Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wysokiej jakości

Prezenty

Wsparcie 24/7

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

YUXINBRIDAL 2019 nowy zielony bawełny koronki szaty z koronki wykończenia kobiety ślubne szaty druhna szaty

YUXINBRIDAL 2019 nowy zielony bawełny koronki szaty z koronki wykończenia kobiety ślubne szaty druhna szaty

Piżamy damskie

  zł57.40 zł92.61
  • (2)

SKU: w1005

Tagi: tory drewniane zestaw brio, pułki na ścianę dla dzieci, parque amazonia goiania go, regulowany uchwyt tablet 9, regulowany uchwyt na maskę, regulowany wanienka kąpiel, regulowany wałek drewniany, zestawy ubran dla 10 latki, xiaomi mi6 szklo hartowane.

Specyfikacja:

 • Rodzaj tkaniny: Other
 • Długość spódniczek: Do kolan
 • Materiał: COTTON
 • Długość rękawa (cm): Trzy czwarte
 • Numer/Liczba modelu: 6013
 • Sugerujący seksualność: Nie
 • Obsceniczne zdjęcie: Nie
 • Sezon: summer
 • Nazwa marki: YUXINBRIDAL
 • Typ wzoru: Stałe
 • Skład materiału: cotton

Opis produktu

Funkcje

Stan: nowy

Dostępny kolor: jak pokazuje zdjęcie

Tabela rozmiarów:

Jeden rozmiar: Biust 124cm rękaw 36cm długość 92cm

Plus sie(XXL): Biust 140cm rękaw 37cm długość 94cm

Opinie klientów

Płatności Funt szterling, AU, Euro i USD akceptowane przez PayPal za maksymalnie 200 USD. Sprzedawca zastrzega sobie prawo nie wysyłać na niepotwierdzony adres dla wielu ofert Szczegóły dostawy Wysyłamy produkty za pośrednictwem China Post i dostarczamy ekspresowe w następujący sposób:

1. Zarejestrowana poczta lotnicza (poczta do większości krajów): normalny przyjazd do miejsca przeznaczenia 16-29 dni.

2. Wsparcie e-pakietu US UK ciocia przyjazd do miejsca docelowego 7-15 dni

3. Express(DHL/EMS itp.): normalny przyjazd do miejsca docelowego 3-8 dni roboczych.

Poniżej znajduje się szacunkowa tabela czasu listem poleconym:

Jeśli przedmiot zostanie utracony podczas wysyłki z listem poleconym, pozwól nam na roszczenie pocztą.

Koszt wysyłki obejmuje opłaty manipulacyjne, opłaty za pakowanie i koszty dostawy. Przedmiot zostanie wysłany tylko do potwierdzonych adresów paypal, dlatego upewnij się, że adres jest poprawny. Nie jesteśmy w stanie wziąć żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek niestandardowe opóźnienia lub podatku. Ponieważ czas dostawy jest wysoce zależny i zapewniany przez pocztę (z wyjątkiem weekendów i świąt) zgodnie z moim doświadczeniem. Zwyczaj w następującym kraju jest surowy, więc czas wysyłki do tego kraju może być czasami dłuższy niż w innych głównych krajach: włochy, niemcy, francja, hiszpania itp. Jeśli pochodzisz z tego kraju, prosimy o cierpliwość. Uwaga: nie oznacza to, że nie ma problemu z pewnością w zwyczaju w innych głównych krajach. Informacje o kupujących: Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić ci najbardziej niezawodny, niedrogi sposób wysyłki. Czasami jednak dostawa międzynarodowa zależy w dużym stopniu od firmy kurierskiej oraz lokalnych zwyczajów/obowiązków w obu naszych krajach. Jeśli nie otrzymasz przedmiotu na czas, skontaktuj się z nami natychmiast, aby uzyskać dalszą pomoc. Doceniamy twoje zrozumienie.

Kupujący powinien odpowiedzialny za wszelkie cła i opłaty celne w twoim kraju. Proszę sprawdzić w swoim zwyczaju przed licytować. Zwroty Zwrot i gwarancja:

Zapewniamy 60 dni wymiany gwarancji od daty zakupu, jeśli produkt jest uszkodzony.

