Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Wysoka czystość R134A klimatyzator samochodowy czynnik chłodniczy czynnik chłodniczy bezpieczny ekologiczny do klimatyzacji samochodowej

Wysoka czystość R134A klimatyzator samochodowy czynnik chłodniczy czynnik chłodniczy bezpieczny ekologiczny do klimatyzacji samochodowej

sprzedaż

  zł44.09
  • (0)

SKU: w12086

Tagi: klimatyzacja samochodowa naprawa, klimatyzacja samochodowa uniwersalna, klimatyzacja samochodowa serwis, klimatyzacja samochodowa dwustrefowa, klimatyzacja do auta bez klimatyzacji, klima samochodowa, klimatyzacja samochodowa stal, klima samochodowa przenośna, przenośna klimatyzacja samochodowa, klimatyzacja samochodowa konserwacja.

Specyfikacja:

 • Wysokość produktu: 0.0inch
 • Rodzaj materiału: Air Conditioning Refrigerant
 • Funkcje specjalne: Air Conditioning Refrigerant
 • Nazwa modelu: Automotive Air Conditioner Refrigerant Cooling Agent
 • Certyfikacja badań zewnętrznych: ce
 • Szerokość produktu: 0.0inch
 • Rok: 2020
 • Długość produktu: 0.0inch
 • Pozycja waga: 200g

Wysoka czystość R134A klimatyzator samochodowy czynnik chłodniczy czynnik chłodniczy bezpieczny ekologiczny do klimatyzacji samochodowej

Dawkowanie: (wszystkie zamienniki)

1. Mini car: 3 butelki (pojedynczy klimatyzator/podwójny klimatyzator parowy)

2. Samochód pośredni: 3-4 butelki

3. Dla Audi Passat i innych sedan klasy B: 4-5 butelek

Uwaga: im bardziej złożony jest system klimatyzacji/im dłuższy rurociąg, tym więcej czynnika chłodniczego jest potrzebne.

Materiał: motoryzacyjny czynnika chłodniczego

Opis:

1. Letnie pełne wrażenia z lodu w samochodzie, specjalny czynnik chłodniczy R134a do klimatyzacji samochodowej, czystość do 99.9%, dobry efekt chłodzenia, brak wody i innych szkodliwych zanieczyszczeń, może chronić układ chłodniczy przed korozją, I nie powoduje żadnych szkód dla atmosferycznej warstwy ozonowej, jest to prawdziwa nowa generacja czynników chłodniczych.

2. Wydajność produktu jest stabilna, czas użytkowania jest długi, efekt chłodzenia jest dobry, daje chłodne powietrze, które chcesz w lecie, chłodzi całe lato.

3. Metoda dodawania, napełnianie od końca sprężarki niskie ciśnienie, metoda ta jest powoli do napełniania, zwykle stosuje się metodę uzupełniania, gdy czynnik chłodniczy jest niewystarczający. Kroki działania: należy uruchomić samochód, włączyć klimatyzator, a następnie dodać gaz chłodzący, a puszki śniegu są wznoszone.

4. Pełne dodanie, ta metoda jest bezpieczna i szybka i nadaje się do pierwszego napełniania czynnika chłodniczego w układzie chłodniczym (odwrócony zbiornik czynnika chłodniczego).

Kroki pracy: po odkurzeniu nie otwieraj klimatyzatora, bezpośrednio dodaj płynny czynnik chłodniczy z końca wysokiego ciśnienia (zbiornik czynnika chłodniczego w pozycji pionowej).

Napełnij czynnik chłodniczy od strony niskie ciśnienie, uruchom silnik i włącz klimatyzator (zbiornik czynnika chłodniczego w pozycji pionowej).

Środki ostrożności:

1. Nie przechowuj pustych zbiorników w miejscu, w którym gaz korozyjny jest spalany lub pod ciśnieniem. Puste zbiorniki nie nadają się do wielokrotnego użytku.

2. Noś gogle podczas pracy. Jeśli zostanie przypadkowo spryskany w oczach lub na skórze, natychmiast spłucz dużą ilością wody.

3. Nie celuj w dno puszki w ludzkie ciało podczas pracy.

4. Maksymalne ciśnienie wewnętrzne pojemnika wynosi 15MPa. Podczas otwierania sprężarki klimatyzatora należy dokręcić wysokociśnieniowy koniec fluorynatora lub nie połączyć się z wysokim ciśnieniem, aby uniknąć wybuchu gazu wysokociśnieniowego.

5. Temperatura przechowywania nie powinna być zbyt wysoka lub zbyt niska, aby uniknąć bezpośredniego światła słonecznego.

6. Nie umieszczaj puszki na silniku lub chłodnicy, aby uniknąć bezpośredniego światła słonecznego.

7. Temperatura przechowywania jest niższa niż 40 ℃. Jeśli jest wyższa niż 53 ℃, istnieje niebezpieczeństwo wybuchu zbiornika.

8. Nie potrząsaj mocno słojem.

9. Ten produkt jest pod wysokim ciśnieniem gazu płynnego i musi być obsługiwany przez profesjonalnego technika, aby uniknąć obrażeń.

Lista: Czynnik chłodniczy * 1

• Wszystkie produkty zostaną wysłane w ciągu 2 dni roboczych po rozliczeniu płatności. • Wszystkie produkty zostaną wysłane pocztą, co zwykle trwa 15-35 dni, aby dotrzeć. • Międzynarodowa wysyłka wymaga bardziej skomplikowanych procedur wysyłki (takich jak zwyczaje obu krajów, stacje tranzytowe itp.), wpłynie również na wiele czynników, takich jak święta, Warunki pogodowe itp., więc prawdopodobnie dotarcie do miejsca docelowego zajmie więcej czasu. • Należności celne przywozowe, podatki od wartości dodanej i inne opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub koszty wysyłki. Czas dostawy w kraju (za pośrednictwem poczty lotniczej)

Płatności:

• Akceptujemy Alipay, West Union, TT, przelew bankowy, portfel QIWI, WebMoney, wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego depozyt procesora płatności. • Płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia • jeśli nie możesz się wymeldować natychmiast po zakończeniu aukcji, Proszę czekać na kilka minut i spróbuj ponownie płatności muszą być zakończone w ciągu 3 dni.

• Opinie klientów są dla nas bardzo ważne. • Proszę zostawić 1 minutę, aby skontaktować się z nami, zanim opuścisz złe opinie, rozwiążemy problem pozytywnie i zrobimy wszystko, aby cię zadowolić. Utrzymujemy wysokie standardy doskonałości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Nasze godziny pracy to: od-9:00 do 18:00 (GMT + 8) od poniedziałku do piątku-od 8:30 do 12:30 (GMT + 8) Z SaturdayAnd nasze biuro jest zamknięte w niedzielę i święta (chiny) przepraszamy za spóźnioną odpowiedź podczas świętusour misji: 1. Eksportować towary wysokiej jakości z orient w konkurencyjnej cenie do you.2. Do pracy z naszymi klientami, aby zbudować jego działalności. 3. Aby zmaksymalizować rentowność i konkurencyjność naszego międzynarodowego nabywcy. Wróć wkrótce i odwiedź nas ponownie!

Wam też może się spodobać