Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Dopro 4 sztuk LP gałki gitarowe wskaźnik płyta 3/8 "gałka gałki wskaźnik położenia dla gibson les paul nikiel

Dopro 4 sztuk LP gałki gitarowe wskaźnik płyta 3/8 "gałka gałki wskaźnik położenia dla gibson les paul nikiel

Instrumenty strunowe

  zł22.93 zł25.48
  • (2)

SKU: w11586

Tagi: gitara elektryczna dla dzieci hello kitty, gitara elektryczna paul reed smith, gibson les paul akcesoria, gitary elektryczne les paul, gitara elektryczna les paul harley benton, gitara elektryczna struny pomarancz, gitara elektryczna dla dzieci, gitara elektryczna basowa, gibson les paul studio sprzedam, gitara elektryczna gibson.

Specyfikacja:

 • Typ: Other
 • Nazwa marki: Dopro
 • Pochodzenie: CN (pochodzenie)

Średnica wewnętrzna: około 10mm; Średnica zewnętrzna: około 14mm; Grubość: około 0.8mm; Całkowita długość: około 22mm

Pasuje DO większości USA Gibson Les Pauls, które używają dużych doniczek o średnicy 3/8 ", nie pasują DO doniczek rozmiar metryczny z doniczkami o mniejszej średnicy

Dobrze wykonana płytka wskaźnika jakości

Proszę dokładnie sprawdzić średnicę swoich garnków gitarowych, zanim zamówisz przedmiot

Pakiet zawiera: zestaw 4 gałki gitarowe wskaźnik wskaźnika

Pakiet zawiera: zestaw 4 gałki gitarowe wskaźnik wskaźnika

Płatność musi zostać odebrana w ciągu 7 dni po zakończeniu aukcji. Wyślemy go tak szybko, jak to możliwe po zapłaceniu.

Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych. Większość naszych produktów jest wysyłana za pośrednictwem zwykłej poczty lotniczej economy bez odniesienia do śledzenia, jeśli chcesz dodać odniesienie do śledzenia do paczki, dodatkowe 4.00 usd będzie potrzebne do wysyłki. Proszę zwrócić uwagę na ten termin przed zakupem.

Nie akceptujemy wysyłki łączonej. Jeśli chcesz poprosić o ofertę hurtową, skontaktuj się z nami, aby najpierw potwierdzić koszty wysyłki.

Należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Opłaty te są odpowiedzialnością kupującego. Skontaktuj się z urzędem celnym swojego kraju, aby ustalić, jakie będą te dodatkowe koszty przed licytowaniem/kupowaniem.

Wysyłamy na adres wprowadzony podczas procesu realizacji transakcji, a nie twój adres wysyłki PayPal.

Jest to międzynarodowy post z chin na całym świecie. Normalny czas dostawy wynosi około 10-20 dni roboczych do stanów zjednoczonych i 15-25 dni roboczych do innych krajów, proszę hojnie to zrozumieć.

Sprawdź swoje zamówienie natychmiast po ich otrzymaniu. Wszystkie roszczenia (uszkodzone, brakujące lub niewłaściwe przedmioty) muszą zostać złożone w ciągu 7 dni od daty ich otrzymania.

Wadliwe zamówienie:

Jeśli otrzymane zamówienie ma wadę producenta, natychmiast prześlij nam zdjęcia wadliwego elementu. Musimy odesłać wadliwą część, zanim wyślemy ci zamiennik. Jak tylko otrzymamy wadliwą część i sprawdzimy ją, otrzymamy zamiennik w drodze do ciebie.

Uszkodzony w transporcie:

Sprawdź swój pakiet (y), zanim go zaakceptujesz. Jeśli widzisz jakiekolwiek uszkodzenia i/lub dowody naruszenia na opakowaniu zewnętrznym, musisz upewnić się, że osoba dokonująca dostawy zanotuje to uszkodzenie na paragonie dostawy. Po upewnieniu się, że uwaga uszkodzenia znajduje się na paragonie dostawy, poinformuj kierowcę dostawy, że odmawiasz przyjęcia uszkodzonego opakowania, a następnie natychmiast skontaktuj się z nami. Jak tylko potwierdzimy u naszego przewoźnika, otrzymamy zamiennik w drodze do ciebie.

Brakujące zamówienia:

Jeśli otrzymałeś częściowe zamówienie, natychmiast skontaktuj się z nami. W takim przypadku napisz do nas zdjęcia częściowego zamówienia, które otrzymałeś. Jak tylko potwierdzimy z naszym działem wysyłkowym., otrzymamy zamiennik w drodze do ciebie.

Złe zamówienia:

Jeśli otrzymasz przedmiot, którego nie zamówiłeś, natychmiast skontaktuj się z nami. W takim przypadku napisz do nas zdjęcia przedmiotu, który otrzymałeś. Jak tylko potwierdzimy z naszym działem wysyłkowym., otrzymamy zamiennik w drodze do ciebie.

Jednym słowem, jeśli masz jakiekolwiek problemy, najpierw skontaktuj się z nami! Rozwiążemy twoje problemy tak szybko, jak to możliwe. Proszę nie otwierać sporu lekko przed skontaktowaniem się z nami, to nie sprzyja rozwiązaniu problemu. Dziękuję za twoje zrozumienie!

Doceniamy wszystkie interesy z naszymi klientami, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę zostawić pozytywne opinie i dać nam 5 gwiazdek wyniki. Jeśli masz problemy, najpierw skontaktuj się z nami, a my postaramy się jak najlepiej rozwiązać problemy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin. Proszę dokładnie sprawdzić nasze warunki i opisy przed złożeniem oferty.

Igra 13yyy

  5
2020-10-23

Excelente!! Encaixou perfeitamente em meus knobs com pots CTS!

Klara 289

  4
2020-11-24

tudo ok

Wam też może się spodobać