Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Model dentystyczny choroba przyzębia Assort ząb Typodont naucz Model 2 typ do wyboru

Model dentystyczny choroba przyzębia Assort ząb Typodont naucz Model 2 typ do wyboru

sprzedaż

    zł91.26 zł97.09
    • (0)

SKU: w104280

Tagi: silnik dentystyczny, technik dentystyczny, technik dentystyczny praca śląsk, chwytak do puszek technik dentystyczny, model stomatologiczny, pudełko modele dentystyczny, ultradżwiękowy skaler dentystyczny, skaler dentystyczny, zestaw dentystyczny stal, model zestaw dla doroslych.

Specyfikacja:

  • Rozmiar: A/B
  • Numer/Liczba modelu: A/B
  • Nazwa marki: CUGGLOUD
  • Certyfikacja jakości towaru: Z certyfikatem FDA
  • Materiał: Z tworzywa sztucznego

Opis

Dental model zębów

· Choroby dobrać Model

· Zastosowanie: do nauczania i uczenia się klasy dentystycznej, do pokazu dentystycznego dla pacjenta

· Pakiet: 1 zestaw Lista pakowania

1 sztuka/pudło do wyboru na sprzedaż

Wysyłka Twój produkt zostanie wysłany W ciągu 72 godzin Otrzymania płatności. Wysyłamy tylko potwierdzający adres PAYPAL. Upewnij się, że twój adres pasuje do twojego adresu wysyłki . Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, najpierw skontaktuj się z nami. Będziemy śledzić przesyłki i wrócić do ciebie tak szybko, jak to możliwe z odpowiedzi. Naszym celem jest zadowolenie klienta! Nie ponosimy odpowiedzialności za niepowodzenie dostawy z powodu niewłaściwego adresu wysyłki

Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe i są wysokiej jakości. Prosimy o jak najszybszy kontakt w przypadku uszkodzenia lub uszkodzenia produktu z powodu błędu wysyłki lub pakowania. Nasz zespół serwisowy jest gotów rozwiązać problem za ciebie. Proszę nie zostawiać negatywnej opinii bezpośrednio . Negatywna informacja zwrotna nie pomaga rozwiązać twojego problemu. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi klienci mają szczęśliwy zakup w naszym sklepie. Powrót i zwrot polityki Akceptujemy zwrócone w niektórych wyjątkowych przypadkach, prosimy o kontakt przed zwrotem przedmiotu (y) w przeciwnym razie zwracany przedmiot (y) nie będzie akceptowany. Kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotnej, a my wyślemy wymianę lub dokonamy zwrotu w ciągu 2 dni po otrzymaniu zwróconego przedmiotu. Jeśli to nasza wina, będziemy odpowiedzialni za przesyłkę zwrotną. Powrotny przedmiot musi zostać wysłany w ciągu 5 dni. Proszę zwrócić uwagę : Proszę zwrócić produkt w dobrym stanie. Lepiej jest wrócić w oryginalnym stanie. W sklepie haodense nasi klienci zawsze są pierwsi. Jeśli spełniasz nasze produkty, nie wahaj się opuścić Swoją pozytywną opinię. Twoja satysfakcja jest tym, co najbardziej jesteśmy gotowi zobaczyć!!!

Wam też może się spodobać