Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

1 szt. Wkład do aparatu EVA DIY akumulator do panelu słonecznego moduł enkapsulacji 1000x1000x0.3mm

1 szt. Wkład do aparatu EVA DIY akumulator do panelu słonecznego moduł enkapsulacji 1000x1000x0.3mm

sprzedaż

    zł35.36
    • (0)

SKU: w1188

Tagi: panel słoneczny przyczepw, panel słoneczny giętki, panel fotowoltaiczne zestaw, ł solar panel, fotowoltaika zestawy, panel słoneczny solar, zestaw fotowoltaiczne, panel fotowoltaiczny zestaw, ogniwa fotowoltaika, fotowoltaika zestaw.

Specyfikacja:

  • length: 1000mm
  • Name: Agoal
  • width: 1000mm
  • thickness: 0.3mm
  • With USB: NO
  • Compatible /Model: None

Specyfikacja:

Zupełnie nowy i wysokiej jakości

Materiał: EVA Film

Rozmiar: ok. 0.3 × 1000 × 1000mm

Kolor: biały

Cechy:

Ogniwa słoneczne EVA film jest specjalnie dla krzem krystaliczny komórki projekt, cienka folia baterie, i inne PV moduł projekt folia opakowaniowa

Materiał żywiczny EVA, z anty-uv, anti-aging, wysoka wytrzymałość na odrywanie, zapobieganie przepuszczalności pary wodnej, odporność na wysoką temperaturę, działanie przeciwstarzeniowe UV.

Głównie stosowane w obudowie modułu ogniw słonecznych, poprawiają przepuszczalność światła dla komponentów baterii.

Produkty mają doskonałe właściwości transmisji światła, mogą znacznie zmniejszyć utratę mocy elementów opakowania, dotyczy to krzem krystaliczny moduły PV komórki hermetyzacji.

Pakiet zawiera:

1x EVA Film moduł akumulator do panelu słonecznego

Gwarancja satysfakcji Naszym priorytetem jest zapewnienie łatwego, przyjemnego i bezproblemowego zakupów Dokładamy wszelkich starań, aby dać jasny, szczery i pełny opis naszych produktów i ich warunków Jesteśmy zawsze gotowi pomóc, jeśli masz pytania lub napotkasz problem, ale jeśli z jakiegokolwiek powodu jesteś Nie jesteś zadowolony z produktu lub usługi, nie wahaj się z nami skontaktować Jest to bardzo impottant nam się, że masz pozytywne i 5 gwiazdek transakcji z nami. Prosimy o natychmiastowy kontakt, zanim opuścisz nas negatywną opinię. Postaramy się jak najlepiej rozwiązać twój problem. Jeśli nie jestem online, zostaw wiadomość, odpowiemy ci po zalogowaniu. Odpowiadamy na każdą wiadomość, z wyjątkiem tego, że nie otrzymaliśmy twojej wiadomości. Zwrot pieniędzy Akceptujemy zwrot pieniędzy, jeśli produkt nie jest zgodny z opisem Jeżeli towary są uszkodzone. Proszę podać zdjęcia. Możemy dać ci pełny zwrot pieniędzy. Lub wyślemy ci nowa przedmiot Jeśli produkt zostanie utracony. Lub zły numer. Jeśli popełnimy błąd. Akceptujemy częściową rekompensatę za zwrot pieniędzy

Usługi Po otrzymaniu płatności. Wyślemy towar w ciągu 12 godzin

Wam też może się spodobać