Jeśli uszkodzenie lub wadliwe działanie przedmiotu spowodowane dostawą lub jest w normalnym użytkowaniu. Będziesz oferować zwrot.

Jeśli otrzymałeś niewłaściwy przedmiot, otrzymasz ofertę zwrotu.

Ze względu na specyfikę produkt cyfrowy czasami kupujący może myśleć, że otrzymał wadliwy przedmiot (w rzeczywistości może być dobry), ale żaden organ nie może go potwierdzić lub żaden dowód intuicjonistyczny nie wspiera go, kupujący będzie nadal oferować zwrot.

Należy pamiętać, że: wszystkie wadliwe elementy muszą być zwrócone w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu do wymiany lub zwrotu. Kupujący musi zwrócić przedmioty do naszego biura w chinach na własny koszt po stronie.

Aby kwalifikować się do bezpłatnej wymiany lub zwrotu, produkt musi być:

Otrzymaliśmy zwrócony przedmiot, stan "jak nowy"; I w komplecie z dowolnymi akcesoriami (jeśli to możliwe, oryginalne pudełko i opakowanie).

Obietnica ta nie obejmuje usterek spowodowanych wypadkiem, niewłaściwym użyciem i innym nienormalnym użytkowaniem.

Informacje zwrotne:

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z wynikiem transakcji lub produktu, nie odpowiadaj negatywnymi opiniami przed skontaktowaniem się z nami. Jesteśmy bardzo dumni z naszych relacji z klientami i naszej oceny opinii i dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy.

Sugerujemy, aby kupujący skontaktował się z nami przez e-mail, który może zawierać poprzednią rozmowę, jeśli kupujący ma problem z przedmiotem, abyśmy mogli wiedzieć, co się stanie konkretnie i szybko go rozwiązać. O nas Jako profesjonalny sprzedawca chińskich produktów, Beijing yuxin international Trade Co ltd nasza firma specjalizuje się w sprzedaży produktów szaty., odzież ślubna szata, druhna romper, zapewniamy najlepsze ceny rynkowe i różnorodne produkty, jako międzynarodowe przedsiębiorstwo, sprawiamy, że nasz udział w rynku wzrasta w ameryce, europie, azji. Z przyjemnością poradziliśmy sobie z każdym sprzedawcą i klientem.

Obsługa klienta jest naszym priorytetem numer jeden. Postaramy się jak najlepiej rozwiązać twoje obawy, gwarantujemy wszystko, co sprzedajemy i stoimy przy wszystkich naszych produktach. Mamy jedne z najlepszych ofert nie tylko w serwisie eBay, ale także w internecie. Słuchamy naszych klientów i koncentrujemy się na każdym aspekcie transakcji, od pakowania, wysyłki do obsługi klienta. Zawsze chcemy zaoferować kompletne, bezproblemowe i przyjemne zakupy! Przedmiot, za który zapłaciłeś, zostanie wysłany w ciągu 48 godzin po dokonaniu płatności. Uwaga Kupić uwaga: Kupujący powinien odpowiedzialny za wszelkie cła i opłaty celne w twoim kraju. Proszę sprawdzić w swoim zwyczaju przed licytować. Obudowa, wygląd lub menu mogą zostać zmienione z powodu innej partii, nie poinformujemy niestety.

Jeśli potrzebujesz konkretnego koloru (musi być opisany w wykazie przedmiotu), o innych konkretnych wymaganiach, zapisz swoje wymagania w paypal i ebay note, postaramy się spełnić twoje wymagania, jeśli jest w magazynie. Jeśli jednak tego nie zrobiłeś, nie ponosimy odpowiedzialności za niewłaściwy przedmiot wysłany do ciebie.

Jeśli chcesz kupić w dużych ilościach, zobacz nasz sklep i wprowadź katalog hurtowy lub wyślij e-mail z nazwą przedmiotu, numerem przedmiotu i ilościami, które potrzebujesz, następnie podamy ci najlepszą cenę. Dziękuję ci!

Wam też może się spodobać