkie. W tej chwili pompa próżniowa może wdychać maksymalny tłuszcz i wrodzoną ciecz piersi, utrzymywać piersi pulchne i ciasne. 4. Dzięki okresowemu cyklowi łagodnemu tkanki tłuszczowe mogą być dostarczane z większym odżywianiem w celu zwiększenia wchłaniania, płynnego krążenia cieczy i układu krążenia limfy, zapewniając więcej odżywiania i czyniąc piersi dużymi i napiętymi. 5. Krem wzmacniający piersi bogato zawiera czysty roślinny esencje (homoplastyczny żeński hormon), naturalnie rosnące czynniki. Ponieważ małe cząsteczki mają wysoką penetrację, stosuje się zasadę penetracji i absorpcji o wysokim wpływie, aby regulować system wydzielania hormonów i stymulować wzrost wzrostu galaktophore. Może zapewnić odżywianie, a także może zwiększyć gromadzenie się tkanek tłuszczowych i tłuszczu, rozszerzając galactohore do stanu plumpest i tightest. Najlepszy efekt terapii próżniowej urządzenie do stawiania baniek powiększenie piersi urządzenie do masażu

Zasada działania

Powiększenie piersi opiera się na zasadzie medycznej znanej jako wzrost wywołany napięciem: próżnia delikatnie rozciąga tkankę piersi przez dłuższy czas. Gdy komórki są rozciągnięte, reagują zarówno przez tymczasowo obrzęk, jak i replikację, aż w końcu komórki dzielą się, aby pomieścić siłę rozciągania. Nowa tkanka jest identyczna z oryginalną tkanką piersi kobiety i czuje się tak samo zarówno dla niej, jak iz "zewnątrz".

Cechy terapii próżniowej urządzenie do stawiania baniek powiększenie piersi urządzenie do masażu

1. Masaż próżniowy na powiększenie piersi, podnoszenie piersi, drenaż limfatyczny. 2. Masuje piersi i stymuluje krążenie, zachowuje zdrowie i piękno. 3.12 sztuk vcuum sondy do naprawy piersi dla brodawki i piersi. 4. Uchwyty próżniowe (L/M/S) zapewniające kształtowanie sylwetki, podnoszenie bioder. 5. Odwrócona korekcja sutków, zasysa opadający sutek.

Efekt produktu

Wam też może się spodobać