Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Kompatybilna lampa halogenowa żarówka pasuje do dla Mindray BS120 BS-120 BS130 BS-130 BS180 BS-180 BS190 BS-190 12V20W

Kompatybilna lampa halogenowa żarówka pasuje do dla Mindray BS120 BS-120 BS130 BS-130 BS180 BS-180 BS190 BS-190 12V20W

Części do komputerów

    zł134.73
    • (0)

SKU: w1235

Tagi: regeneracja kół motocyklowych, sukienki za kolano eleganckie, szafki ze skrzynek po owocach, termometr bezdotykowy scienny, maski na włosy domowej roboty, maski ochronne kn95 z zaworem, torba damska zamszowa shopper, sukienki z skologicznej skory, maski na halloween dla dzieci.

Specyfikacja:

  • Pochodzenie: CN (pochodzenie)
  • Nazwa marki: laez evaw
  • Typ interfejsu: NO

Kompatybilna lampa halogenowa żarówka pasuje do dla Mindray BS120 BS-120 BS130 BS-130 BS180 BS-180 BS190 BS-190 12V20W

Uwaga: w przypadku cen produktów i konkretnych warunków, prosimy o kontakt przed zakupem, gdy produkt jest sprzedawany, nie jest akceptowalny t O zwrócić produkt z jakiegokolwiek powodu innego niż problemy z jakością. Nie kupuj akcesoriów do celów testowych.

Wskazówek, które pomogą

Dla Brazylia kupujący, Jeśli wybierzesz ekspresowe Wysyłka, jak FED DHL UPS Ect. P Dzierżawy zrobić Handlowy dostarczy compan Y nazwa i numer CNPJ lub numer CPF. Proszę sprawdzić swój Wiadomości często , Możemy mieć pewne problemy wymagają potwierdzenia przed wysyłką. Proszę podać swoje Pełne imię i nazwisko Do wysyłki . Dokonaj wyboru, jeśli produkt ma Parametry Lub zanotuj w zamówieniu. , Chile, argentyna Kupujących proszę podać swoje Numer podatkowy do ekspresowej wysyłki, takiej jak UPS. Dane adresowe, numery telefonów Szacowany czas dostawy "Podane przez www.cigarblog.pl nie jest poprawne, a nie nasz gwarantowany czas. Poczta jest tania, ale nie szybka, szczególnie w niektórych odległych krajach. Jeśli jesteś pilny, zapytaj o szybsze metody. Jeśli statek ekspresowy, upewnij się, że nie jesteś w Obszar zdalny , Lub dodatkowe koszty potrzebne, i należy pamiętać, że jest to dla zdalnego pleace dostawy: pobierana przez firmę Logostics! Śledzenia Numer jest dostępny dla każdego pakietu. Śledź tutaj: Www.17track.net/index_en.shtml . Standardowy Baterie, cieczy I inne zabronione części są zwykle usuwane przed wysyłką, jeśli twój przedmiot jest taki, możemy wysłać specjalną linią, która obciąży dodatkowe dolary Cła, cła i opłaty importowe są odpowiedzialnością kupującego. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia celne lub jakiekolwiek cła, taryfy, podatek od wartości dodanej (VAT) lub inne opłaty, które mogą zostać poniesione przy zakupie. Znać swoją politykę celną.

Wskazówki na temat po sprzedaży Proszę dać Z nami 5-stars Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług!!!!! C Porozumiewanie się Jest zawsze bardziej pomocny niż spór. Openning sporu Nic nie pomóżcie, ale zwiększcie nieporozumienie!!!! Negatywną opinię Nie można modyfikować! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać lepsze metody rozwiązywania sporów!

Wam też może się spodobać